Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2007
Period 1
11.08.2007 18:30 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 drużynowy
12.08.2007 13:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 GP 4 krajów
14.08.2007 18:30 Courchevel Francja HS-132 K-120 GP 4 krajów
16.08.2007 21:00 Pragelato Włochy HS-140 K-125 GP 4 krajów
18.08.2007 17:30 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105 GP 4 krajów
24.08.2007   Zakopane Polska HS-134 K-120
25.08.2007   Zakopane Polska HS-134 K-120
08.09.2007   Hakuba Japonia HS-131 K-120
09.09.2007 02:30 Hakuba Japonia HS-131 K-120
03.10.2007   Oberhof Niemcy HS-140 K-120
06.10.2007   Klingenthal Niemcy HS-140 K-125 Finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 569  
2 Adam Małysz Polska 460 -109
3 Gregor Schlierenzauer Austria 417 -152
4 Andreas Küttel Szwajcaria 362 -207
5 Jernej Damjan Słowenia 303 -266
6 Wolfgang Loitzl Austria 299 -270
7 Shohei Tochimoto Japonia 273 -296
8 Simon Ammann Szwajcaria 271 -298
9 Andreas Kofler Austria 230 -339
10 Georg Späth Niemcy 199 -370
11 Michael Neumayer Niemcy 198 -371
12 Kamil Stoch Polska 181 -388
13 Martin Schmitt Niemcy 166 -403
14 Denis Kornilov Rosja 151 -418
15 Noriaki Kasai Japonia 147 -422
16 Harri Olli Finlandia 132 -437
17 Janne Happonen Finlandia 129 -440
18 Anders Jacobsen Norwegia 114 -455
19 Roar Ljoekelsoey Norwegia 109 -460
20 Daiki Ito Japonia 107 -462
21 Taku Takeuchi Japonia 105 -464
22 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 104 -465
23 Pavel Karelin Rosja 98 -471
24 Primoz Pikl Słowenia 97 -472
25 Martin Koch Austria 94 -475
26 Janne Ahonen Finlandia 84 -485
27 Bastian Kaltenböck Austria 82 -487
28 Roman Koudelka Czechy 79 -490
29 Dmitriy Vassiliev Rosja 78 -491
30 Seou Choi Korea Pd. 72 -497
31 Ilja Rosliakov Rosja 70 -499
32 David Lazzaroni Francja 60 -509
  Marcin Bachleda Polska 60 -509
34 Stephan Hocke Niemcy 58 -511
35 Martin Cikl Czechy 56 -513
  Piotr Żyła Polska 56 -513
37 Veli-Matti Lindström Finlandia 54 -515
38 Dimitry Ipatov Rosja 52 -517
  Takanobu Okabe Japonia 52 -517
  Michael Möllinger Szwajcaria 52 -517
41 Radik Zhaparov Kazachstan 51 -518
42 Wojciech Skupień Polska 50 -519
43 Matti Hautamäki Finlandia 47 -522
44 Sigurd Pettersen Norwegia 45 -524
  Rafał ¦liż Polska 45 -524
46 Tom Hilde Norwegia 43 -526
47 Fumihisa Yumoto Japonia 41 -528
48 Maciej Kot Polska 37 -532
49 Jakub Janda Czechy 34 -535
50 Rok Urbanc Słowenia 32 -537
51 Anders Bardal Norwegia 30 -539
  Gregory Baxter Kanada 30 -539
53 Jan Matura Czechy 29 -540
54 Emmanuel Chedal Francja 27 -542
  Jure Bogataj Słowenia 27 -542
  Jurij Tepes Słowenia 27 -542
57 Martin Höllwarth Austria 26 -543
58 Sebastian Colloredo Włochy 24 -545
  Andrea Morassi Włochy 24 -545
60 Arttu Lappi Finlandia 22 -547
  Keita Umezaki Japonia 22 -547
62 Andreas Aren Szwecja 21 -548
63 Ville Larinto Finlandia 18 -551
  Christian Ulmer Niemcy 18 -551
65 Arthur Pauli Austria 14 -555
  Heung Chul Choi Korea Pd. 14 -555
  Kenshiro Ito Japonia 14 -555
68 Erik Simon Niemcy 12 -557
69 Robert Kranjec Słowenia 11 -558
  Jon Aaraas Norwegia 11 -558
71 Balthasar Schneider Austria 10 -559
72 Antonin Hajek Czechy 8 -561
  Guido Landert Szwajcaria 8 -561
  Kai Kovaljeff Finlandia 8 -561
75 Stefan Thurnbichler Austria 7 -562
76 Andreas Widhölzl Austria 6 -563
77 Yoshihiko Osanai Japonia 5 -564
  Mario Innauer Austria 5 -564
79 Chil-Ku Kang Korea Pd. 4 -565
  Isak Grimholm Szwecja 4 -565
81 Stefan Read Kanada 2 -567
  Antoine Guignard Szwajcaria 2 -567
83 Robert Mateja Polska 1 -568
  Kalle Keituri Finlandia 1 -568
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2159  
2 Polska Polska 990 -1169
3 Niemcy Niemcy 901 -1258
4 Szwajcaria Szwajcaria 895 -1264
5 Japonia Japonia 866 -1293
6 Finlandia Finlandia 845 -1314
7 Rosja Rosja 599 -1560
8 Czechy Czechy 506 -1653
9 Słowenia Słowenia 497 -1662
10 Norwegia Norwegia 456 -1703
11 Korea Pd. Korea Pd. 90 -2069
12 Francja Francja 87 -2072
13 Kazachstan Kazachstan 51 -2108
14 Włochy Włochy 48 -2111
15 Kanada Kanada 32 -2127
16 Szwecja Szwecja 25 -2134
Wyniki konkursów
11.08.2007 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzcy: Austria
12.08.2007 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
14.08.2007 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
16.08.2007 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
18.08.2007 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
24.08.2007 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
25.08.2007 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
08.09.2007 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
09.09.2007 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Shohei Tochimoto (Japonia)
03.10.2007 Oberhof Niemcy K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
06.10.2007 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Grzegorz Miętus
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich