Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 13.02.2016, Zakopane K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Karl Geiger Niemcy 574  
2 Tom Hilde Norwegia 558 -16
3 Clemens Aigner Austria 533 -41
4 Thomas Hofer Austria 474 -100
5 David Siegel Niemcy 459 -115
6 Tilen Bartol Słowenia 449 -125
7 Halvor Egner Granerud Norwegia 418 -156
8 Markus Eisenbichler Niemcy 411 -163
9 Tomas Vancura Czechy 393 -181
10 Tomaz Naglic Słowenia 391 -183
11 Philipp Aschenwald Austria 360 -214
12 Jaka Hvala Słowenia 356 -218
13 Florian Altenburger Austria 355 -219
14 Elias Tollinger Austria 345 -229
15 Pius Paschke Niemcy 340 -234
16 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 328 -246
17 Espen Roee Norwegia 309 -265
18 Markus Schiffner Austria 285 -289
19 Bor Pavlovcic Słowenia 281 -293
20 Andrzej Stękała Polska 272 -302
21 Bartłomiej Kłusek Polska 266 -308
22 Dawid Kubacki Polska 255 -319
23 Martin Hamann Niemcy 229 -345
24 Tim Fuchs Niemcy 223 -351
25 Andraz Pograjc Słowenia 216 -358
26 Ulrich Wohlgenannt Austria 192 -382
27 Alex Insam Włochy 185 -389
28 Cestmir Kozisek Czechy 184 -390
29 Andreas Kofler Austria 165 -409
30 Piotr Żyła Polska 162 -412
31 Michael Neumayer Niemcy 161 -413
32 Lukas Hlava Czechy 156 -418
33 Anze Semenic Słowenia 153 -421
34 Vojtech Stursa Czechy 146 -428
35 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 140 -434
36 Jakub Wolny Polska 137 -437
37 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 132 -442
38 Luca Egloff Szwajcaria 131 -443
39 Rok Justin Słowenia 126 -448
40 Rune Velta Norwegia 116 -458
41 Thomas Diethart Austria 104 -470
42 Nicholas Alexander USA 92 -482
43 Klemens Murańka Polska 90 -484
44 Cene Prevc Słowenia 88 -486
45 Jan Ziobro Polska 85 -489
46 Daniel Huber Austria 81 -493
47 Przemysław Kantyka Polska 80 -494
48 Marius Lindvik Norwegia 77 -497
49 Jonathan Siegel Niemcy 75 -499
50 Marinus Kraus Niemcy 73 -501
51 Miran Zupancic Słowenia 72 -502
52 Krzysztof Miętus Polska 71 -503
53 Ziga Jelar Słowenia 69 -505
54 Krzysztof Biegun Polska 67 -507
55 Adrian Sell Niemcy 66 -508
56 Paul Winter Niemcy 57 -517
57 Stefan Huber Austria 55 -519
  Michael Glasder USA 55 -519
59 Jure Sinkovec Słowenia 54 -520
60 Phillip Sjoeen Norwegia 53 -521
  Aleksander Zniszczoł Polska 53 -521
62 Andreas Schuler Szwajcaria 49 -525
63 Masamitsu Ito Japonia 40 -534
64 Killian Peier Szwajcaria 37 -537
65 Danny Queck Niemcy 35 -539
66 Viktor Polasek Czechy 34 -540
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 34 -540
68 Niko Kytoesaho Finlandia 32 -542
69 Clemens Leitner Austria 31 -543
70 Ernest Prislic Słowenia 30 -544
71 Jonathan Learoyd Francja 29 -545
  Kevin Bickner USA 29 -545
73 Jernej Damjan Słowenia 27 -547
74 Matjaz Pungertar Słowenia 25 -549
  Pascal Kaelin Szwajcaria 25 -549
76 Tobias Birchler Szwajcaria 24 -550
77 Robin Pedersen Norwegia 23 -551
78 Andreas Alamommo Finlandia 20 -554
79 Naoki Nakamura Japonia 19 -555
  Janni Reisenauer Austria 19 -555
81 Simon Greiderer Austria 18 -556
82 Antti Aalto Finlandia 17 -557
83 Paul Brasme Francja 16 -558
  Shohtaroh Hosoda Japonia 16 -558
  Vladimir Zografski Bułgaria 16 -558
86 Mikhail Maksimochkin Rosja 15 -559
  Eetu Nousiainen Finlandia 15 -559
88 Joakim Aune Norwegia 13 -561
89 Eduard Torok Rumunia 12 -562
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 12 -562
91 Frantisek Holik Czechy 10 -564
  Stanisław Biela Polska 10 -564
93 Johannes Schubert Niemcy 9 -565
94 Sebastian Colloredo Włochy 8 -566
95 Michael Dreher Niemcy 7 -567
96 Sho Suzuki Japonia 6 -568
97 Robert Johansson Norwegia 5 -569
98 Davide Bresadola Włochy 4 -570
99 William Rhoads USA 3 -571
  Roberto Dellasega Włochy 3 -571
101 Juho Ojala Finlandia 2 -572
  Shota Saito Japonia 2 -572
  Alexander Sardyko Rosja 2 -572
104 Sabirzhan Muminov Kazachstan 1 -573
  Andraz Modic Słowenia 1 -573
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3017  
2 Niemcy Niemcy 2719 -298
3 Słowenia Słowenia 2338 -679
4 Norwegia Norwegia 2032 -985
5 Polska Polska 1548 -1469
6 Czechy Czechy 923 -2094
7 Szwajcaria Szwajcaria 278 -2739
8 Włochy Włochy 200 -2817
9 USA USA 179 -2838
10 Kanada Kanada 140 -2877
11 Finlandia Finlandia 86 -2931
12 Japonia Japonia 83 -2934
13 Rosja Rosja 51 -2966
14 Francja Francja 45 -2972
15 Bułgaria Bułgaria 16 -3001
16 Rumunia Rumunia 12 -3005
17 Kazachstan Kazachstan 1 -3016

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Yurika Hirayama
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christoph Grillhoesl (1978)
Sofya Tikhonova (1998)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich