Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
31.08.2019, godz. 15:30
Rasnov HS-97
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 01.01.1982, Garmisch-Partenkirchen K-102
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Manfred Deckert NRD 475.9  
2 Matti Nykänen Finlandia 469.6 -6.3
3 Roger Ruud Norwegia 456.6 -19.3
4 Christoph Schwartz RFN 452.9 -23.0
5 Kari Ylianttila Finlandia 438.7 -37.2
6 Halvor Asphol Norwegia 435.6 -40.3
7 Dag Holmen Jensen Norwegia 433.7 -42.2
8 Alfred Groyer Austria 433.0 -42.9
9 Thomas Prosser RFN 432.7 -43.2
10 Klaus Ostwald NRD 432.0 -43.9
11 Andreas Bauer RFN 431.3 -44.6
12 Armin Kogler Austria 428.0 -47.9
13 Per Bergerud Norwegia 427.3 -48.6
14 Ole Bremseth Norwegia 426.9 -49.0
15 Hubert Neuper Austria 424.0 -51.9
16 Ivar Mobekk Norwegia 423.4 -52.5
17 Primoz Ulaga Jugosławia 423.1 -52.8
18 Olav Hansson Norwegia 422.4 -53.5
19 Johan Saetre Norwegia 421.0 -54.9
20 Richard Schallert Austria 417.4 -58.5
21 Markku Pusenius Finlandia 417.1 -58.8
22 Mathias Buse NRD 414.6 -61.3
23 Jan Tanczos Czechosłowacja 413.2 -62.7
24 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 412.9 -63.0
25 Massimo Rigoni Włochy 408.3 -67.6
26 Jari Puikkonen Finlandia 408.0 -67.9
27 Thomas Klauser RFN 407.7 -68.2
28 Georg Waldvogel RFN 406.3 -69.6
29 Uli Boll RFN 404.9 -71.0
30 Miran Tepes Jugosławia 403.8 -72.1
31 Vladimir Cherniaev ZSRR 399.5 -76.4
32 Wolfgang Steiert RFN 398.9 -77.0
33 Manfred Steiner Austria 396.9 -79.0
34 Horst Bulau Kanada 396.5 -79.4
35 Thomas Hasselberger RFN 395.0 -80.9
36 Markku Reijonen Finlandia 393.6 -82.3
37 Joachim Ernst RFN 389.3 -86.6
38 Steve Collins Kanada 386.5 -89.4
39 Josef Samek Czechosłowacja 384.1 -91.8
40 Pentti Kokkonen Finlandia 322.6 -153.3
41 Peter Schwinghammer RFN 318.2 -157.7
42 Ernst Vettori Austria 306.6 -169.3
43 Masahiro Akimoto Japonia 300.8 -175.1
44 Gennadi Prokopenko ZSRR 300.5 -175.4
45 Horger Freitag NRD 300.4 -175.5
46 Rajko Lotric Jugosławia 299.1 -176.8
47 Laszlo Fischer Węgry 297.7 -178.2
48 Miroslav Slusny Czechosłowacja 294.1 -181.8
  Satoru Matsuhashi Japonia 294.1 -181.8
50 Benito Bonetti Szwajcaria 293.5 -182.4
51 Jouko Toermaenen Finlandia 290.2 -185.7
52 Chiharu Nishikata Japonia 290.0 -185.9
  Leonid Komarov ZSRR 290.0 -185.9
54 Lido Tomasi Włochy 289.8 -186.1
55 Reed Zuehlke USA 288.8 -187.1
56 Andre Scharikov ZSRR 287.4 -188.5
57 Hans Wallner Austria 286.6 -189.3
58 Masaru Nagaoka Japonia 286.4 -189.5
59 Per Balkasen Szwecja 284.3 -191.6
60 Sergej Muchin ZSRR 283.3 -192.6
61 Roland Glas Szwajcaria 280.0 -195.9
62 Paul Egloff Szwajcaria 277.2 -198.7
63 Nakatsu Nabuo Japonia 218.4 -257.5
64 Adolf Hirner Austria 210.2 -265.7
65 Jeffrey Hastings USA 195.7 -280.2
66 Igor Morours ZSRR 193.7 -282.2
67 Nobuo Nakatsu Japonia 190.8 -285.1
68 John Denney USA 189.7 -286.2
69 Lorenz Wegscheider RFN 185.9 -290.0
70 Patric Dubiez Francja 182.5 -293.4
71 Batista Carli Włochy 181.8 -294.1
72 Josef Heumann RFN 181.4 -294.5
  Ron Richards Kanada 181.4 -294.5
74 Anders Daun Szwecja 181.2 -294.7
75 Seppo Toivonen Szwecja 176.6 -299.3
76 Frantisek Novak Czechosłowacja 176.5 -299.4
77 Gabor Geller Węgry 175.0 -300.9
78 Vasja Bajc Jugosławia 174.4 -301.5
79 Bo Andersson Szwecja 173.8 -302.1
80 Thomas Ihle RFN 171.8 -304.1
81 Bernard Guillaume Francja 170.4 -305.5
82 Philippe Jacoberger Francja 168.2 -307.7
83 John Broman USA 159.3 -316.6
84 Andreas Geiger RFN 157.0 -318.9
85 Peter Rohwein RFN 147.5 -328.4
86 Juan Meno Hiszpania 144.5 -331.4
87 Jose Rivera Hiszpania 101.2 -374.7
88 Hirokazu Yagi Japonia 91.5 -384.4
89 Gerard Colin Francja 90.2 -385.7
90 Andreas Felder Austria 71.5 -404.4

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Sandro Steiner
Najbliższe zawody
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
17:00
CoC Lillehammer
konkurs ind. M
15 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Lillehammer
seria próbna M
09:30
CoC Lillehammer
konkurs ind. M
13:00
CoC Lillehammer
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich