Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 15:45
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team
Kalendarz zawodów - Puchar Karpat 2013/2014
21.09.2013   Szczyrk Polska HS-77 K-70
22.09.2013   Szczyrk Polska HS-77 K-70
19.02.2014   Rasnov Rumunia HS-71 K-64
20.02.2014   Rasnov Rumunia HS-71 K-64
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Valentin Blega Rumunia 252  
2 Szymon Szostok Polska 180 -72
  Mateusz Kojzar Polska 180 -72
4 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 140 -112
  Sebastian Hebel Polska 140 -112
  Robert Valentin Tatu Rumunia 140 -112
7 Constantin Robert Buzescu Purice Rumunia 135 -117
8 Ayberk Demir Turcja 100 -152
9 Łukasz Podżorski Polska 90 -162
  Bartosz Gąsienica-Laskowy Polska 90 -162
11 Andrei Feldorean Rumunia 81 -171
12 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 80 -172
13 Michał Milczanowski Polska 79 -173
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 79 -173
15 Jan Michalek Czechy 68 -184
16 Ilya Kratov Kazachstan 64 -188
17 Pavel Kolmakov Kazachstan 58 -194
18 Radu Mihai Pacurar Rumunia 55 -197
19 Jakub Przybyła Polska 52 -200
20 Stepan Pasichnyk Ukraina 48 -204
21 Alexandru Mocanita Rumunia 46 -206
22 Dawid Jarząbek Polska 42 -210
  Paweł Gut Polska 42 -210
24 Konrad Janota Polska 41 -211
25 Damian Lasota Czechy 40 -212
  Muhammet Ali Bedir Turcja 40 -212
27 Paweł Wąsek Polska 36 -216
28 Muhammed Munir Gungen Turcja 34 -218
29 Adrian Grigore Rumunia 31 -221
30 Michał Gut-Chowaniec Polska 30 -222
31 Daniel Andrei Cacina Rumunia 28 -224
32 Alexandru Feroiu Rumunia 27 -225
  Ovidiu Baila Rumunia 27 -225
  Hunor Farkas Rumunia 27 -225
35 Paweł Murzyn Polska 26 -226
  Filip Cerny Czechy 26 -226
  Sergey Zyryanov Kazachstan 26 -226
38 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 22 -230
39 Paweł Chyc Polska 21 -231
40 Daniel Mąka Polska 19 -233
41 Jakub Jurosz Polska 18 -234
  Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 18 -234
43 Evelin Mitev Bułgaria 17 -235
44 Roman Nogin Kazachstan 14 -238
45 Alexandr Medvedev Kazachstan 13 -239
46 Stanislav Anchugin Kazachstan 10 -242
  Krystian Kołodziej Polska 10 -242
48 Lukas Kantor Czechy 9 -243
49 Tymoteusz Urbaś Polska 7 -245
  Łukasz Bukowski Polska 7 -245
51 Andrei Magdo Rumunia 6 -246
  Peter Kelemen Węgry 6 -246
53 Dusan Dolezel Czechy 5 -247
  Bartosz Czyż Polska 5 -247
55 Sergey Tkachenko Kazachstan 4 -248
56 Ibraim Abdukhalilov Kazachstan 3 -249
57 Tamas Reymeyer Węgry 1 -251
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1115  
2 Rumunia Rumunia 956 -159
3 Turcja Turcja 394 -721
4 Kazachstan Kazachstan 192 -923
5 Czechy Czechy 148 -967
6 Ukraina Ukraina 48 -1067
7 Bułgaria Bułgaria 35 -1080
8 Węgry Węgry 7 -1108
Wyniki konkursów
21.09.2013 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Mateusz Kojzar (Polska)
22.09.2013 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
19.02.2014 Rasnov Rumunia HS-71
Zwycięzca: Stefan Valentin Blega (Rumunia)
20.02.2014 Rasnov Rumunia HS-71
Zwycięzca: Stefan Valentin Blega (Rumunia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Yuka Seto
Najbliższe zawody - szczegółowy program
22 lutego 2024 (czwartek)
09:30
PŚ Oberstdorf
14:15
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
16:40
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
23 lutego 2024 (piątek)
15:45
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
16:00
CoC Iron Mountain
odprawa techniczna
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
seria próbna
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Sapporo | 2. konkurs indywidualny, HS 134
dzisiaj
16:06
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:10
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:38
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
17:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po kwalifikacjach do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
19:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
01:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
59%
nie
30%
nie wiem
11%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich