TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 648.5  
2 Andreas Goldberger Austria 575.8 -72.7
3 Martin Schmitt Niemcy 486.9 -161.6
4 Risto Jussilainen Finlandia 483.6 -164.9
5 Veli-Matti Lindström Finlandia 459.8 -188.7
6 Stefan Horngacher Austria 452.5 -196.0
7 Igor Medved Słowenia 435.7 -212.8
8 Kazuhiro Nakamura Japonia 435.1 -213.4
9 Wolfgang Loitzl Austria 431.9 -216.6
10 Sylvain Freiholz Szwajcaria 430.6 -217.9
11 Matti Hautamäki Finlandia 408.6 -239.9
12 Kristoffer Jaafs Szwecja 401.0 -247.5
13 Kazuya Yoshioka Japonia 383.5 -265.0
14 Peter Zonta Słowenia 368.0 -280.5
15 Stefan Kaiser Austria 361.8 -286.7
16 Georg Späth Niemcy 354.0 -294.5
17 Michael Uhrmann Niemcy 350.0 -298.5
18 Hansjörg Jäkle Niemcy 349.2 -299.3
19 Roberto Cecon Włochy 346.6 -301.9
20 Marco Steinauer Szwajcaria 345.0 -303.5
21 Jakub Janda Czechy 326.3 -322.2
22 Anders Bardal Norwegia 310.7 -337.8
23 Noriaki Kasai Japonia 304.8 -343.7
24 Henning Stensrud Norwegia 301.1 -347.4
25 Christof Duffner Niemcy 299.1 -349.4
26 Nicolas Dessum Francja 275.5 -373.0
27 Jure Radelj Słowenia 266.0 -382.5
28 Johan Munters Szwecja 251.5 -397.0
29 Martin Koch Austria 230.0 -418.5
30 Morten Solem Norwegia 223.8 -424.7
31 Hideharu Miyahira Japonia 223.1 -425.4
32 Morten Aagheim Norwegia 221.1 -427.4
33 Jussi Hautamäki Finlandia 187.5 -461.0
34 Reinhard Schwarzenberger Austria 184.7 -463.8
35 Frank Löffler Niemcy 177.1 -471.4
36 Janne Ahonen Finlandia 177.0 -471.5
37 Tami Kiuru Finlandia 172.3 -476.2
38 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 166.6 -481.9
39 Martin Höllwarth Austria 166.5 -482.0
40 Lasse Ottesen Norwegia 159.6 -488.9
41 Alexander Herr Niemcy 158.4 -490.1
42 Jani Soininen Finlandia 157.5 -491.0
43 Primoz Zupan-Urh Słowenia 150.2 -498.3
44 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 143.1 -505.4
45 Andreas Küttel Szwajcaria 133.4 -515.1
46 Ildar Fatchullin Rosja 116.0 -532.5
47 Alan Alborn USA 112.5 -536.0
48 Yuta Watase Japonia 108.7 -539.8
49 Toni Nieminen Finlandia 107.8 -540.7
50 Havard Lie Norwegia 107.7 -540.8
51 Robert Kranjec Słowenia 102.4 -546.1
52 Andreas Widhölzl Austria 101.5 -547.0
53 Masahiko Harada Japonia 99.1 -549.4
54 Sota Okamura Japonia 94.8 -553.7
55 Arne Sneli Norwegia 90.0 -558.5
56 Damjan Fras Słowenia 77.0 -571.5
57 Erling Enger Norwegia 74.5 -574.0
58 Heung Chul Choi Korea Pd. 70.3 -578.2
59 Michael Neumayer Niemcy 68.0 -580.5
60 Robert Mateja Polska 67.0 -581.5
61 Jens Braennlund Szwecja 57.4 -591.1
62 Ville Kantee Finlandia 48.6 -599.9
63 Tomisław Tajner Polska 46.5 -602.0
64 Emil Westberg Szwecja 43.2 -605.3
65 Wojciech Skupień Polska 39.2 -609.3
66 Rickard Froeier Szwecja 38.1 -610.4
67 Tomasz Pochwała Polska 28.2 -620.3
68 Emmanuel Chedal Francja 15.9 -632.6
69 Roar Ljoekelsoey Norwegia 4.3 -644.2
Wyniki konkursów
07.03.2001 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
09.03.2001 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
11.03.2001 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
12:45
P¦ Engelberg
kwalifikacje
14:15
P¦ Engelberg
konkurs ind.
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (jedna seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »