TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 09.01.1994, Murau K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Espen Bredesen Norwegia 680  
2 Jens Weissflog Niemcy 610 -70
3 Andreas Goldberger Austria 550 -130
4 Noriaki Kasai Japonia 365 -315
5 Jaroslav Sakala Czechy 362 -318
6 Takanobu Okabe Japonia 329 -351
  Jinya Nishikata Japonia 329 -351
8 Roberto Cecon Włochy 259 -421
9 Lasse Ottesen Norwegia 218 -462
10 Roar Ljoekelsoey Norwegia 198 -482
11 Janne Ahonen Finlandia 197 -483
12 Heinz Kuttin Austria 182 -498
13 Masahiko Harada Japonia 176 -504
14 Gerd Siegmund Niemcy 156 -524
15 Dieter Thoma Niemcy 152 -528
16 Nicolas Dessum Francja 151 -529
17 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 134 -546
18 Sylvain Freiholz Szwajcaria 124 -556
19 Zbynek Krompolc Czechy 119 -561
20 Stefan Horngacher Austria 118 -562
21 Jani Soininen Finlandia 111 -569
22 Didier Mollard Francja 106 -574
23 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 89 -591
24 Bjoern Myrbakken Norwegia 88 -592
25 Matjaz Kladnik Słowenia 85 -595
26 Christof Duffner Niemcy 82 -598
27 Ladislav Dluhos Czechy 76 -604
28 Tad Langlois USA 72 -608
29 Jiri Parma Czechy 66 -614
30 Hansjörg Jäkle Niemcy 64 -616
31 Geir Atle Woien Norwegia 56 -624
32 Werner Haim Austria 54 -626
  Johan Rasmussen Szwecja 54 -626
34 Ernst Vettori Austria 53 -627
  Werner Rathmayr Austria 53 -627
36 Steve Delaup Francja 49 -631
  Staffan Taellberg Szwecja 49 -631
38 Martin Trunz Szwajcaria 48 -632
39 Werner Schuster Austria 47 -633
40 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 43 -637
41 Martin Svagerko Słowacja 41 -639
42 Oeyvind Berg Norwegia 39 -641
43 Franci Petek Słowenia 37 -643
44 Hiroya Saito Japonia 34 -646
45 Wojciech Skupień Polska 32 -648
46 Mikael Martinsson Szwecja 30 -650
47 Matthias Wallner Austria 29 -651
  Ivan Lunardi Włochy 29 -651
49 Robert Meglic Słowenia 27 -653
50 Andreas Beck Austria 23 -657
51 Steffan Siebert Niemcy 20 -660
  Frantisek Jez Czechy 20 -660
53 Alexander Pointner Austria 13 -667
54 Jerome Gay Francja 12 -668
55 Nicolas Jean-Prost Francja 11 -669
56 Christian Moser Austria 9 -671
57 Ruddy Jardin Francja 8 -672
58 Randy Weber USA 7 -673
59 Stefan Zuend Szwajcaria 5 -675
60 Risto Jussilainen Finlandia 3 -677
  Andrej Vervejkin Kazachstan 3 -677
  Toni Nieminen Finlandia 3 -677
  Ivo Pertile Włochy 3 -677
64 Martin Höllwarth Austria 2 -678
  Adolf Grugger Austria 2 -678
  Sven Hannawald Niemcy 2 -678
67 Jani Mattila Finlandia 1 -679
  Ralf Gebstedt Niemcy 1 -679
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1322  
2 Japonia Japonia 1233 -89
3 Austria Austria 1135 -187
4 Niemcy Niemcy 1087 -235
5 Czechy Czechy 643 -679
6 Finlandia Finlandia 538 -784
7 Francja Francja 337 -985
8 Włochy Włochy 291 -1031
9 Szwajcaria Szwajcaria 177 -1145
10 Słowenia Słowenia 149 -1173
11 Szwecja Szwecja 133 -1189
12 USA USA 79 -1243
13 Słowacja Słowacja 41 -1281
14 Polska Polska 32 -1290
15 Kazachstan Kazachstan 3 -1319

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »