Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 23.01.2016, Sapporo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 David Siegel Niemcy 459  
2 Tom Hilde Norwegia 392 -67
3 Halvor Egner Granerud Norwegia 369 -90
4 Karl Geiger Niemcy 368 -91
5 Tilen Bartol Słowenia 355 -104
6 Tomas Vancura Czechy 348 -111
7 Clemens Aigner Austria 331 -128
8 Thomas Hofer Austria 320 -139
9 Florian Altenburger Austria 308 -151
10 Pius Paschke Niemcy 285 -174
11 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 276 -183
12 Andrzej Stękała Polska 272 -187
13 Espen Roee Norwegia 269 -190
14 Jaka Hvala Słowenia 256 -203
15 Dawid Kubacki Polska 255 -204
16 Elias Tollinger Austria 251 -208
17 Tomaz Naglic Słowenia 249 -210
18 Markus Schiffner Austria 243 -216
19 Martin Hamann Niemcy 182 -277
20 Andraz Pograjc Słowenia 165 -294
  Andreas Kofler Austria 165 -294
22 Cestmir Kozisek Czechy 161 -298
23 Bor Pavlovcic Słowenia 160 -299
24 Markus Eisenbichler Niemcy 155 -304
25 Michael Neumayer Niemcy 145 -314
26 Bartłomiej Kłusek Polska 141 -318
27 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 140 -319
28 Vojtech Stursa Czechy 133 -326
29 Tim Fuchs Niemcy 132 -327
30 Rune Velta Norwegia 104 -355
31 Rok Justin Słowenia 92 -367
32 Cene Prevc Słowenia 88 -371
33 Philipp Aschenwald Austria 80 -379
34 Luca Egloff Szwajcaria 79 -380
35 Marius Lindvik Norwegia 77 -382
36 Miran Zupancic Słowenia 72 -387
37 Krzysztof Miętus Polska 71 -388
38 Daniel Huber Austria 66 -393
  Adrian Sell Niemcy 66 -393
40 Jakub Wolny Polska 63 -396
41 Marinus Kraus Niemcy 62 -397
42 Lukas Hlava Czechy 60 -399
43 Stefan Huber Austria 55 -404
44 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 54 -405
  Jure Sinkovec Słowenia 54 -405
  Paul Winter Niemcy 54 -405
47 Phillip Sjoeen Norwegia 53 -406
48 Jan Ziobro Polska 44 -415
49 Thomas Diethart Austria 43 -416
50 Jonathan Siegel Niemcy 42 -417
  Nicholas Alexander USA 42 -417
52 Masamitsu Ito Japonia 40 -419
  Przemysław Kantyka Polska 40 -419
54 Aleksander Zniszczoł Polska 39 -420
55 Danny Queck Niemcy 35 -424
56 Andreas Schuler Szwajcaria 34 -425
57 Niko Kytoesaho Finlandia 32 -427
  Killian Peier Szwajcaria 32 -427
59 Jonathan Learoyd Francja 29 -430
60 Jernej Damjan Słowenia 27 -432
61 Kevin Bickner USA 26 -433
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 26 -433
63 Ziga Jelar Słowenia 23 -436
  Robin Pedersen Norwegia 23 -436
65 Tobias Birchler Szwajcaria 22 -437
66 Andreas Alamommo Finlandia 20 -439
  Krzysztof Biegun Polska 20 -439
68 Vladimir Zografski Bułgaria 16 -443
69 Eetu Nousiainen Finlandia 15 -444
  Pascal Kaelin Szwajcaria 15 -444
71 Naoki Nakamura Japonia 12 -447
  Eduard Torok Rumunia 12 -447
73 Anze Semenic Słowenia 11 -448
74 Frantisek Holik Czechy 10 -449
  Stanisław Biela Polska 10 -449
76 Johannes Schubert Niemcy 9 -450
  Mikhail Maksimochkin Rosja 9 -450
78 Shohtaroh Hosoda Japonia 8 -451
79 Paul Brasme Francja 7 -452
  Michael Dreher Niemcy 7 -452
  Antti Aalto Finlandia 7 -452
82 Sho Suzuki Japonia 6 -453
  Joakim Aune Norwegia 6 -453
84 Viktor Polasek Czechy 4 -455
  Davide Bresadola Włochy 4 -455
86 William Rhoads USA 3 -456
  Roberto Dellasega Włochy 3 -456
88 Juho Ojala Finlandia 2 -457
  Shota Saito Japonia 2 -457
  Alexander Sardyko Rosja 2 -457
91 Sabirzhan Muminov Kazachstan 1 -458
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2001  
2 Austria Austria 1862 -139
3 Norwegia Norwegia 1623 -378
4 Słowenia Słowenia 1552 -449
5 Polska Polska 955 -1046
6 Czechy Czechy 716 -1285
7 Szwajcaria Szwajcaria 182 -1819
8 Kanada Kanada 140 -1861
9 Finlandia Finlandia 76 -1925
10 USA USA 71 -1930
11 Japonia Japonia 68 -1933
12 Rosja Rosja 37 -1964
13 Francja Francja 36 -1965
14 Bułgaria Bułgaria 16 -1985
15 Rumunia Rumunia 12 -1989
16 Włochy Włochy 7 -1994
17 Kazachstan Kazachstan 1 -2000

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Henriette Smeby
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Deyan Funtarov (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich