TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - Turniej Skandynawski 2009
08.03.2009 Lahti Finlandia HS-97 K-90 NT
10.03.2009 Kuopio Finlandia HS-127 K-120 NT/nocny
13.03.2009 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 NT/nocny
15.03.2009 Vikersund Norwegia HS-207 K-185 NT/loty
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 1114.9  
2 Harri Olli Finlandia 1114.3 -0.6
3 Simon Ammann Szwajcaria 1095.0 -19.9
4 Dimitry Vassiliev Rosja 1086.9 -28.0
5 Adam Małysz Polska 1066.9 -48.0
6 Martin Schmitt Niemcy 1056.4 -58.5
7 Wolfgang Loitzl Austria 1037.4 -77.5
8 Thomas Morgenstern Austria 1019.6 -95.3
9 Martin Koch Austria 1013.9 -101.0
10 Matti Hautamäki Finlandia 1012.0 -102.9
11 Andreas Küttel Szwajcaria 1011.8 -103.1
12 Robert Kranjec Słowenia 1002.5 -112.4
13 Noriaki Kasai Japonia 952.5 -162.4
14 Emmanuel Chedal Francja 879.6 -235.3
15 Anders Jacobsen Norwegia 861.6 -253.3
16 Anders Bardal Norwegia 849.4 -265.5
17 Michael Neumayer Niemcy 846.8 -268.1
18 Daiki Ito Japonia 834.1 -280.8
19 Roman Koudelka Czechy 828.5 -286.4
20 Jakub Janda Czechy 761.2 -353.7
21 Markus Eggenhofer Austria 749.8 -365.1
22 Ville Larinto Finlandia 743.2 -371.7
23 Johan Remen Evensen Norwegia 711.9 -403.0
24 Takanobu Okabe Japonia 694.2 -420.7
25 Michael Uhrmann Niemcy 687.9 -427.0
26 Andreas Kofler Austria 657.3 -457.6
27 Stefan Hula Polska 653.2 -461.7
28 Roar Ljoekelsoey Norwegia 639.1 -475.8
29 Shohei Tochimoto Japonia 636.0 -478.9
30 Kalle Keituri Finlandia 600.2 -514.7
31 Tom Hilde Norwegia 582.9 -532.0
32 Jernej Damjan Słowenia 579.6 -535.3
33 Erik Simon Niemcy 572.3 -542.6
34 Robert Hrgota Słowenia 570.7 -544.2
35 Primoz Pikl Słowenia 503.7 -611.2
36 Fumihisa Yumoto Japonia 499.6 -615.3
37 Stephan Hocke Niemcy 476.0 -638.9
38 Jon Aaraas Norwegia 444.9 -670.0
39 Lukas Mueller Austria 439.8 -675.1
40 Nikolay Karpenko Kazachstan 389.9 -725.0
41 Pascal Bodmer Niemcy 376.0 -738.9
42 Pavel Karelin Rosja 352.7 -762.2
43 Ilja Rosliakov Rosja 304.3 -810.6
44 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 302.3 -812.6
45 Sebastian Colloredo Włochy 294.5 -820.4
46 Christian Ulmer Niemcy 284.4 -830.5
47 Felix Schoft Niemcy 232.6 -882.3
48 Łukasz Rutkowski Polska 203.5 -911.4
49 Volodymyr Boshchuk Ukraina 203.3 -911.6
50 Denis Kornilov Rosja 191.5 -923.4
51 Vincent Descombes Sevoie Francja 172.0 -942.9
52 Sami Niemi Finlandia 170.9 -944.0
53 Ondrej Vaculik Czechy 166.2 -948.7
54 Yuta Watase Japonia 153.9 -961.0
55 Kamil Stoch Polska 143.2 -971.7
56 Alexey Korolev Kazachstan 134.6 -980.3
57 Stefan Thurnbichler Austria 114.2 -1000.7
58 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 93.5 -1021.4
59 Jussi Hautamäki Finlandia 82.8 -1032.1
60 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 77.5 -1037.4
61 Roberto Dellasega Włochy 75.6 -1039.3
62 Anders Johnson USA 73.0 -1041.9
63 Dimitry Ipatov Rosja 69.3 -1045.6
64 Kai Kovaljeff Finlandia 61.5 -1053.4
65 Andreas Aren Szwecja 55.8 -1059.1
66 Mika Kauhanen Finlandia 54.3 -1060.6
Wyniki konkursów
08.03.2009 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
10.03.2009 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
13.03.2009 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
15.03.2009 Vikersund Norwegia K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »