Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
19.01.2020, godz. 08:00
Zao HS-102
P¦-k
Klasyfikacja po konkursie: 30.12.1981, Oberstdorf K-115
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Nykänen Finlandia 241.4  
2 Manfred Deckert NRD 239.3 -2.1
3 Thomas Prosser RFN 233.2 -8.2
4 Kari Ylianttila Finlandia 226.0 -15.4
5 Christoph Schwartz RFN 225.4 -16.0
6 Dag Holmen Jensen Norwegia 223.2 -18.2
7 Primoz Ulaga Jugosławia 220.9 -20.5
8 Klaus Ostwald NRD 220.1 -21.3
9 Roger Ruud Norwegia 219.6 -21.8
10 Peter Schwinghammer RFN 219.5 -21.9
  Johan Saetre Norwegia 219.5 -21.9
12 Nakatsu Nabuo Japonia 218.4 -23.0
13 Armin Kogler Austria 218.1 -23.3
14 Ole Bremseth Norwegia 217.2 -24.2
15 Jan Tanczos Czechosłowacja 215.5 -25.9
16 Halvor Asphol Norwegia 213.2 -28.2
17 Richard Schallert Austria 212.3 -29.1
18 Vladimir Cherniaev ZSRR 210.9 -30.5
  Laszlo Fischer Węgry 210.9 -30.5
20 Thomas Klauser RFN 210.1 -31.3
  Alfred Groyer Austria 210.1 -31.3
  Hansjoerg Sumi Szwajcaria 210.1 -31.3
23 Ivar Mobekk Norwegia 206.9 -34.5
24 Rajko Lotric Jugosławia 205.1 -36.3
25 Markku Pusenius Finlandia 202.7 -38.7
  Georg Waldvogel RFN 202.7 -38.7
27 Jari Puikkonen Finlandia 202.2 -39.2
28 Hubert Neuper Austria 201.8 -39.6
29 Uli Boll RFN 201.5 -39.9
30 Massimo Rigoni Włochy 201.3 -40.1
31 Miran Tepes Jugosławia 201.0 -40.4
32 Olav Hansson Norwegia 200.2 -41.2
33 Masaru Nagaoka Japonia 199.6 -41.8
34 Andreas Bauer RFN 198.9 -42.5
35 Satoru Matsuhashi Japonia 198.7 -42.7
36 Manfred Steiner Austria 197.0 -44.4
37 Per Bergerud Norwegia 195.3 -46.1
38 Thomas Hasselberger RFN 194.6 -46.8
39 Jouko Toermaenen Finlandia 194.5 -46.9
40 Markku Reijonen Finlandia 194.0 -47.4
41 Mathias Buse NRD 192.6 -48.8
42 Chiharu Nishikata Japonia 191.1 -50.3
43 Horst Bulau Kanada 190.6 -50.8
44 Per Balkasen Szwecja 190.4 -51.0
45 Andre Scharikov ZSRR 190.3 -51.1
46 Roland Glas Szwajcaria 190.2 -51.2
47 Paul Egloff Szwajcaria 186.2 -55.2
48 Joachim Ernst RFN 184.7 -56.7
49 Wolfgang Steiert RFN 182.9 -58.5
50 Josef Samek Czechosłowacja 173.0 -68.4
51 Pentti Kokkonen Finlandia 101.5 -139.9
52 Jeffrey Hastings USA 97.7 -143.7
53 Benito Bonetti Szwajcaria 96.9 -144.5
54 Reed Zuehlke USA 96.6 -144.8
55 Igor Morours ZSRR 96.2 -145.2
56 Horger Freitag NRD 95.6 -145.8
57 Patric Dubiez Francja 95.2 -146.2
58 Lorenz Wegscheider RFN 94.2 -147.2
59 Anders Daun Szwecja 93.8 -147.6
60 Ron Richards Kanada 93.7 -147.7
61 Masahiro Akimoto Japonia 93.3 -148.1
62 John Denney USA 92.3 -149.1
63 Bernard Guillaume Francja 92.2 -149.2
64 Hirokazu Yagi Japonia 91.5 -149.9
65 Bo Andersson Szwecja 91.2 -150.2
  Steve Collins Kanada 91.2 -150.2
67 Miroslav Slusny Czechosłowacja 91.0 -150.4
68 Batista Carli Włochy 90.4 -151.0
  Leonid Komarov ZSRR 90.4 -151.0
70 Gerard Colin Francja 90.2 -151.2
71 Hans Wallner Austria 90.0 -151.4
72 Gennadi Prokopenko ZSRR 89.4 -152.0
73 Seppo Toivonen Szwecja 89.3 -152.1
74 Josef Heumann RFN 89.2 -152.2
  Ernst Vettori Austria 89.2 -152.2
76 Lido Tomasi Włochy 88.1 -153.3
77 Gabor Geller Węgry 88.0 -153.4
78 Thomas Ihle RFN 87.6 -153.8
79 Sergej Muchin ZSRR 84.4 -157.0
80 Andreas Geiger RFN 83.9 -157.5
81 Philippe Jacoberger Francja 83.8 -157.6
82 Frantisek Novak Czechosłowacja 81.0 -160.4
83 Vasja Bajc Jugosławia 77.2 -164.2
84 Juan Meno Hiszpania 72.4 -169.0
85 Andreas Felder Austria 71.5 -169.9
86 Jose Rivera Hiszpania 67.6 -173.8
87 John Broman USA 65.2 -176.2
88 Peter Rohwein RFN 52.2 -189.2

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Brian Welch
Najbliższe zawody
18 stycznia 2020 (sobota)
08:00
P¦ kobiet Zao
09:00
P¦ kobiet Zao
09:30
FIS Cup Zakopane
12:00
FIS Cup Zakopane
13:00
YOG Lozanna
14:00
CoC Klingenthal
14:00
YOG Lozanna
15:00
CoC Klingenthal
15:00
P¦ Titisee-Neustadt
15:45
CoC Klingenthal
16:00
P¦ Titisee-Neustadt
17:00
CoC Klingenthal
19 stycznia 2020 (niedziela)
06:45
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
08:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich