Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Espen Bredesen Norwegia 1203  
2 Jens Weissflog Niemcy 1110 -93
3 Andreas Goldberger Austria 927 -276
4 Jaroslav Sakala Czechy 751 -452
5 Roberto Cecon Włochy 710 -493
6 Noriaki Kasai Japonia 562 -641
7 Takanobu Okabe Japonia 529 -674
8 Jinya Nishikata Japonia 482 -721
9 Lasse Ottesen Norwegia 421 -782
10 Janne Ahonen Finlandia 388 -815
11 Dieter Thoma Niemcy 350 -853
12 Heinz Kuttin Austria 342 -861
13 Gerd Siegmund Niemcy 328 -875
14 Jani Soininen Finlandia 297 -906
15 Masahiko Harada Japonia 270 -933
16 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 266 -937
17 Roar Ljoekelsoey Norwegia 258 -945
18 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 227 -976
19 Jiri Parma Czechy 195 -1008
20 Zbynek Krompolc Czechy 185 -1018
21 Stefan Horngacher Austria 183 -1020
22 Didier Mollard Francja 178 -1025
23 Nicolas Dessum Francja 166 -1037
24 Ladislav Dluhos Czechy 165 -1038
25 Christof Duffner Niemcy 156 -1047
26 Werner Rathmayr Austria 146 -1057
27 Sylvain Freiholz Szwajcaria 144 -1059
28 Kenji Suda Japonia 143 -1060
29 Bjoern Myrbakken Norwegia 133 -1070
30 Nicolas Jean-Prost Francja 115 -1088
  Hansjörg Jäkle Niemcy 115 -1088
32 Oeyvind Berg Norwegia 102 -1101
33 Christian Moser Austria 101 -1102
34 Matjaz Kladnik Słowenia 96 -1107
35 Stefan Zuend Szwajcaria 95 -1108
36 Robert Meglic Słowenia 91 -1112
37 Geir Atle Woien Norwegia 89 -1114
38 Tad Langlois USA 88 -1115
39 Ernst Vettori Austria 81 -1122
40 Werner Haim Austria 78 -1125
41 Tero Koponen Finlandia 74 -1129
42 Hiroya Saito Japonia 73 -1130
43 Martin Svagerko Słowacja 71 -1132
44 Steve Delaup Francja 67 -1136
45 Johan Rasmussen Szwecja 64 -1139
46 Franci Petek Słowenia 57 -1146
47 Martin Trunz Szwajcaria 56 -1147
48 Raimo Ylipulli Finlandia 54 -1149
49 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 52 -1151
  Staffan Taellberg Szwecja 52 -1151
51 Naoki Yasuzaki Japonia 49 -1154
52 Werner Schuster Austria 47 -1156
  Wojciech Skupień Polska 47 -1156
  Toni Nieminen Finlandia 47 -1156
55 Ivo Pertile Włochy 46 -1157
56 Frantisek Jez Czechy 43 -1160
57 Andreas Beck Austria 41 -1162
  Vaesa Hakala Finlandia 41 -1162
59 Kurt Boerseth Norwegia 36 -1167
60 Matthias Wallner Austria 34 -1169
61 Ivan Lunardi Włochy 33 -1170
62 Fredrik Johansson Szwecja 31 -1172
63 Mikael Martinsson Szwecja 30 -1173
64 Takayuki Sasaki Japonia 24 -1179
65 Ruddy Jardin Francja 23 -1180
66 Jerome Gay Francja 21 -1182
67 Steffan Siebert Niemcy 20 -1183
68 Ronny Hornschuh Niemcy 16 -1187
  Kimmo Savolainen Finlandia 16 -1187
  Akira Higashi Japonia 16 -1187
71 Dejan Jekovec Słowenia 15 -1188
  Jakub Suchacek Czechy 15 -1188
73 Hitoshi Sakurai Japonia 14 -1189
74 Alexander Pointner Austria 13 -1190
75 Yoshikazu Norota Japonia 12 -1191
76 Tomas Goder Czechy 11 -1192
77 Shohei Sakaguchi Japonia 10 -1193
78 Christof Birchler Szwajcaria 8 -1195
  Sepp Zehnder Szwajcaria 8 -1195
80 Matjaz Zupan Słowenia 7 -1196
  Randy Weber USA 7 -1196
82 Bruno Reuteler Szwajcaria 6 -1197
  Masayuki Sato Japonia 6 -1197
84 Risto Jussilainen Finlandia 5 -1198
  Jakub Jiroutek Czechy 5 -1198
86 Ivo Zupan Słowenia 4 -1199
  Kazuhiro Higashi Japonia 4 -1199
88 Hakon Johnsen Norwegia 3 -1200
  Ralf Gebstedt Niemcy 3 -1200
  Andrej Vervejkin Kazachstan 3 -1200
91 Sven Hannawald Niemcy 2 -1201
  Martin Höllwarth Austria 2 -1201
  Adolf Grugger Austria 2 -1201
  Sarno Gostisa Słowenia 2 -1201
95 Klaus Huber Austria 1 -1202
  Gerhard Schallert Austria 1 -1202
  Jani Mattila Finlandia 1 -1202
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 2537  
2 Japonia Japonia 2444 -93
3 Austria Austria 2359 -178
4 Niemcy Niemcy 2300 -237
5 Finlandia Finlandia 1616 -921
6 Czechy Czechy 1540 -997
7 Włochy Włochy 789 -1748
8 Francja Francja 650 -1887
9 Szwajcaria Szwajcaria 317 -2220
10 Słowenia Słowenia 272 -2265
11 Szwecja Szwecja 177 -2360
12 USA USA 95 -2442
13 Słowacja Słowacja 71 -2466
14 Polska Polska 47 -2490
15 Kazachstan Kazachstan 3 -2534
Wyniki konkursów
11.12.1993 Planica Słowenia K-92
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
12.12.1993 Planica Słowenia K-120
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
14.12.1993 Predazzo Włochy K-90
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
17.12.1993 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
19.12.1993 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
30.12.1993 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
01.01.1994 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
04.01.1994 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
06.01.1994 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
09.01.1994 Murau Austria K-120
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
15.01.1994 Liberec Czechy K-120
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
16.01.1994 Liberec Czechy K-120
Zwycięzca: Jaroslav Sakala (Czechy)
22.01.1994 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
23.01.1994 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
05.03.1994 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
05.03.1994 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzcy: Austria
09.03.1994 Oernskoeldsvik Szwecja K-90
Zwycięzca: Roberto Cecon (Włochy)
20.03.1994 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Jaroslav Sakala (Czechy)
25.03.1994 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzcy: Niemcy
26.03.1994 Thunder Bay Kanada K-90
Zwycięzca: Gerd Siegmund (Niemcy)
27.03.1994 Thunder Bay Kanada K-90
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Katharina Althaus
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich