Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 1475  
2 Sven Hannawald Niemcy 1259 -216
3 Matti Hautamäki Finlandia 1048 -427
4 Andreas Widhölzl Austria 874 -601
5 Martin Schmitt Niemcy 795 -680
6 Martin Höllwarth Austria 737 -738
7 Simon Ammann Szwajcaria 628 -847
8 Martin Koch Austria 561 -914
9 Stephan Hocke Niemcy 508 -967
10 Risto Jussilainen Finlandia 474 -1001
11 Kazuyoshi Funaki Japonia 460 -1015
12 Stefan Horngacher Austria 434 -1041
13 Andreas Goldberger Austria 419 -1056
14 Peter Zonta Słowenia 364 -1111
15 Janne Ahonen Finlandia 356 -1119
16 Robert Kranjec Słowenia 348 -1127
17 Roberto Cecon Włochy 299 -1176
18 Hideharu Miyahira Japonia 279 -1196
19 Veli-Matti Lindström Finlandia 274 -1201
20 Alan Alborn USA 263 -1212
21 Valery Kobelev Rosja 237 -1238
22 Christof Duffner Niemcy 230 -1245
23 Noriaki Kasai Japonia 219 -1256
24 Hiroki Yamada Japonia 194 -1281
25 Primoz Peterka Słowenia 180 -1295
26 Jussi Hautamäki Finlandia 174 -1301
27 Damjan Fras Słowenia 153 -1322
28 Michael Uhrmann Niemcy 152 -1323
29 Wolfgang Loitzl Austria 146 -1329
30 Andreas Küttel Szwajcaria 145 -1330
31 Toni Nieminen Finlandia 142 -1333
32 Jakub Janda Czechy 141 -1334
33 Alexander Herr Niemcy 129 -1346
34 Georg Späth Niemcy 118 -1357
35 Roar Ljoekelsoey Norwegia 117 -1358
36 Anders Bardal Norwegia 109 -1366
37 Tami Kiuru Finlandia 101 -1374
38 Masahiko Harada Japonia 97 -1378
39 Ildar Fatchullin Rosja 96 -1379
40 Igor Medved Słowenia 69 -1406
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 69 -1406
42 Nicolas Dessum Francja 67 -1408
43 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 66 -1409
44 Kimmo Yliriesto Finlandia 63 -1412
45 Janne Ylijärvi Finlandia 57 -1418
46 Janne Happonen Finlandia 56 -1419
47 Clint Jones USA 55 -1420
48 Arttu Lappi Finlandia 51 -1424
49 Robert Mateja Polska 50 -1425
50 Dirk Else Niemcy 49 -1426
51 Kazuya Yoshioka Japonia 45 -1430
52 Michael Neumayer Niemcy 39 -1436
53 Tomasz Pochwała Polska 38 -1437
  Akira Higashi Japonia 38 -1437
55 Marcin Bachleda Polska 26 -1449
56 Stefan Kaiser Austria 21 -1454
57 Michal Dolezal Czechy 20 -1455
58 Manuel Fettner Austria 19 -1456
59 Takanobu Okabe Japonia 18 -1457
  Blaz Vrhovnik Słowenia 18 -1457
  Daniel Forfang Norwegia 18 -1457
62 Lassi Huuskonen Finlandia 15 -1460
63 Hiroya Saitoh Japonia 13 -1462
  Ville Kantee Finlandia 13 -1462
65 Kalle Keituri Finlandia 12 -1463
  Lars Bystoel Norwegia 12 -1463
67 Morten Solem Norwegia 10 -1465
68 Kristoffer Jaafs Szwecja 9 -1466
  Ingemar Mayr Holandia 9 -1466
  Emmanuel Chedal Francja 9 -1466
71 Ole Christen Enger Norwegia 8 -1467
  Frank Löffler Niemcy 8 -1467
73 Tomisław Tajner Polska 7 -1468
74 Sylvain Freiholz Szwajcaria 6 -1469
  Stanislav Filimonov Kazachstan 6 -1469
  Sigurd Pettersen Norwegia 6 -1469
77 Kai Bracht Niemcy 5 -1470
  Heung Chul Choi Korea Pd. 5 -1470
  Yuta Watase Japonia 5 -1470
  Rok Benkovic Słowenia 5 -1470
  Łukasz Kruczek Polska 5 -1470
  Pekka Salminen Finlandia 5 -1470
83 Jakub Jiroutek Czechy 4 -1471
  Wojciech Skupień Polska 4 -1471
85 Sota Okamura Japonia 3 -1472
86 Remi Santiago Francja 2 -1473
  Christoph Kreuzer Holandia 2 -1473
88 Olav Magne Dönnem Norwegia 1 -1474
  Grega Lang Słowenia 1 -1474
  Hansjörg Jäkle Niemcy 1 -1474
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 4812  
2 Austria Austria 4761 -51
3 Finlandia Finlandia 4691 -121
4 Japonia Japonia 2721 -2091
5 Słowenia Słowenia 2188 -2624
6 Polska Polska 2105 -2707
7 Norwegia Norwegia 897 -3915
8 Szwajcaria Szwajcaria 779 -4033
9 Rosja Rosja 533 -4279
10 Francja Francja 378 -4434
11 USA USA 318 -4494
12 Włochy Włochy 299 -4513
13 Czechy Czechy 265 -4547
14 Kazachstan Kazachstan 56 -4756
15 Korea Pd. Korea Pd. 55 -4757
16 Holandia Holandia 11 -4801
17 Szwecja Szwecja 9 -4803
Wyniki konkursów
23.11.2001 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
24.11.2001 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Risto Jussilainen (Finlandia)
01.12.2001 Titisee-Neustadt Niemcy K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
02.12.2001 Titisee-Neustadt Niemcy K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
08.12.2001 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
09.12.2001 Villach Austria K-90
Zwycięzcy: Finlandia
15.12.2001 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
16.12.2001 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
21.12.2001 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
22.12.2001 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
30.12.2001 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
01.01.2002 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
04.01.2002 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
06.01.2002 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
12.01.2002 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
13.01.2002 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzcy: Austria
19.01.2002 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
20.01.2002 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
24.01.2002 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
26.01.2002 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
27.01.2002 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzcy: Austria
01.03.2002 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
02.03.2002 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Finlandia
13.03.2002 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
15.03.2002 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
17.03.2002 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
23.03.2002 Planica Słowenia K-185
Zwycięzcy: Finlandia
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich