Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 13.03.1997, Falun K-115
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Primoz Peterka Słowenia 1257  
2 Dieter Thoma Niemcy 1100 -157
3 Takanobu Okabe Japonia 832 -425
4 Andreas Goldberger Austria 817 -440
5 Hiroya Saitoh Japonia 797 -460
6 Kazuyoshi Funaki Japonia 793 -464
7 Kristian Brenden Norwegia 726 -531
8 Janne Ahonen Finlandia 653 -604
9 Adam Małysz Polska 600 -657
10 Jani Soininen Finlandia 586 -671
11 Lasse Ottesen Norwegia 456 -801
12 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 446 -811
13 Mika Laitinen Finlandia 440 -817
14 Roar Ljoekelsoey Norwegia 398 -859
15 Noriaki Kasai Japonia 318 -939
16 Andreas Widhölzl Austria 306 -951
17 Nicolas Dessum Francja 296 -961
18 Espen Bredesen Norwegia 288 -969
19 Martin Höllwarth Austria 275 -982
20 Ville Kantee Finlandia 247 -1010
21 Sturle Holseter Norwegia 229 -1028
22 Jakub Suchacek Czechy 210 -1047
23 Hansjörg Jäkle Niemcy 187 -1070
24 Reinhard Schwarzenberger Austria 152 -1105
25 Masayuki Sato Japonia 145 -1112
26 Sylvain Freiholz Szwajcaria 134 -1123
  Jaroslav Sakala Czechy 134 -1123
28 Masahiko Harada Japonia 132 -1125
29 Jerome Gay Francja 126 -1131
30 Christof Duffner Niemcy 123 -1134
31 Robert Mateja Polska 122 -1135
32 Bruno Reuteler Szwajcaria 120 -1137
33 Haavard Lie Norwegia 112 -1145
34 Akira Higashi Japonia 108 -1149
  Kent Johanssen Norwegia 108 -1149
36 Stefan Horngacher Austria 104 -1153
37 Kenji Suda Japonia 96 -1161
38 Marco Steinauer Szwajcaria 92 -1165
39 Ralph Gebstedt Niemcy 87 -1170
40 Pasi Kytoesaho Finlandia 86 -1171
  Hideharu Miyahira Japonia 86 -1171
42 Didier Mollard Francja 85 -1172
43 Roberto Cecon Włochy 79 -1178
44 Kimmo Savolainen Finlandia 73 -1184
45 Roman Krenek Czechy 72 -1185
46 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 68 -1189
47 Jussi Hautamäki Finlandia 66 -1191
48 Robert Meglic Słowenia 60 -1197
49 Frantisek Jez Czechy 59 -1198
50 Frank Reichel Niemcy 58 -1199
51 Michal Dolezal Czechy 53 -1204
52 Robert Krenek Czechy 50 -1207
53 Kazuya Yoshioka Japonia 46 -1211
54 Martin Schmitt Niemcy 45 -1212
55 Ronny Hornschuh Niemcy 43 -1214
56 Marian Bielcik Słowacja 42 -1215
57 Sven Hannawald Niemcy 40 -1217
58 Peter Zonta Słowenia 38 -1219
59 Simen Berntzen Norwegia 36 -1221
60 Wilhelm Brenna Norwegia 32 -1225
  Hein-Arne Mathiesen Norwegia 32 -1225
62 Risto Jussilainen Finlandia 31 -1226
63 Egil Groenn Norwegia 29 -1228
64 Alexander Volkov Rosja 22 -1235
  Samo Gostisa Słowenia 22 -1235
66 Matthias Wallner Austria 21 -1236
67 Christian Moser Austria 20 -1237
68 Kazuhiro Higashi Japonia 18 -1239
  Arve Vorvik Norwegia 18 -1239
70 Wojciech Skupień Polska 16 -1241
  Naoki Yasuzaki Japonia 16 -1241
72 Urban Franc Słowenia 15 -1242
  Rico Meinel Niemcy 15 -1242
74 Tero Koponen Finlandia 14 -1243
  Ingemar Mayr Austria 14 -1243
76 Jure Radelj Słowenia 12 -1245
  Markus Eigentler Austria 12 -1245
  Frode Haare Norwegia 12 -1245
79 Blaz Vrhovnik Słowenia 11 -1246
80 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 10 -1247
  Jaroslav Kahanek Czechy 10 -1247
  Jani Mattila Finlandia 10 -1247
  Dionis Vodnev Kazachstan 10 -1247
84 Yusuke Kaneko Japonia 9 -1248
  Olaf Hegenbarth Niemcy 9 -1248
86 Gerd Siegmund Niemcy 8 -1249
  Martin Mesik Słowacja 8 -1249
  Gerhard Schallert Austria 8 -1249
89 Henning Stensrud Norwegia 7 -1250
  Lucas Chevalier-Girod Francja 7 -1250
  Fredrik Johansson Szwecja 7 -1250
92 Toni Nieminen Finlandia 6 -1251
93 Christian Meyer Norwegia 4 -1253
  Kazuhiro Nakamura Japonia 4 -1253
  Werner Rathmayr Austria 4 -1253
96 Naoto Ito Japonia 3 -1254
97 Jakub Jiroutek Czechy 2 -1255
  Marko Bogataj Słowenia 2 -1255
  Jakub Janda Czechy 2 -1255
  Stian Kvarstad Norwegia 2 -1255
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 3403  
2 Finlandia Finlandia 2668 -735
3 Norwegia Norwegia 2557 -846
4 Austria Austria 1733 -1670
5 Niemcy Niemcy 1715 -1688
6 Słowenia Słowenia 1417 -1986
7 Polska Polska 738 -2665
8 Czechy Czechy 592 -2811
9 Francja Francja 514 -2889
10 Szwajcaria Szwajcaria 346 -3057
11 Włochy Włochy 79 -3324
12 Słowacja Słowacja 50 -3353
13 Rosja Rosja 22 -3381
14 Kazachstan Kazachstan 10 -3393
15 Szwecja Szwecja 7 -3396

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich