TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 17.02.2013, Brotterode K-105
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andraz Pograjc Słowenia 583  
2 Anze Semenic Słowenia 566 -17
3 Stefan Kraft Austria 525 -58
4 Matic Benedik Słowenia 491 -92
  Felix Schoft Niemcy 491 -92
6 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 490 -93
7 Atle Pedersen Roensen Norwegia 461 -122
8 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 446 -137
9 Vegard Swensen Norwegia 387 -196
10 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 384 -199
11 Manuel Fettner Austria 380 -203
12 Jan Maylaender Niemcy 346 -237
13 Stefan Hula Polska 339 -244
14 Thomas Diethart Austria 333 -250
15 Klemens Murańka Polska 318 -265
16 Lukas Mueller Austria 291 -292
17 Nejc Dezman Słowenia 286 -297
18 Marinus Kraus Niemcy 284 -299
19 Matic Kramarsic Słowenia 255 -328
20 Manuel Poppinger Austria 244 -339
21 Danny Queck Niemcy 225 -358
22 Jan Ziobro Polska 224 -359
23 Miran Zupancic Słowenia 206 -377
24 Ziga Mandl Słowenia 202 -381
25 Elias Pfannenstill Austria 180 -403
26 Daniel Wenig Niemcy 178 -405
27 Gregor Deschwanden Szwajcaria 166 -417
28 Martin Koch Austria 160 -423
  Stephan Leyhe Niemcy 160 -423
30 Takanobu Okabe Japonia 145 -438
  Martin Schmitt Niemcy 145 -438
32 Rok Justin Słowenia 144 -439
33 Cestmir Kozisek Czechy 143 -440
34 Christian Heim Niemcy 142 -441
35 Jakub Janda Czechy 139 -444
36 Ilmir Hazetdinov Rosja 134 -449
37 Andreas Strolz Austria 130 -453
38 Łukasz Rutkowski Polska 123 -460
39 Maximilian Mechler Niemcy 121 -462
40 David Zauner Austria 120 -463
41 Dominik Maylaender Niemcy 118 -465
  Antonin Hajek Czechy 118 -465
43 Roberto Dellasega Włochy 114 -469
44 Philipp Aschenwald Austria 103 -480
45 Pius Paschke Niemcy 102 -481
46 Robert Johansson Norwegia 96 -487
47 Aleksander Zniszczoł Polska 95 -488
48 Tobias Bogner Niemcy 93 -490
49 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 91 -492
50 David Winkler Niemcy 89 -494
51 Clemens Aigner Austria 86 -497
52 Hiroaki Watanabe Japonia 84 -499
53 Bartłomiej Kłusek Polska 79 -504
54 Stefan Hayboeck Austria 76 -507
55 Krzysztof Biegun Polska 73 -510
56 Espen Enger Halvorsen Norwegia 70 -513
57 Nicholas Alexander USA 67 -516
58 Anze Lanisek Słowenia 66 -517
  Vincent Descombes Sevoie Francja 66 -517
60 Daniel Althaus Niemcy 61 -522
61 Seou Choi Korea Pd. 60 -523
62 Cene Prevc Słowenia 58 -525
  Tomaz Naglic Słowenia 58 -525
64 Markus Schiffner Austria 57 -526
65 Andrzej Zapotoczny Polska 55 -528
66 Markus Eisenbichler Niemcy 52 -531
67 Pascal Kaelin Szwajcaria 47 -536
68 Ronan Lamy Chappuis Francja 44 -539
69 David Unterberger Austria 42 -541
  Sho Suzuki Japonia 42 -541
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 42 -541
72 Gasper Bartol Słowenia 41 -542
73 Marco Grigoli Szwajcaria 39 -544
  Shota Tanaka Japonia 39 -544
75 Fumihisa Yumoto Japonia 38 -545
76 Jaka Kosec Słowenia 37 -546
77 Ernest Prislic Słowenia 36 -547
  Sami Heiskanen Finlandia 36 -547
79 Thomas Lackner Austria 35 -548
80 Alexandre Mabboux Francja 33 -550
81 Dimitry Ipatov Rosja 32 -551
  Johan Martin Brandt Norwegia 32 -551
83 Florian Menz Niemcy 30 -553
84 Florian Altenburger Austria 28 -555
85 Elias Tollinger Austria 27 -556
86 Yumu Harada Japonia 26 -557
87 Chil-Ku Kang Korea Pd. 25 -558
88 Anders Johnson USA 24 -559
  Alexander Sardyko Rosja 24 -559
  Peter Frenette USA 24 -559
  Anssi Koivuranta Finlandia 24 -559
  Marcin Bachleda Polska 24 -559
93 Nicholas Fairall USA 23 -560
  Rafał ¦liż Polska 23 -560
95 Killian Peier Szwajcaria 21 -562
96 Vladislav Boyarintsev Rosja 20 -563
97 Pascal Egloff Szwajcaria 19 -564
98 Heung Chul Choi Korea Pd. 18 -565
  Jakub Kot Polska 18 -565
  David Viry Francja 18 -565
101 Andrea Morassi Włochy 15 -568
  Grzegorz Miętus Polska 15 -568
103 Jiri Mazoch Czechy 14 -569
  Simen Key Grimsrud Norwegia 14 -569
  Tobias Lugert Niemcy 14 -569
106 Rok Urbanc Słowenia 12 -571
  Johann Andre Forfang Norwegia 12 -571
108 Nicolas Mayer Francja 11 -572
109 Taro Takayanagi Japonia 10 -573
  Primoz Pikl Słowenia 10 -573
111 Chris Lamb USA 9 -574
  Jere Kykkänen Finlandia 9 -574
113 Vojtech Stursa Czechy 8 -575
  Yuhei Sasaki Japonia 8 -575
115 Martin Cikl Czechy 7 -576
  Alexey Buyvolov Rosja 7 -576
117 Kevin Horlacher Niemcy 6 -577
  Davide Bresadola Włochy 6 -577
119 Pascal Sommer Szwajcaria 5 -578
120 Christoph Stauder Austria 4 -579
  Tobias Loeffler Niemcy 4 -579
  Dusty Korek Kanada 4 -579
  Alexander Mitz Szwecja 4 -579
  Stanisław Biela Polska 4 -579
125 Oldrik van der Aalst Holandia 3 -580
  Anton Kalinitschenko Rosja 3 -580
  Diego Dellasega Włochy 3 -580
128 Daniel Huber Austria 2 -581
  Shohtaroh Hosoda Japonia 2 -581
  Lars Antonissen Holandia 2 -581
  Joachim Hauer Norwegia 2 -581
132 Matthew Rowley Kanada 1 -582
  Florian Gugg Austria 1 -582
  Nico Polychronidis Grecja 1 -582
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 3051  
2 Austria Austria 2824 -227
3 Niemcy Niemcy 2661 -390
4 Norwegia Norwegia 2527 -524
5 Polska Polska 1390 -1661
6 Czechy Czechy 429 -2622
7 Japonia Japonia 394 -2657
8 Szwajcaria Szwajcaria 297 -2754
9 Rosja Rosja 220 -2831
10 Francja Francja 172 -2879
11 USA USA 147 -2904
12 Włochy Włochy 138 -2913
13 Korea Pd. Korea Pd. 103 -2948
14 Finlandia Finlandia 69 -2982
15 Holandia Holandia 5 -3046
  Kanada Kanada 5 -3046
17 Szwecja Szwecja 4 -3047
18 Grecja Grecja 1 -3050

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »