Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Klasyfikacja po konkursie: 08.03.1997, Lahti K-114
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Primoz Peterka Słowenia 1097  
2 Dieter Thoma Niemcy 984 -113
3 Andreas Goldberger Austria 817 -280
4 Takanobu Okabe Japonia 800 -297
5 Hiroya Saitoh Japonia 737 -360
6 Kazuyoshi Funaki Japonia 613 -484
7 Kristian Brenden Norwegia 600 -497
8 Janne Ahonen Finlandia 561 -536
9 Adam Małysz Polska 522 -575
10 Jani Soininen Finlandia 490 -607
11 Mika Laitinen Finlandia 440 -657
12 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 433 -664
13 Lasse Ottesen Norwegia 424 -673
14 Roar Ljoekelsoey Norwegia 372 -725
15 Noriaki Kasai Japonia 310 -787
16 Espen Bredesen Norwegia 276 -821
17 Martin Höllwarth Austria 250 -847
18 Sturle Holseter Norwegia 229 -868
19 Nicolas Dessum Francja 216 -881
20 Jakub Suchacek Czechy 204 -893
21 Ville Kantee Finlandia 194 -903
22 Hansjörg Jäkle Niemcy 158 -939
23 Andreas Widhölzl Austria 149 -948
24 Reinhard Schwarzenberger Austria 147 -950
25 Masayuki Sato Japonia 145 -952
26 Jaroslav Sakala Czechy 134 -963
27 Jerome Gay Francja 126 -971
28 Kent Johanssen Norwegia 106 -991
29 Akira Higashi Japonia 93 -1004
  Stefan Horngacher Austria 93 -1004
31 Robert Mateja Polska 90 -1007
32 Christof Duffner Niemcy 87 -1010
33 Hideharu Miyahira Japonia 86 -1011
34 Masahiko Harada Japonia 80 -1017
  Bruno Reuteler Szwajcaria 80 -1017
36 Ralph Gebstedt Niemcy 75 -1022
37 Didier Mollard Francja 70 -1027
38 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 68 -1029
39 Kenji Suda Japonia 67 -1030
40 Sylvain Freiholz Szwajcaria 66 -1031
41 Robert Meglic Słowenia 59 -1038
42 Frank Reichel Niemcy 58 -1039
43 Marco Steinauer Szwajcaria 54 -1043
44 Michal Dolezal Czechy 53 -1044
45 Roman Krenek Czechy 52 -1045
46 Robert Krenek Czechy 50 -1047
  Roberto Cecon Włochy 50 -1047
48 Haavard Lie Norwegia 47 -1050
49 Martin Schmitt Niemcy 45 -1052
50 Ronny Hornschuh Niemcy 43 -1054
51 Marian Bielcik Słowacja 42 -1055
52 Kazuya Yoshioka Japonia 41 -1056
53 Sven Hannawald Niemcy 40 -1057
54 Frantisek Jez Czechy 35 -1062
55 Hein-Arne Mathiesen Norwegia 32 -1065
56 Risto Jussilainen Finlandia 31 -1066
57 Peter Zonta Słowenia 30 -1067
58 Egil Groenn Norwegia 29 -1068
59 Jussi Hautamäki Finlandia 26 -1071
60 Samo Gostisa Słowenia 22 -1075
  Alexander Volkov Rosja 22 -1075
62 Matthias Wallner Austria 21 -1076
63 Christian Moser Austria 20 -1077
64 Arve Vorvik Norwegia 18 -1079
  Kazuhiro Higashi Japonia 18 -1079
66 Wojciech Skupień Polska 16 -1081
  Naoki Yasuzaki Japonia 16 -1081
68 Rico Meinel Niemcy 15 -1082
  Kimmo Savolainen Finlandia 15 -1082
70 Ingemar Mayr Austria 14 -1083
71 Jure Radelj Słowenia 12 -1085
  Markus Eigentler Austria 12 -1085
  Frode Haare Norwegia 12 -1085
74 Blaz Vrhovnik Słowenia 11 -1086
75 Dionis Vodnev Kazachstan 10 -1087
  Janne Vaeaetaeinen Finlandia 10 -1087
  Jaroslav Kahanek Czechy 10 -1087
78 Olaf Hegenbarth Niemcy 9 -1088
  Yusuke Kaneko Japonia 9 -1088
80 Urban Franc Słowenia 8 -1089
  Gerd Siegmund Niemcy 8 -1089
  Martin Mesik Słowacja 8 -1089
  Gerhard Schallert Austria 8 -1089
84 Fredrik Johansson Szwecja 7 -1090
  Henning Stensrud Norwegia 7 -1090
  Lucas Chevalier-Girod Francja 7 -1090
87 Toni Nieminen Finlandia 6 -1091
88 Werner Rathmayr Austria 4 -1093
  Christian Meyer Norwegia 4 -1093
  Kazuhiro Nakamura Japonia 4 -1093
91 Naoto Ito Japonia 3 -1094
92 Jakub Jiroutek Czechy 2 -1095
  Marko Bogataj Słowenia 2 -1095
  Stian Kvarstad Norwegia 2 -1095
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 3122  
2 Finlandia Finlandia 2406 -716
3 Norwegia Norwegia 2346 -776
4 Austria Austria 1695 -1427
5 Niemcy Niemcy 1612 -1510
6 Słowenia Słowenia 1321 -1801
7 Polska Polska 628 -2494
8 Czechy Czechy 540 -2582
9 Francja Francja 419 -2703
10 Szwajcaria Szwajcaria 200 -2922
11 Włochy Włochy 50 -3072
  Słowacja Słowacja 50 -3072
13 Rosja Rosja 22 -3100
14 Kazachstan Kazachstan 10 -3112
15 Szwecja Szwecja 7 -3115

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych HS 147
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich