Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
26.09.2014 - Rasnov (Rumunia) HS-71
Uwagi:
W tym konkursie go¶cinnie wyst±pili Szwedzi i Japończycy, którzy nie zostali uwzględnieni w klasyfikacji generalnej.
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Robert Valentin Tatu Rumunia 67.5 66.0 243.7
2 Stefan Valentin Blega Rumunia 66.0 68.0 242.9
3 Keiichi Sato Japonia 66.5 67.0 241.7
4 Yuken Iwasa Japonia 65.5 66.5 241.1
5 Constantin Robert Buzescu Purice Rumunia 66.5 66.5 237.0
6 Yuto Kinoshita Japonia 63.5 66.5 229.8
7 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 65.5 65.0 229.0
8 Dominik Kastelik Polska 63.0 65.0 228.2
9 Stepan Pasichnyk Ukraina 63.5 64.5 225.5
10 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 65.0 62.5 224.3
11 Tymoteusz Urba¶ Polska 62.5 62.5 214.8
12 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 63.0 61.5 213.6
13 Ayberk Demir Turcja 63.5 60.0 212.7
14 Krystian Kołodziej Polska 60.0 63.5 211.7
15 Ilya Kratov Kazachstan 62.5 60.5 211.0
16 Sebastian Devall Szwecja 57.5 60.0 194.8
17 Paweł W±sek Polska 59.0 55.5 188.1
18 Hunor Farkas Rumunia 55.5 59.0 187.6
19 Marcus Flemstroem Szwecja 56.5 58.0 186.6
20 Sergey Zyryanov Kazachstan 55.0 57.5 180.8
21 Anton Eriksson Szwecja 55.0 57.0 179.6
22 Radu Mihai Pacurar Rumunia 55.5 54.5 174.3
23 Daniel Andrei Cacina Rumunia 54.5 55.0 172.6
24 Evelin Mitev Bułgaria 54.0 54.0 168.0
25 Mihai Andrei Solcan Rumunia 58.0 51.0 167.4
26 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 53.0 54.5 167.3
27 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 54.0 52.5 166.4
28 Muhammet Ali Bedir Turcja 54.0 53.5 165.3
29 Sergey Tkachenko Kazachstan 53.0 52.5 162.0
  Adrian Grigore Rumunia 53.5 52.0 162.0
31 Yevhen Marusiak Ukraina 51.5 53.5 160.8
32 Andrei Feldorean Rumunia 50.0 51.5 152.4
33 Ovidiu Baila Rumunia 50.5 52.0 151.3
34 Alexandru Mocanita Rumunia 49.5 52.5 151.1
35 Muhammed Munir Gungen Turcja 49.5 50.0 147.1
36 Stanislav Karatsupa Kazachstan 50.5 49.5 146.8
  Stanislav Anchugin Kazachstan 52.5 50.0 146.8
38 Roman Nogin Kazachstan 48.5 51.5 141.8
39 Ivan Zelenchuk Ukraina 50.0 48.0 136.5
40 Viktor Hristov Bułgaria 53.0 46.0 133.9
41 Paul Gabriel Ardelean Rumunia 47.5 45.5 123.0
42 Vasil Sheynov Bułgaria 42.5 DSQ 50.9

« Puchar Karpat 2014/2015 - wszystkie konkursy »
Puchar Karpat 2014/2015

Puchar Karpat 2014/2015

Kalendarium
Yuki Ito
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich