TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 1475  
2 Sven Hannawald Niemcy 1259 -216
3 Matti Hautamäki Finlandia 1048 -427
4 Andreas Widhölzl Austria 874 -601
5 Martin Schmitt Niemcy 795 -680
6 Martin Höllwarth Austria 737 -738
7 Simon Ammann Szwajcaria 628 -847
8 Martin Koch Austria 561 -914
9 Stephan Hocke Niemcy 508 -967
10 Risto Jussilainen Finlandia 474 -1001
11 Kazuyoshi Funaki Japonia 460 -1015
12 Stefan Horngacher Austria 434 -1041
13 Andreas Goldberger Austria 419 -1056
14 Peter Zonta Słowenia 364 -1111
15 Janne Ahonen Finlandia 356 -1119
16 Robert Kranjec Słowenia 348 -1127
17 Roberto Cecon Włochy 299 -1176
18 Hideharu Miyahira Japonia 279 -1196
19 Veli-Matti Lindström Finlandia 274 -1201
20 Alan Alborn USA 263 -1212
21 Valery Kobelev Rosja 237 -1238
22 Christof Duffner Niemcy 230 -1245
23 Noriaki Kasai Japonia 219 -1256
24 Hiroki Yamada Japonia 194 -1281
25 Primoz Peterka Słowenia 180 -1295
26 Jussi Hautamäki Finlandia 174 -1301
27 Damjan Fras Słowenia 153 -1322
28 Michael Uhrmann Niemcy 152 -1323
29 Wolfgang Loitzl Austria 146 -1329
30 Andreas Küttel Szwajcaria 145 -1330
31 Toni Nieminen Finlandia 142 -1333
32 Jakub Janda Czechy 141 -1334
33 Alexander Herr Niemcy 129 -1346
34 Georg Späth Niemcy 118 -1357
35 Roar Ljoekelsoey Norwegia 117 -1358
36 Anders Bardal Norwegia 109 -1366
37 Tami Kiuru Finlandia 101 -1374
38 Masahiko Harada Japonia 97 -1378
39 Ildar Fatchullin Rosja 96 -1379
40 Igor Medved Słowenia 69 -1406
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 69 -1406
42 Nicolas Dessum Francja 67 -1408
43 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 66 -1409
44 Kimmo Yliriesto Finlandia 63 -1412
45 Janne Ylijärvi Finlandia 57 -1418
46 Janne Happonen Finlandia 56 -1419
47 Clint Jones USA 55 -1420
48 Arttu Lappi Finlandia 51 -1424
49 Robert Mateja Polska 50 -1425
50 Dirk Else Niemcy 49 -1426
51 Kazuya Yoshioka Japonia 45 -1430
52 Michael Neumayer Niemcy 39 -1436
53 Akira Higashi Japonia 38 -1437
  Tomasz Pochwała Polska 38 -1437
55 Marcin Bachleda Polska 26 -1449
56 Stefan Kaiser Austria 21 -1454
57 Michal Dolezal Czechy 20 -1455
58 Manuel Fettner Austria 19 -1456
59 Blaz Vrhovnik Słowenia 18 -1457
  Daniel Forfang Norwegia 18 -1457
  Takanobu Okabe Japonia 18 -1457
62 Lassi Huuskonen Finlandia 15 -1460
63 Hiroya Saito Japonia 13 -1462
  Ville Kantee Finlandia 13 -1462
65 Kalle Keituri Finlandia 12 -1463
  Lars Bystoel Norwegia 12 -1463
67 Morten Solem Norwegia 10 -1465
68 Ingemar Mayr Holandia 9 -1466
  Emmanuel Chedal Francja 9 -1466
  Kristoffer Jaafs Szwecja 9 -1466
71 Frank Löffler Niemcy 8 -1467
  Ole Christen Enger Norwegia 8 -1467
73 Tomisław Tajner Polska 7 -1468
74 Sylvain Freiholz Szwajcaria 6 -1469
  Stanislav Filimonov Kazachstan 6 -1469
  Sigurd Pettersen Norwegia 6 -1469
77 Kai Bracht Niemcy 5 -1470
  Heung Chul Choi Korea Pd. 5 -1470
  Yuta Watase Japonia 5 -1470
  Rok Benkovic Słowenia 5 -1470
  Łukasz Kruczek Polska 5 -1470
  Pekka Salminen Finlandia 5 -1470
83 Jakub Jiroutek Czechy 4 -1471
  Wojciech Skupień Polska 4 -1471
85 Sota Okamura Japonia 3 -1472
86 Remi Santiago Francja 2 -1473
  Christoph Kreuzer Holandia 2 -1473
88 Grega Lang Słowenia 1 -1474
  Hansjörg Jäkle Niemcy 1 -1474
  Olav Magne Dönnem Norwegia 1 -1474
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 4812  
2 Austria Austria 4761 -51
3 Finlandia Finlandia 4691 -121
4 Japonia Japonia 2721 -2091
5 Słowenia Słowenia 2188 -2624
6 Polska Polska 2105 -2707
7 Norwegia Norwegia 897 -3915
8 Szwajcaria Szwajcaria 779 -4033
9 Rosja Rosja 533 -4279
10 Francja Francja 378 -4434
11 USA USA 318 -4494
12 Włochy Włochy 299 -4513
13 Czechy Czechy 265 -4547
14 Kazachstan Kazachstan 56 -4756
15 Korea Pd. Korea Pd. 55 -4757
16 Holandia Holandia 11 -4801
17 Szwecja Szwecja 9 -4803
Wyniki konkursów
23.11.2001 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
24.11.2001 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Risto Jussilainen (Finlandia)
01.12.2001 Titisee-Neustadt Niemcy K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
02.12.2001 Titisee-Neustadt Niemcy K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
08.12.2001 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
09.12.2001 Villach Austria K-90
Zwycięzcy: Finlandia
15.12.2001 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
16.12.2001 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
21.12.2001 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
22.12.2001 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
30.12.2001 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
01.01.2002 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
04.01.2002 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
06.01.2002 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
12.01.2002 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
13.01.2002 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzcy: Austria
19.01.2002 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
20.01.2002 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
24.01.2002 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
26.01.2002 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
27.01.2002 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzcy: Austria
01.03.2002 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
02.03.2002 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Finlandia
13.03.2002 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
15.03.2002 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
17.03.2002 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
23.03.2002 Planica Słowenia K-185
Zwycięzcy: Finlandia
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Niko Kytösaho
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »