Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 29.12.2005, Oberstdorf K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 270.9  
2 Roar Ljoekelsoey Norwegia 268.4 -2.5
3 Jakub Janda Czechy 262.6 -8.3
4 Takanobu Okabe Japonia 260.8 -10.1
5 Matti Hautamäki Finlandia 258.0 -12.9
6 Andreas Widhölzl Austria 248.1 -22.8
7 Georg Späth Niemcy 245.3 -25.6
8 Simon Ammann Szwajcaria 244.8 -26.1
9 Michael Uhrmann Niemcy 244.4 -26.5
10 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 243.8 -27.1
11 Dmitriy Vassiliev Rosja 243.6 -27.3
12 Alexander Herr Niemcy 238.7 -32.2
13 Noriaki Kasai Japonia 238.0 -32.9
  Adam Małysz Polska 238.0 -32.9
15 Andreas Kofler Austria 236.7 -34.2
16 Daiki Ito Japonia 232.4 -38.5
17 Rok Benkovic Słowenia 231.1 -39.8
18 Joonas Ikonen Finlandia 230.6 -40.3
19 Primoz Peterka Słowenia 230.5 -40.4
20 Andreas Küttel Szwajcaria 230.2 -40.7
21 Michael Neumayer Niemcy 229.5 -41.4
22 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 227.1 -43.8
23 Martin Koch Austria 223.2 -47.7
24 Martin Schmitt Niemcy 220.7 -50.2
25 Martin Höllwarth Austria 219.7 -51.2
26 Robert Kranjec Słowenia 217.9 -53.0
27 Janne Happonen Finlandia 211.8 -59.1
28 Lars Bystoel Norwegia 208.5 -62.4
29 Sebastian Colloredo Włochy 208.3 -62.6
30 Michael Möllinger Szwajcaria 205.2 -65.7
31 Andrea Morassi Włochy 103.5 -167.4
32 Robert Mateja Polska 99.4 -171.5
33 Martin Mesik Słowacja 96.2 -174.7
34 Tami Kiuru Finlandia 93.9 -177.0
35 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 93.1 -177.8
36 Thomas Morgenstern Austria 92.1 -178.8
37 Balthasar Schneider Austria 91.2 -179.7
  Julian Musiol Niemcy 91.2 -179.7
39 Wolfgang Loitzl Austria 90.6 -180.3
40 Harri Olli Finlandia 90.3 -180.6
41 Maximilian Mechler Niemcy 84.3 -186.6
42 Jan Matura Czechy 84.1 -186.8
43 Risto Jussilainen Finlandia 83.8 -187.1
44 Hiroki Yamada Japonia 82.6 -188.3
45 Antonin Hajek Czechy 80.3 -190.6
46 Jens Salumäe Estonia 80.0 -190.9
47 David Lazzaroni Francja 79.0 -191.9
48 Jernej Damjan Słowenia 71.7 -199.2
49 Kamil Stoch Polska 66.1 -204.8
50 Sigurd Pettersen Norwegia 27.9 -243.0

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
18%
Karl Geiger
15%
Marius Lindvik
14%
Kamil Stoch
9%
Halvor Egner Granerud
5%
Anze Lanisek
5%
Piotr Żyła
5%
Stefan Kraft
4%
Jan Hoerl
4%
Markus Eisenbichler
4%
Dawid Kubacki
4%
Lovro Kos
3%
Killian Peier
3%
inny skoczek
2%
Robert Johansson
2%
Timi Zajc
1%
Daniel Huber
1%
Yukiya Sato
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich