Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2021
Period 1
17.07.2021 15:00 Kuopio Finlandia HS-127
17.07.2021 17:20 Kuopio Finlandia HS-127
13.08.2021 16:30 Frenstat Czechy HS-106
14.08.2021 10:00 Frenstat Czechy HS-106
21.08.2021 14:30 Rasnov Rumunia HS-97
22.08.2021 13:00 Rasnov Rumunia HS-97
Period 2
11.09.2021 17:00 Bischofshofen Austria HS-142
12.09.2021 10:00 Bischofshofen Austria HS-142
18.09.2021 16:00 Oslo Norwegia HS-106
19.09.2021 12:45 Oslo Norwegia HS-106
25.09.2021 13:00 Klingenthal Niemcy HS-140
26.09.2021 10:00 Klingenthal Niemcy HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Manuel Fettner Austria 650  
2 Mika Schwann Austria 517 -133
3 Fredrik Villumstad Norwegia 399 -251
4 Eetu Nousiainen Finlandia 311 -339
5 David Siegel Niemcy 301 -349
6 Daniel Tschofenig Austria 283 -367
7 Timon-Pascal Kahofer Austria 232 -418
8 Ulrich Wohlgenannt Austria 215 -435
9 David Haagen Austria 207 -443
10 Markus Mueller Austria 192 -458
11 Philipp Raimund Niemcy 179 -471
12 Moritz Baer Niemcy 170 -480
13 Jakub Wolny Polska 167 -483
14 Stefan Hula Polska 166 -484
15 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 163 -487
16 Jernej Presecnik Słowenia 158 -492
17 Rok Masle Słowenia 155 -495
18 Viktor Polasek Czechy 150 -500
19 Andrew Urlaub USA 145 -505
  Stefan Rainer Austria 145 -505
  Maciej Kot Polska 145 -505
22 Lovro Kos Słowenia 140 -510
23 Andreas Granerud Buskum Norwegia 139 -511
24 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 136 -514
25 Kacper Juroszek Polska 134 -516
26 Anze Lanisek Słowenia 130 -520
27 Andreas Schuler Szwajcaria 128 -522
28 Benjamin Oestvold Norwegia 116 -534
29 Maximilian Steiner Austria 112 -538
30 Thomas Lackner Austria 107 -543
31 Klemens Murańka Polska 99 -551
32 Justin Lisso Niemcy 94 -556
  Richard Freitag Niemcy 94 -556
34 Cestmir Kozisek Czechy 92 -558
  Claudio Haas Niemcy 92 -558
36 Anders Fannemel Norwegia 88 -562
37 Daniel Andre Tande Norwegia 79 -571
38 Clemens Leitner Austria 78 -572
  Aleksander Zniszczoł Polska 78 -572
40 Soelve Jokerud Strand Norwegia 73 -577
41 Roman Trofimov Rosja 72 -578
  Artti Aigro Estonia 72 -578
43 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 71 -579
44 Kevin Maltsev Estonia 66 -584
45 Robin Pedersen Norwegia 61 -589
46 Ren Nikaido Japonia 60 -590
47 Adrian Sell Niemcy 55 -595
48 Marcel Strzinar Słowenia 54 -596
49 Bor Pavlovcic Słowenia 53 -597
50 Giovanni Bresadola Włochy 50 -600
  Shinnosuke Fujita Japonia 50 -600
52 Luca Geyer Niemcy 46 -604
  Clemens Aigner Austria 46 -604
54 Andrii Vaskul Ukraina 43 -607
  Alex Insam Włochy 43 -607
  Markus Rupitsch Austria 43 -607
57 Jarkko Maatta Finlandia 42 -608
58 Luca Roth Niemcy 41 -609
59 Paweł W±sek Polska 38 -612
60 Mikhail Nazarov Rosja 36 -614
61 Tomasz Pilch Polska 35 -615
62 Danil Vassilyev Kazachstan 34 -616
63 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 33 -617
64 Martin Hamann Niemcy 30 -620
65 Marco Woergoetter Austria 28 -622
66 Adam Niżnik Polska 27 -623
67 Jan Bombek Słowenia 26 -624
68 Rikuta Watanabe Japonia 25 -625
69 Domen Prevc Słowenia 23 -627
70 Yevhen Marusiak Ukraina 22 -628
  Francesco Cecon Włochy 22 -628
72 Filip Sakala Czechy 21 -629
73 Frantisek Holik Czechy 20 -630
74 Andreas Varsi Breivik Norwegia 18 -632
  Matthew Soukup Kanada 18 -632
76 Aljaz Osterc Słowenia 15 -635
77 Zak Mogel Słowenia 14 -636
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 14 -636
  Iver Olaussen Norwegia 14 -636
  Klemens Joniak Polska 14 -636
81 Janni Reisenauer Austria 12 -638
82 Thomas Diethart Austria 11 -639
83 Eetu Merilainen Finlandia 9 -641
  Jarosław Krzak Polska 9 -641
85 Kilian Maerkl Niemcy 8 -642
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 8 -642
87 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 7 -643
88 Daniel Andrei Cacina Rumunia 6 -644
  Valentin Foubert Francja 6 -644
90 Hannes Landerer Austria 4 -646
  Kalle Heikkinen Finlandia 4 -646
  Taj Ekart Słowenia 4 -646
93 Niklas Bachlinger Austria 3 -647
  Jan Habdas Polska 3 -647
95 Jonas Viken Norwegia 2 -648
  Anders Haare Norwegia 2 -648
  Frantisek Lejsek Czechy 2 -648
  Casey Larson USA 2 -648
  Oscar P. Westerheim Norwegia 2 -648
  Arkadiusz Jojko Polska 2 -648
101 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 1 -649
  Qiwu Song Chiny 1 -649
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2885  
2 Norwegia Norwegia 1332 -1553
3 Niemcy Niemcy 1110 -1775
4 Polska Polska 917 -1968
5 Słowenia Słowenia 772 -2113
6 Finlandia Finlandia 366 -2519
7 Czechy Czechy 285 -2600
8 USA USA 147 -2738
9 Estonia Estonia 138 -2747
10 Japonia Japonia 135 -2750
11 Szwajcaria Szwajcaria 128 -2757
12 Włochy Włochy 115 -2770
13 Rosja Rosja 108 -2777
14 Ukraina Ukraina 73 -2812
15 Turcja Turcja 72 -2813
16 Kazachstan Kazachstan 34 -2851
17 Kanada Kanada 32 -2853
18 Francja Francja 6 -2879
  Rumunia Rumunia 6 -2879
20 Chiny Chiny 1 -2884
Wyniki konkursów
17.07.2021 Kuopio Finlandia HS-127
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
17.07.2021 Kuopio Finlandia HS-127
Zwycięzca: Eetu Nousiainen (Finlandia)
13.08.2021 Frenstat Czechy HS-106
Zwycięzca: Viktor Polasek (Czechy)
14.08.2021 Frenstat Czechy HS-106
Zwycięzca: Mika Schwann (Austria)
21.08.2021 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
22.08.2021 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Mika Schwann (Austria)
11.09.2021 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
12.09.2021 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzca: Daniel Tschofenig (Austria)
18.09.2021 Oslo Norwegia HS-106
Zwycięzca: Andreas Granerud Buskum (Norwegia)
19.09.2021 Oslo Norwegia HS-106
Zwycięzca: Fredrik Villumstad (Norwegia)
25.09.2021 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Timon-Pascal Kahofer (Austria)
26.09.2021 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
18:05
TTV Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
dzisiaj
23:29
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
dzisiaj
23:29
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:36
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
jutro
06:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
06:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich