Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
Kalendarz zawodów - Puchar Karpat 2014/2015
18.09.2014   Szczyrk Polska HS-77 K-70
19.09.2014   Szczyrk Polska HS-77 K-70
25.09.2014   Rasnov Rumunia HS-71 K-64
26.09.2014   Rasnov Rumunia HS-71 K-64
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Valentin Blega Rumunia 260  
2 Robert Valentin Tatu Rumunia 228 -32
3 Constantin Robert Buzescu Purice Rumunia 225 -35
4 Dawid Jarząbek Polska 200 -60
5 Dominik Kastelik Polska 171 -89
6 Paweł Gut Polska 140 -120
7 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 126 -134
8 Krystian Kołodziej Polska 118 -142
9 Tymoteusz Urbaś Polska 114 -146
10 Michał Milczanowski Polska 95 -165
11 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 86 -174
12 Dawid Krupa Polska 79 -181
13 Paweł Wąsek Polska 73 -187
14 Stepan Pasichnyk Ukraina 72 -188
15 Ayberk Demir Turcja 62 -198
16 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 61 -199
17 Daniel Mąka Polska 53 -207
18 Ilya Kratov Kazachstan 51 -209
19 Hunor Farkas Rumunia 39 -221
20 Radu Mihai Pacurar Rumunia 38 -222
21 Łukasz Bukowski Polska 37 -223
22 Sergey Zyryanov Kazachstan 36 -224
23 Szymon Łokaj Polska 35 -225
24 Mihai Andrei Solcan Rumunia 34 -226
  Kacper Konior Polska 34 -226
26 Paweł Twardosz Polska 32 -228
27 Daniel Andrei Cacina Rumunia 26 -234
28 Evelin Mitev Bułgaria 24 -236
29 Tomasz Pilch Polska 23 -237
  Patryk Hutyra Polska 23 -237
  Muhammet Ali Bedir Turcja 23 -237
32 Robert Szymeczek Czechy 22 -238
33 Sergey Tkachenko Kazachstan 21 -239
34 Andrei Feldorean Rumunia 20 -240
  Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 20 -240
  Damian Skupień Polska 20 -240
37 Bartosz Czyż Polska 19 -241
38 Dusan Dolezel Czechy 17 -243
39 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 16 -244
  Adrian Grigore Rumunia 16 -244
41 Lukas Kantor Czechy 14 -246
42 Alexandru Mocanita Rumunia 13 -247
43 Stanislav Anchugin Kazachstan 8 -252
  Artur Wacławiak Polska 8 -252
45 Ovidiu Baila Rumunia 7 -253
  Andrzej Pałasz Polska 7 -253
  Roman Nogin Kazachstan 7 -253
  Mateusz Dyrcz Polska 7 -253
49 Yevhen Marusiak Ukraina 6 -254
50 Muhammed Munir Gungen Turcja 4 -256
51 Tomas Ondrejka Słowacja 3 -257
52 Piotr Kudzia Polska 2 -258
  Stanislav Karatsupa Kazachstan 2 -258
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1290  
2 Rumunia Rumunia 1048 -242
3 Turcja Turcja 236 -1054
4 Kazachstan Kazachstan 125 -1165
5 Ukraina Ukraina 78 -1212
6 Czechy Czechy 53 -1237
7 Bułgaria Bułgaria 44 -1246
8 Słowacja Słowacja 3 -1287
Wyniki konkursów
18.09.2014 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
19.09.2014 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
25.09.2014 Rasnov Rumunia HS-71
Zwycięzca: Stefan Valentin Blega (Rumunia)
26.09.2014 Rasnov Rumunia HS-71
Zwycięzca: Robert Valentin Tatu (Rumunia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
02:58
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
04:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
08:28
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
10:45
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
dzisiaj
11:59
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
15:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
20:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
20:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
60%
nie
29%
nie wiem
11%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich