Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 20.03.2016, Planica K-200
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Peter Prevc Słowenia 2303  
2 Severin Freund Niemcy 1490 -813
3 Kenneth Gangnes Norwegia 1348 -955
4 Michael Hayboeck Austria 1301 -1002
5 Johann Andre Forfang Norwegia 1240 -1063
6 Stefan Kraft Austria 1006 -1297
7 Daniel Andre Tande Norwegia 985 -1318
8 Noriaki Kasai Japonia 909 -1394
9 Richard Freitag Niemcy 680 -1623
10 Anders Fannemel Norwegia 670 -1633
11 Roman Koudelka Czechy 650 -1653
12 Andreas Stjernen Norwegia 607 -1696
13 Robert Kranjec Słowenia 603 -1700
14 Domen Prevc Słowenia 486 -1817
15 Simon Ammann Szwajcaria 480 -1823
16 Daiki Ito Japonia 476 -1827
17 Andreas Wellinger Niemcy 408 -1895
18 Taku Takeuchi Japonia 398 -1905
19 Andreas Wank Niemcy 369 -1934
20 Joachim Hauer Norwegia 356 -1947
21 Jurij Tepes Słowenia 307 -1996
22 Kamil Stoch Polska 295 -2008
23 Stephan Leyhe Niemcy 257 -2046
24 Manuel Fettner Austria 238 -2065
25 Anze Lanisek Słowenia 232 -2071
26 Stefan Hula Polska 227 -2076
27 Manuel Poppinger Austria 208 -2095
28 Vincent Descombes Sevoie Francja 204 -2099
29 Dawid Kubacki Polska 182 -2121
30 Karl Geiger Niemcy 174 -2129
31 Maciej Kot Polska 165 -2138
32 Jakub Janda Czechy 164 -2139
33 Jan Matura Czechy 118 -2185
34 Andrzej Stękała Polska 105 -2198
35 Piotr Żyła Polska 89 -2214
  Lukas Hlava Czechy 89 -2214
37 Tom Hilde Norwegia 74 -2229
38 Andreas Kofler Austria 62 -2241
39 Gregor Deschwanden Szwajcaria 61 -2242
  Markus Eisenbichler Niemcy 61 -2242
41 Marinus Kraus Niemcy 57 -2246
42 Ryoyu Kobayashi Japonia 55 -2248
43 Gregor Schlierenzauer Austria 53 -2250
44 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 50 -2253
  Philipp Aschenwald Austria 50 -2253
46 Jaka Hvala Słowenia 46 -2257
47 Kento Sakuyama Japonia 43 -2260
48 Lauri Asikainen Finlandia 42 -2261
49 David Siegel Niemcy 37 -2266
50 Klemens Murańka Polska 36 -2267
51 Thomas Hofer Austria 25 -2278
52 Ronan Lamy Chappuis Francja 24 -2279
  Michael Neumayer Niemcy 24 -2279
54 Ilmir Hazetdinov Rosja 23 -2280
55 Shohei Tochimoto Japonia 22 -2281
56 Evgeniy Klimov Rosja 21 -2282
57 Bor Pavlovcic Słowenia 20 -2283
58 Robert Johansson Norwegia 19 -2284
59 Kenshiro Ito Japonia 16 -2287
60 Ville Larinto Finlandia 14 -2289
61 Junshiro Kobayashi Japonia 13 -2290
62 Denis Kornilov Rosja 12 -2291
63 Sebastian Colloredo Włochy 11 -2292
64 Anze Semenic Słowenia 8 -2295
65 Cestmir Kozisek Czechy 7 -2296
  Markus Schiffner Austria 7 -2296
67 Naoki Nakamura Japonia 6 -2297
  Vladimir Zografski Bułgaria 6 -2297
69 Andraz Pograjc Słowenia 5 -2298
  Jakub Wolny Polska 5 -2298
71 Anton Kalinitschenko Rosja 3 -2300
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 3 -2300
  Tomas Vancura Czechy 3 -2300
74 Pius Paschke Niemcy 2 -2301
  Killian Peier Szwajcaria 2 -2301
  Clemens Aigner Austria 2 -2301
77 Kevin Bickner USA 1 -2302
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 7202  
2 Słowenia Słowenia 5760 -1442
3 Niemcy Niemcy 5409 -1793
4 Austria Austria 4652 -2550
5 Japonia Japonia 3088 -4114
6 Polska Polska 2154 -5048
7 Czechy Czechy 1881 -5321
8 Szwajcaria Szwajcaria 793 -6409
9 Finlandia Finlandia 256 -6946
10 Francja Francja 228 -6974
11 Rosja Rosja 109 -7093
12 USA USA 51 -7151
13 Kanada Kanada 50 -7152
14 Włochy Włochy 11 -7191
15 Bułgaria Bułgaria 6 -7196

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich