TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
Kalendarz zawodów - Turniej Skandynawski 2005
06.03.2005 Lahti Finlandia HS-130 K-116 NT, nocny
09.03.2005 Kuopio Finlandia HS-127 K-120 NT, nocny
11.03.2005 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 NT, nocny
13.03.2005 Oslo Norwegia HS-128 K-115 NT
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Hautamäki Finlandia 1103.0  
2 Roar Ljoekelsoey Norwegia 1055.4 -47.6
3 Michael Uhrmann Niemcy 1032.7 -70.3
4 Lars Bystoel Norwegia 1026.9 -76.1
5 Janne Ahonen Finlandia 1011.1 -91.9
6 Jakub Janda Czechy 1008.5 -94.5
7 Rok Benkovic Słowenia 1002.1 -100.9
8 Thomas Morgenstern Austria 1000.2 -102.8
9 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 985.6 -117.4
10 Andreas Küttel Szwajcaria 977.8 -125.2
11 Adam Małysz Polska 976.9 -126.1
12 Georg Späth Niemcy 962.4 -140.6
13 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 949.4 -153.6
14 Martin Höllwarth Austria 948.7 -154.3
15 Martin Schmitt Niemcy 930.6 -172.4
16 Wolfgang Loitzl Austria 895.5 -207.5
17 Jernej Damjan Słowenia 848.3 -254.7
18 Daniel Forfang Norwegia 816.1 -286.9
19 Daiki Ito Japonia 804.5 -298.5
20 Michael Neumayer Niemcy 793.7 -309.3
21 Stephan Hocke Niemcy 785.1 -317.9
22 Risto Jussilainen Finlandia 779.1 -323.9
23 Primoz Peterka Słowenia 767.3 -335.7
24 Florian Liegl Austria 761.1 -341.9
25 Andreas Widhölzl Austria 753.2 -349.8
26 Noriaki Kasai Japonia 744.2 -358.8
27 Simon Ammann Szwajcaria 661.4 -441.6
28 Jussi Hautamäki Finlandia 633.0 -470.0
29 Kalle Keituri Finlandia 612.1 -490.9
30 Henning Stensrud Norwegia 579.1 -523.9
31 Sigurd Pettersen Norwegia 578.9 -524.1
32 Robert Kranjec Słowenia 521.4 -581.6
33 Tami Kiuru Finlandia 516.2 -586.8
34 Andreas Kofler Austria 496.0 -607.0
35 Michael Möllinger Szwajcaria 429.2 -673.8
36 Janne Happonen Finlandia 422.0 -681.0
37 Jörg Ritzerfeld Niemcy 414.3 -688.7
38 Morten Solem Norwegia 390.4 -712.6
39 Emmanuel Chedal Francja 390.3 -712.7
40 Takanobu Okabe Japonia 323.1 -779.9
41 Anders Bardal Norwegia 321.9 -781.1
42 Akira Higashi Japonia 297.1 -805.9
43 Jan Matura Czechy 295.4 -807.6
44 Maximilian Mechler Niemcy 292.8 -810.2
45 Jure Bogataj Słowenia 275.2 -827.8
46 Johan Erikson Szwecja 260.8 -842.2
47 Robert Mateja Polska 253.0 -850.0
48 Martin Koch Austria 252.6 -850.4
49 Hideharu Miyahira Japonia 238.7 -864.3
50 Dimitry Ipatov Rosja 216.2 -886.8
51 Joonas Ikonen Finlandia 214.6 -888.4
52 Manuel Fettner Austria 210.4 -892.6
53 Ivan Karaulov Kazachstan 200.3 -902.7
54 Kamil Stoch Polska 199.1 -903.9
55 Christian Bruder Niemcy 186.3 -916.7
56 Maksim Anisimov Białoru¶ 174.1 -928.9
57 Kazuyoshi Funaki Japonia 169.3 -933.7
58 Denis Kornilov Rosja 96.1 -1006.9
59 Ildar Fatchullin Rosja 91.5 -1011.5
60 Olli Pekkala Finlandia 88.5 -1014.5
61 Dimitry Vassiliev Rosja 87.9 -1015.1
  Thomas Lobben Norwegia 87.9 -1015.1
63 Rok Urbanc Słowenia 87.6 -1015.4
64 Veli-Matti Lindström Finlandia 84.4 -1018.6
65 Akseli Kokkonen Finlandia 81.9 -1021.1
66 Tommy Egeberg Norwegia 75.3 -1027.7
67 Kimmo Yliriesto Finlandia 73.5 -1029.5
68 Jon Aaraas Norwegia 71.4 -1031.6
69 Andreas Goldberger Austria 56.7 -1046.3
Wyniki konkursów
06.03.2005 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
09.03.2005 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
11.03.2005 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
13.03.2005 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
12:45
P¦ Engelberg
kwalifikacje
14:15
P¦ Engelberg
konkurs ind.
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (jedna seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »