Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
Klasyfikacja po konkursie: 11.03.1990, Solleftea K-107
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 241  
2 Frantisek Jez Czechosłowacja 203 -38
3 Ernst Vettori Austria 194 -47
4 Dieter Thoma RFN 177 -64
5 Andreas Felder Austria 167 -74
6 Jens Weissflog NRD 164 -77
7 Pavel Ploc Czechosłowacja 158 -83
8 Heinz Kuttin Austria 142 -99
9 Virginio Lunardi Włochy 135 -106
10 Werner Haim Austria 125 -116
11 Risto Laakonen Finlandia 99 -142
12 Jan Boklöv Szwecja 74 -167
13 Josef Heumann RFN 68 -173
14 Primoz Ulaga Jugosławia 67 -174
15 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 63 -178
16 Miran Tepes Jugosławia 59 -182
17 Andrej Vervejkin ZSRR 58 -183
18 Matti Nykänen Finlandia 55 -186
19 Andreas Rauschmeier Austria 44 -197
20 Franci Petek Jugosławia 43 -198
  Noriaki Kasai Japonia 43 -198
22 Franz Neulaendtner Austria 42 -199
23 Pavel Kustov ZSRR 39 -202
24 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 32 -209
25 Ron Richards Kanada 31 -210
  Rune Olijnyk Norwegia 31 -210
27 Staffan Taellberg Szwecja 30 -211
  Andreas Bauer RFN 30 -211
29 Jiri Parma Czechosłowacja 29 -212
  Stefan Zuend Szwajcaria 29 -212
31 Roberto Cecon Włochy 28 -213
32 Thomas Klauser RFN 27 -214
33 Jari Puikkonen Finlandia 19 -222
34 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 18 -223
35 Ivo Pertile Włochy 16 -225
36 Magne Johansen Norwegia 15 -226
  Jon-Inge Kjorum Norwegia 15 -226
  Heiko Hunger NRD 15 -226
39 Vladimir Breitschev Bułgaria 14 -227
40 Vegard Opaas Norwegia 12 -229
41 Didier Mollard Francja 10 -231
42 Christian Hauswirth Szwajcaria 9 -232
43 Toni Nieminen Finlandia 8 -233
  Kent Johanssen Norwegia 8 -233
45 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 7 -234
46 Guenther Stranner Austria 6 -235
  Rene Kummerloew NRD 6 -235
  Zacharij Sotirov Bułgaria 6 -235
  Alexander Pointner Austria 6 -235
50 Martin Svagerko Czechosłowacja 4 -237
  Ingo Lesser NRD 4 -237
52 Vaesa Hakala Finlandia 3 -238
  Michail Essin ZSRR 3 -238
  Robert Leonhard RFN 3 -238
55 Jarkko Heikkelae Finlandia 2 -239
  Masahiko Harada Japonia 2 -239
  Thomas Kindlimann Szwajcaria 2 -239
  Ralf Gebstedt NRD 2 -239
  Klaus Huber Austria 2 -239
60 Dionis Vodnev ZSRR 1 -240
  Manabu Nikaido Japonia 1 -240
  Aake Norman Szwecja 1 -240
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 728  
2 Czechosłowacja Czechosłowacja 451 -277
3 Finlandia Finlandia 427 -301
4 RFN RFN 305 -423
5 NRD NRD 191 -537
6 Włochy Włochy 179 -549
7 Jugosławia Jugosławia 169 -559
8 Norwegia Norwegia 144 -584
9 Szwecja Szwecja 105 -623
10 ZSRR ZSRR 101 -627
11 Japonia Japonia 46 -682
12 Szwajcaria Szwajcaria 40 -688
13 Kanada Kanada 31 -697
14 Bułgaria Bułgaria 20 -708
15 Francja Francja 10 -718

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andreas Wank
Dzi¶ urodziny obchodz±:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewag± zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich