Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Espen Bredesen Norwegia 1203  
2 Jens Weissflog Niemcy 1110 -93
3 Andreas Goldberger Austria 927 -276
4 Jaroslav Sakala Czechy 751 -452
5 Roberto Cecon Włochy 710 -493
6 Noriaki Kasai Japonia 562 -641
7 Takanobu Okabe Japonia 529 -674
8 Jinya Nishikata Japonia 482 -721
9 Lasse Ottesen Norwegia 421 -782
10 Janne Ahonen Finlandia 388 -815
11 Dieter Thoma Niemcy 350 -853
12 Heinz Kuttin Austria 342 -861
13 Gerd Siegmund Niemcy 328 -875
14 Jani Soininen Finlandia 297 -906
15 Masahiko Harada Japonia 270 -933
16 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 266 -937
17 Roar Ljoekelsoey Norwegia 258 -945
18 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 227 -976
19 Jiri Parma Czechy 195 -1008
20 Zbynek Krompolc Czechy 185 -1018
21 Stefan Horngacher Austria 183 -1020
22 Didier Mollard Francja 178 -1025
23 Nicolas Dessum Francja 166 -1037
24 Ladislav Dluhos Czechy 165 -1038
25 Christof Duffner Niemcy 156 -1047
26 Werner Rathmayr Austria 146 -1057
27 Sylvain Freiholz Szwajcaria 144 -1059
28 Kenji Suda Japonia 143 -1060
29 Bjoern Myrbakken Norwegia 133 -1070
30 Nicolas Jean-Prost Francja 115 -1088
  Hansjörg Jäkle Niemcy 115 -1088
32 Oeyvind Berg Norwegia 102 -1101
33 Christian Moser Austria 101 -1102
34 Matjaz Kladnik Słowenia 96 -1107
35 Stephan Zuend Szwajcaria 95 -1108
36 Robert Meglic Słowenia 91 -1112
37 Geir Atle Woien Norwegia 89 -1114
38 Tad Langlois USA 88 -1115
39 Ernst Vettori Austria 81 -1122
40 Werner Haim Austria 78 -1125
41 Tero Koponen Finlandia 74 -1129
42 Hiroya Saitoh Japonia 73 -1130
43 Martin Svagerko Słowacja 71 -1132
44 Steve Delaup Francja 67 -1136
45 Johan Rasmussen Szwecja 64 -1139
46 Franci Petek Słowenia 57 -1146
47 Martin Trunz Szwajcaria 56 -1147
48 Raimo Ylipulli Finlandia 54 -1149
49 Staffan Taellberg Szwecja 52 -1151
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 52 -1151
51 Naoki Yasuzaki Japonia 49 -1154
52 Toni Nieminen Finlandia 47 -1156
  Werner Schuster Austria 47 -1156
  Wojciech Skupień Polska 47 -1156
55 Ivo Pertile Włochy 46 -1157
56 Frantisek Jez Czechy 43 -1160
57 Andreas Beck Austria 41 -1162
  Vaesa Hakala Finlandia 41 -1162
59 Kurt Boerseth Norwegia 36 -1167
60 Matthias Wallner Austria 34 -1169
61 Ivan Lunardi Włochy 33 -1170
62 Fredrik Johansson Szwecja 31 -1172
63 Mikael Martinsson Szwecja 30 -1173
64 Takayuki Sasaki Japonia 24 -1179
65 Ruddy Jardine Francja 23 -1180
66 Jerome Gay Francja 21 -1182
67 Steffen Siebert Niemcy 20 -1183
68 Kimmo Savolainen Finlandia 16 -1187
  Akira Higashi Japonia 16 -1187
  Ronny Hornschuh Niemcy 16 -1187
71 Dejan Jekovec Słowenia 15 -1188
  Jakub Suchacek Czechy 15 -1188
73 Hitoshi Sakurai Japonia 14 -1189
74 Alexander Pointner Austria 13 -1190
75 Yoshikazu Norota Japonia 12 -1191
76 Tomas Goder Czechy 11 -1192
77 Shohei Sakaguchi Japonia 10 -1193
78 Sepp Zehnder Szwajcaria 8 -1195
  Christof Birchler Szwajcaria 8 -1195
80 Matjaz Zupan Słowenia 7 -1196
  Randy Weber USA 7 -1196
82 Masayuki Sato Japonia 6 -1197
  Bruno Reuteler Szwajcaria 6 -1197
84 Jakub Jiroutek Czechy 5 -1198
  Risto Jussilainen Finlandia 5 -1198
86 Ivo Zupan Słowenia 4 -1199
  Kazuhiro Higashi Japonia 4 -1199
88 Hakon Johnsen Norwegia 3 -1200
  Ralph Gebstedt Niemcy 3 -1200
  Andrej Verveikin Kazachstan 3 -1200
91 Adolf Grugger Austria 2 -1201
  Samo Gostisa Słowenia 2 -1201
  Sven Hannawald Niemcy 2 -1201
  Martin Höllwarth Austria 2 -1201
95 Jani Mattila Finlandia 1 -1202
  Klaus Huber Austria 1 -1202
  Gerhard Schallert Austria 1 -1202
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 2537  
2 Japonia Japonia 2444 -93
3 Austria Austria 2359 -178
4 Niemcy Niemcy 2300 -237
5 Finlandia Finlandia 1616 -921
6 Czechy Czechy 1540 -997
7 Włochy Włochy 789 -1748
8 Francja Francja 650 -1887
9 Szwajcaria Szwajcaria 317 -2220
10 Słowenia Słowenia 272 -2265
11 Szwecja Szwecja 177 -2360
12 USA USA 95 -2442
13 Słowacja Słowacja 71 -2466
14 Polska Polska 47 -2490
15 Kazachstan Kazachstan 3 -2534
Wyniki konkursów
11.12.1993 Planica Słowenia K-92
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
12.12.1993 Planica Słowenia K-120
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
14.12.1993 Predazzo Włochy K-90
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
17.12.1993 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
19.12.1993 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
30.12.1993 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
01.01.1994 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
04.01.1994 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
06.01.1994 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
09.01.1994 Murau Austria K-120
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
15.01.1994 Liberec Czechy K-120
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
16.01.1994 Liberec Czechy K-120
Zwycięzca: Jaroslav Sakala (Czechy)
22.01.1994 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
23.01.1994 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
05.03.1994 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
05.03.1994 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzcy: Austria
09.03.1994 Oernskoeldsvik Szwecja K-90
Zwycięzca: Roberto Cecon (Włochy)
20.03.1994 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Jaroslav Sakala (Czechy)
25.03.1994 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzcy: Niemcy
26.03.1994 Thunder Bay Kanada K-90
Zwycięzca: Gerd Siegmund (Niemcy)
27.03.1994 Thunder Bay Kanada K-90
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich