Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 03.10.2007, Oberhof K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 560  
2 Adam Małysz Polska 460 -100
3 Andreas Küttel Szwajcaria 359 -201
4 Gregor Schlierenzauer Austria 317 -243
5 Wolfgang Loitzl Austria 299 -261
6 Jernej Damjan Słowenia 277 -283
7 Shohei Tochimoto Japonia 261 -299
8 Simon Ammann Szwajcaria 231 -329
9 Michael Neumayer Niemcy 182 -378
10 Andreas Kofler Austria 180 -380
11 Georg Späth Niemcy 175 -385
12 Martin Schmitt Niemcy 144 -416
13 Denis Kornilov Rosja 143 -417
14 Kamil Stoch Polska 136 -424
15 Noriaki Kasai Japonia 134 -426
16 Harri Olli Finlandia 132 -428
17 Janne Happonen Finlandia 118 -442
18 Roar Ljoekelsoey Norwegia 109 -451
19 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 104 -456
20 Taku Takeuchi Japonia 103 -457
21 Primoz Pikl Słowenia 97 -463
22 Janne Ahonen Finlandia 84 -476
23 Bastian Kaltenböck Austria 82 -478
24 Roman Koudelka Czechy 79 -481
25 Daiki Ito Japonia 75 -485
26 Seou Choi Korea Pd. 72 -488
27 Ilja Rosliakov Rosja 70 -490
28 Dmitriy Vassiliev Rosja 64 -496
29 Marcin Bachleda Polska 60 -500
30 Stephan Hocke Niemcy 58 -502
  Martin Koch Austria 58 -502
32 Piotr Żyła Polska 56 -504
33 Anders Jacobsen Norwegia 54 -506
  Veli-Matti Lindström Finlandia 54 -506
35 Michael Möllinger Szwajcaria 52 -508
  Dimitry Ipatov Rosja 52 -508
  Takanobu Okabe Japonia 52 -508
38 Radik Zhaparov Kazachstan 51 -509
39 Wojciech Skupień Polska 50 -510
40 Rafał ¦liż Polska 45 -515
  Sigurd Pettersen Norwegia 45 -515
42 Fumihisa Yumoto Japonia 41 -519
43 David Lazzaroni Francja 40 -520
44 Martin Cikl Czechy 38 -522
45 Maciej Kot Polska 37 -523
46 Jakub Janda Czechy 34 -526
47 Matti Hautamäki Finlandia 32 -528
  Rok Urbanc Słowenia 32 -528
49 Gregory Baxter Kanada 30 -530
50 Jan Matura Czechy 29 -531
51 Jure Bogataj Słowenia 27 -533
52 Martin Höllwarth Austria 26 -534
53 Sebastian Colloredo Włochy 24 -536
  Andrea Morassi Włochy 24 -536
55 Emmanuel Chedal Francja 23 -537
56 Arttu Lappi Finlandia 22 -538
  Keita Umezaki Japonia 22 -538
58 Andreas Aren Szwecja 21 -539
59 Anders Bardal Norwegia 20 -540
60 Jurij Tepes Słowenia 19 -541
61 Pavel Karelin Rosja 18 -542
  Ville Larinto Finlandia 18 -542
63 Kenshiro Ito Japonia 14 -546
  Arthur Pauli Austria 14 -546
  Heung Chul Choi Korea Pd. 14 -546
66 Christian Ulmer Niemcy 12 -548
67 Robert Kranjec Słowenia 11 -549
  Tom Hilde Norwegia 11 -549
  Jon Aaraas Norwegia 11 -549
  Erik Simon Niemcy 11 -549
71 Balthasar Schneider Austria 10 -550
72 Guido Landert Szwajcaria 8 -552
  Kai Kovaljeff Finlandia 8 -552
  Antonin Hajek Czechy 8 -552
75 Stefan Thurnbichler Austria 7 -553
76 Yoshihiko Osanai Japonia 5 -555
  Mario Innauer Austria 5 -555
78 Isak Grimholm Szwecja 4 -556
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 4 -556
80 Antoine Guignard Szwajcaria 2 -558
  Stefan Read Kanada 2 -558
82 Kalle Keituri Finlandia 1 -559
  Robert Mateja Polska 1 -559
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1958  
2 Polska Polska 945 -1013
3 Szwajcaria Szwajcaria 852 -1106
4 Niemcy Niemcy 832 -1126
5 Finlandia Finlandia 819 -1139
6 Japonia Japonia 807 -1151
7 Rosja Rosja 497 -1461
8 Czechy Czechy 488 -1470
9 Słowenia Słowenia 463 -1495
10 Norwegia Norwegia 354 -1604
11 Korea Pd. Korea Pd. 90 -1868
12 Francja Francja 63 -1895
13 Kazachstan Kazachstan 51 -1907
14 Włochy Włochy 48 -1910
15 Kanada Kanada 32 -1926
16 Szwecja Szwecja 25 -1933

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Pilch
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich