Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
Klasyfikacja po konkursie: 04.12.1989, Thunder Bay K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Heinz Kuttin Austria 35  
2 Dieter Thoma RFN 30 -5
3 Andreas Felder Austria 28 -7
4 Risto Laakonen Finlandia 26 -9
5 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 24 -11
6 Jan Boklöv Szwecja 23 -12
7 Josef Heumann RFN 13 -22
8 Frantisek Jez Czechosłowacja 12 -23
  Pavel Ploc Czechosłowacja 12 -23
  Primoz Ulaga Jugosławia 12 -23
11 Ron Richards Kanada 10 -25
12 Staffan Taellberg Szwecja 9 -26
  Andrej Vervejkin ZSRR 9 -26
14 Vladimir Breitschev Bułgaria 8 -27
15 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 7 -28
16 Matti Nykänen Finlandia 6 -29
  Ernst Vettori Austria 6 -29
18 Jiri Parma Czechosłowacja 3 -32
19 Thomas Kindlimann Szwajcaria 2 -33
  Robert Leonhard RFN 2 -33
21 Franz Neulaendtner Austria 1 -34
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 70  
2 Finlandia Finlandia 56 -14
3 RFN RFN 45 -25
4 Czechosłowacja Czechosłowacja 34 -36
5 Szwecja Szwecja 32 -38
6 Jugosławia Jugosławia 12 -58
7 Kanada Kanada 10 -60
8 ZSRR ZSRR 9 -61
9 Bułgaria Bułgaria 8 -62
10 Szwajcaria Szwajcaria 2 -68

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andreas Wank
Dzi¶ urodziny obchodz±:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewag± zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich