Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 07.02.2016, Planica K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Karl Geiger Niemcy 574  
2 Tom Hilde Norwegia 558 -16
3 Thomas Hofer Austria 474 -100
4 Clemens Aigner Austria 473 -101
5 David Siegel Niemcy 459 -115
6 Halvor Egner Granerud Norwegia 418 -156
7 Tilen Bartol Słowenia 417 -157
8 Markus Eisenbichler Niemcy 411 -163
9 Tomas Vancura Czechy 393 -181
10 Tomaz Naglic Słowenia 391 -183
11 Jaka Hvala Słowenia 356 -218
12 Florian Altenburger Austria 344 -230
13 Pius Paschke Niemcy 340 -234
14 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 328 -246
15 Elias Tollinger Austria 319 -255
16 Espen Roee Norwegia 309 -265
17 Bor Pavlovcic Słowenia 281 -293
18 Philipp Aschenwald Austria 280 -294
19 Andrzej Stękała Polska 272 -302
20 Markus Schiffner Austria 263 -311
21 Dawid Kubacki Polska 255 -319
22 Bartłomiej Kłusek Polska 226 -348
23 Andraz Pograjc Słowenia 216 -358
24 Martin Hamann Niemcy 213 -361
25 Tim Fuchs Niemcy 203 -371
26 Alex Insam Włochy 185 -389
27 Cestmir Kozisek Czechy 184 -390
28 Andreas Kofler Austria 165 -409
29 Piotr Żyła Polska 162 -412
30 Michael Neumayer Niemcy 152 -422
31 Vojtech Stursa Czechy 146 -428
32 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 140 -434
33 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 132 -442
34 Luca Egloff Szwajcaria 131 -443
35 Jakub Wolny Polska 122 -452
36 Anze Semenic Słowenia 117 -457
37 Rune Velta Norwegia 116 -458
38 Lukas Hlava Czechy 111 -463
39 Thomas Diethart Austria 103 -471
40 Rok Justin Słowenia 97 -477
41 Nicholas Alexander USA 92 -482
  Ulrich Wohlgenannt Austria 92 -482
43 Cene Prevc Słowenia 88 -486
44 Daniel Huber Austria 81 -493
45 Marius Lindvik Norwegia 77 -497
46 Jonathan Siegel Niemcy 75 -499
  Przemysław Kantyka Polska 75 -499
48 Miran Zupancic Słowenia 72 -502
49 Krzysztof Miętus Polska 71 -503
50 Ziga Jelar Słowenia 69 -505
51 Marinus Kraus Niemcy 67 -507
52 Adrian Sell Niemcy 66 -508
53 Jan Ziobro Polska 61 -513
54 Paul Winter Niemcy 57 -517
55 Stefan Huber Austria 55 -519
56 Jure Sinkovec Słowenia 54 -520
  Krzysztof Biegun Polska 54 -520
58 Phillip Sjoeen Norwegia 53 -521
  Aleksander Zniszczoł Polska 53 -521
60 Andreas Schuler Szwajcaria 47 -527
61 Michael Glasder USA 45 -529
62 Masamitsu Ito Japonia 40 -534
  Klemens Murańka Polska 40 -534
64 Danny Queck Niemcy 35 -539
65 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 34 -540
66 Niko Kytoesaho Finlandia 32 -542
  Killian Peier Szwajcaria 32 -542
68 Clemens Leitner Austria 31 -543
  Viktor Polasek Czechy 31 -543
70 Jonathan Learoyd Francja 29 -545
  Kevin Bickner USA 29 -545
72 Jernej Damjan Słowenia 27 -547
73 Pascal Kaelin Szwajcaria 25 -549
74 Tobias Birchler Szwajcaria 24 -550
75 Robin Pedersen Norwegia 23 -551
76 Andreas Alamommo Finlandia 20 -554
77 Naoki Nakamura Japonia 19 -555
  Janni Reisenauer Austria 19 -555
79 Simon Greiderer Austria 18 -556
80 Antti Aalto Finlandia 17 -557
81 Paul Brasme Francja 16 -558
  Shohtaroh Hosoda Japonia 16 -558
  Vladimir Zografski Bułgaria 16 -558
84 Mikhail Maksimochkin Rosja 15 -559
  Eetu Nousiainen Finlandia 15 -559
86 Ernest Prislic Słowenia 12 -562
  Eduard Torok Rumunia 12 -562
88 Matjaz Pungertar Słowenia 11 -563
89 Frantisek Holik Czechy 10 -564
  Stanisław Biela Polska 10 -564
91 Johannes Schubert Niemcy 9 -565
92 Michael Dreher Niemcy 7 -567
93 Sho Suzuki Japonia 6 -568
  Joakim Aune Norwegia 6 -568
95 Robert Johansson Norwegia 5 -569
96 Davide Bresadola Włochy 4 -570
97 William Rhoads USA 3 -571
  Roberto Dellasega Włochy 3 -571
99 Juho Ojala Finlandia 2 -572
  Shota Saito Japonia 2 -572
  Alexander Sardyko Rosja 2 -572
102 Sabirzhan Muminov Kazachstan 1 -573
  Andraz Modic Słowenia 1 -573
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2717  
2 Niemcy Niemcy 2668 -49
3 Słowenia Słowenia 2209 -508
4 Norwegia Norwegia 2025 -692
5 Polska Polska 1401 -1316
6 Czechy Czechy 875 -1842
7 Szwajcaria Szwajcaria 259 -2458
8 Włochy Włochy 192 -2525
9 USA USA 169 -2548
10 Kanada Kanada 140 -2577
11 Finlandia Finlandia 86 -2631
12 Japonia Japonia 83 -2634
13 Rosja Rosja 51 -2666
14 Francja Francja 45 -2672
15 Bułgaria Bułgaria 16 -2701
16 Rumunia Rumunia 12 -2705
17 Kazachstan Kazachstan 1 -2716

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Yurika Hirayama
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christoph Grillhoesl (1978)
Sofya Tikhonova (1998)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich