TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 17.03.2013, Niżnyj Tagił K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anze Semenic Słowenia 667  
2 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 656 -11
3 Matic Benedik Słowenia 651 -16
4 Atle Pedersen Roensen Norwegia 647 -20
5 Marinus Kraus Niemcy 636 -31
6 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 633 -34
7 Andraz Pograjc Słowenia 583 -84
8 Jan Ziobro Polska 548 -119
9 Felix Schoft Niemcy 531 -136
10 Stefan Kraft Austria 525 -142
11 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 524 -143
12 Manuel Poppinger Austria 475 -192
13 Matic Kramarsic Słowenia 445 -222
14 Thomas Diethart Austria 429 -238
15 Rok Justin Słowenia 422 -245
  Vegard Swensen Norwegia 422 -245
17 Jan Maylaender Niemcy 399 -268
18 Danny Queck Niemcy 388 -279
19 Manuel Fettner Austria 380 -287
20 Nejc Dezman Słowenia 379 -288
21 Klemens Murańka Polska 350 -317
22 Stefan Hula Polska 339 -328
23 Krzysztof Biegun Polska 324 -343
24 Lukas Mueller Austria 320 -347
25 Ziga Mandl Słowenia 299 -368
26 Miran Zupancic Słowenia 280 -387
27 Ilmir Hazetdinov Rosja 270 -397
28 Andreas Strolz Austria 269 -398
29 Pius Paschke Niemcy 258 -409
30 Maximilian Mechler Niemcy 251 -416
31 Antonin Hajek Czechy 230 -437
32 Stephan Leyhe Niemcy 220 -447
33 Daniel Wenig Niemcy 216 -451
34 Elias Pfannenstill Austria 209 -458
35 Łukasz Rutkowski Polska 192 -475
36 Cestmir Kozisek Czechy 185 -482
37 Gregor Deschwanden Szwajcaria 166 -501
38 Martin Koch Austria 160 -507
39 Bartłomiej Kłusek Polska 154 -513
40 Alexander Sardyko Rosja 149 -518
41 Takanobu Okabe Japonia 145 -522
  Martin Schmitt Niemcy 145 -522
43 Aleksander Zniszczoł Polska 144 -523
44 Robert Johansson Norwegia 142 -525
  Christian Heim Niemcy 142 -525
46 Jakub Janda Czechy 139 -528
47 Cene Prevc Słowenia 134 -533
48 Johann Andre Forfang Norwegia 130 -537
49 Markus Schiffner Austria 125 -542
50 David Zauner Austria 120 -547
51 Dominik Maylaender Niemcy 118 -549
52 David Winkler Niemcy 115 -552
  Philipp Aschenwald Austria 115 -552
54 Roberto Dellasega Włochy 114 -553
55 Pascal Kaelin Szwajcaria 113 -554
56 Clemens Aigner Austria 104 -563
57 Nicholas Alexander USA 101 -566
58 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 100 -567
59 Florian Altenburger Austria 99 -568
60 Karl Geiger Niemcy 96 -571
61 Espen Enger Halvorsen Norwegia 94 -573
62 Tobias Bogner Niemcy 93 -574
63 Grzegorz Miętus Polska 90 -577
64 Elias Tollinger Austria 87 -580
65 Hiroaki Watanabe Japonia 84 -583
66 Tomaz Naglic Słowenia 81 -586
67 Stefan Hayboeck Austria 76 -591
68 Markus Eisenbichler Niemcy 69 -598
69 Killian Peier Szwajcaria 68 -599
70 Anze Lanisek Słowenia 66 -601
  Vincent Descombes Sevoie Francja 66 -601
72 Michael Hayboeck Austria 62 -605
73 Daniel Althaus Niemcy 61 -606
74 Seou Choi Korea Pd. 60 -607
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 60 -607
76 Florian Menz Niemcy 58 -609
  Johan Martin Brandt Norwegia 58 -609
  Ernest Prislic Słowenia 58 -609
79 Marco Grigoli Szwajcaria 57 -610
  Gasper Bartol Słowenia 57 -610
81 Andrzej Zapotoczny Polska 55 -612
82 Dimitry Ipatov Rosja 50 -617
83 Ronan Lamy Chappuis Francja 44 -623
84 Mikhail Maksimochkin Rosja 43 -624
85 Sho Suzuki Japonia 42 -625
  David Unterberger Austria 42 -625
87 Chil-Ku Kang Korea Pd. 41 -626
88 Shota Tanaka Japonia 39 -628
89 Fumihisa Yumoto Japonia 38 -629
90 Jaka Kosec Słowenia 37 -630
91 Sami Heiskanen Finlandia 36 -631
92 Thomas Lackner Austria 35 -632
93 Alexandre Mabboux Francja 33 -634
94 Heung Chul Choi Korea Pd. 32 -635
  Anton Kalinitschenko Rosja 32 -635
  Primoz Pikl Słowenia 32 -635
97 Vladislav Boyarintsev Rosja 30 -637
98 Tobias Lugert Niemcy 27 -640
99 Yumu Harada Japonia 26 -641
100 Anssi Koivuranta Finlandia 24 -643
  Peter Frenette USA 24 -643
  Marcin Bachleda Polska 24 -643
  Anders Johnson USA 24 -643
104 Nicholas Fairall USA 23 -644
  Rafał ¦liż Polska 23 -644
106 Pascal Egloff Szwajcaria 21 -646
107 Alexander Shuvalov Rosja 20 -647
  Borek Sedlak Czechy 20 -647
109 Jakub Kot Polska 18 -649
  David Viry Francja 18 -649
111 Stanisław Biela Polska 16 -651
112 Andrea Morassi Włochy 15 -652
  Marat Zhaparov Kazachstan 15 -652
114 Simen Key Grimsrud Norwegia 14 -653
  Jiri Mazoch Czechy 14 -653
116 Rok Urbanc Słowenia 12 -655
117 Nicolas Mayer Francja 11 -656
118 Chris Lamb USA 10 -657
  Taro Takayanagi Japonia 10 -657
120 Jere Kykkänen Finlandia 9 -658
  Carl Nordin Szwecja 9 -658
122 Vojtech Stursa Czechy 8 -659
  Sergey Shulaev Rosja 8 -659
  Michael Glasder USA 8 -659
  Yuhei Sasaki Japonia 8 -659
126 Alexey Buyvolov Rosja 7 -660
  Martin Cikl Czechy 7 -660
128 Michael Dreher Niemcy 6 -661
  Kevin Horlacher Niemcy 6 -661
  Davide Bresadola Włochy 6 -661
131 Daniel Andre Tande Norwegia 5 -662
  Pascal Sommer Szwajcaria 5 -662
133 Tobias Loeffler Niemcy 4 -663
  Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 4 -663
  Espen Roee Norwegia 4 -663
  Dusty Korek Kanada 4 -663
  Sami Niemi Finlandia 4 -663
  Alexander Mitz Szwecja 4 -663
  Christoph Stauder Austria 4 -663
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 4 -663
141 Oldrik van der Aalst Holandia 3 -664
  Ruben de Wit Holandia 3 -664
  Diego Dellasega Włochy 3 -664
144 Daniel Huber Austria 2 -665
  Shohtaroh Hosoda Japonia 2 -665
  Lars Antonissen Holandia 2 -665
  Joachim Hauer Norwegia 2 -665
148 Florian Gugg Austria 1 -666
  Nico Polychronidis Grecja 1 -666
  Matthew Rowley Kanada 1 -666
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 4203  
2 Niemcy Niemcy 3839 -364
3 Austria Austria 3639 -564
4 Norwegia Norwegia 3495 -708
5 Polska Polska 2277 -1926
6 Rosja Rosja 613 -3590
7 Czechy Czechy 603 -3600
8 Szwajcaria Szwajcaria 430 -3773
9 Japonia Japonia 394 -3809
10 USA USA 190 -4013
11 Francja Francja 172 -4031
12 Włochy Włochy 138 -4065
13 Korea Pd. Korea Pd. 133 -4070
14 Finlandia Finlandia 73 -4130
15 Kazachstan Kazachstan 15 -4188
16 Szwecja Szwecja 13 -4190
17 Holandia Holandia 8 -4195
18 Kanada Kanada 5 -4198
19 Grecja Grecja 1 -4202

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
12:45
P¦ Engelberg
kwalifikacje
14:15
P¦ Engelberg
konkurs ind.
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (jedna seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »