Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
22.09.2019, godz. 09:45
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 16.12.1989, Sapporo K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ernst Vettori Austria 76  
2 Andreas Felder Austria 64 -12
3 Heinz Kuttin Austria 60 -16
4 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 57 -19
5 Jan Boklöv Szwecja 48 -28
6 Risto Laakonen Finlandia 46 -30
7 Pavel Ploc Czechosłowacja 44 -32
8 Dieter Thoma RFN 35 -41
9 Matti Nykänen Finlandia 34 -42
10 Andrej Vervejkin ZSRR 29 -47
  Frantisek Jez Czechosłowacja 29 -47
12 Primoz Ulaga Jugosławia 28 -48
13 Ron Richards Kanada 24 -52
14 Josef Heumann RFN 20 -56
15 Noriaki Kasai Japonia 16 -60
16 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 11 -65
  Staffan Taellberg Szwecja 11 -65
18 Didier Mollard Francja 9 -67
19 Vladimir Breitschev Bułgaria 8 -68
20 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 7 -69
  Jiri Parma Czechosłowacja 7 -69
22 Jens Weissflog NRD 6 -70
  Andreas Bauer RFN 6 -70
24 Werner Haim Austria 5 -71
  Heiko Hunger NRD 5 -71
26 Franz Neulaendtner Austria 3 -73
  Guenther Stranner Austria 3 -73
  Robert Leonhard RFN 3 -73
29 Thomas Kindlimann Szwajcaria 2 -74
30 Masahiko Harada Japonia 1 -75
  Thomas Klauser RFN 1 -75
  Manabu Nikaido Japonia 1 -75
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 211  
2 Finlandia Finlandia 137 -74
3 Czechosłowacja Czechosłowacja 98 -113
4 RFN RFN 65 -146
5 Szwecja Szwecja 59 -152
6 ZSRR ZSRR 29 -182
7 Jugosławia Jugosławia 28 -183
8 Kanada Kanada 24 -187
9 Japonia Japonia 18 -193
10 NRD NRD 11 -200
11 Francja Francja 9 -202
12 Bułgaria Bułgaria 8 -203
13 Szwajcaria Szwajcaria 2 -209

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tom Hilde
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Patrik Lichy (1992)
Najbliższe zawody
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Stams
seria próbna K
09:45
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
29 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
4 paĽdziernika 2019 (pi±tek)
14:00
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich