TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
21
22
25
28
luty 2019
Najbliższe zawody
23.02.2019, godz. 11:00
Villach HS-98
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 10.02.2013, Iron Mountain K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 525  
2 Felix Schoft Niemcy 491 -34
3 Anze Semenic Słowenia 456 -69
4 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 446 -79
5 Andraz Pograjc Słowenia 433 -92
6 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 430 -95
7 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 384 -141
8 Manuel Fettner Austria 380 -145
9 Matic Benedik Słowenia 379 -146
10 Atle Pedersen Roensen Norwegia 359 -166
11 Vegard Swensen Norwegia 346 -179
12 Stefan Hula Polska 339 -186
13 Thomas Diethart Austria 320 -205
14 Klemens Murańka Polska 318 -207
15 Jan Maylaender Niemcy 296 -229
16 Lukas Mueller Austria 291 -234
17 Marinus Kraus Niemcy 284 -241
18 Nejc Dezman Słowenia 254 -271
19 Matic Kramarsic Słowenia 241 -284
20 Jan Ziobro Polska 224 -301
21 Manuel Poppinger Austria 222 -303
22 Miran Zupancic Słowenia 206 -319
23 Ziga Mandl Słowenia 187 -338
24 Daniel Wenig Niemcy 178 -347
25 Elias Pfannenstill Austria 169 -356
26 Gregor Deschwanden Szwajcaria 166 -359
27 Stephan Leyhe Niemcy 160 -365
  Martin Koch Austria 160 -365
29 Martin Schmitt Niemcy 145 -380
  Takanobu Okabe Japonia 145 -380
31 Cestmir Kozisek Czechy 143 -382
32 Christian Heim Niemcy 142 -383
33 Jakub Janda Czechy 139 -386
34 Maximilian Mechler Niemcy 121 -404
35 David Zauner Austria 120 -405
36 Antonin Hajek Czechy 118 -407
37 Roberto Dellasega Włochy 114 -411
38 Dominik Maylaender Niemcy 112 -413
39 Rok Justin Słowenia 111 -414
40 Pius Paschke Niemcy 97 -428
41 Aleksander Zniszczoł Polska 95 -430
42 Tobias Bogner Niemcy 93 -432
43 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 90 -435
44 Clemens Aigner Austria 86 -439
45 Hiroaki Watanabe Japonia 84 -441
46 Robert Johansson Norwegia 82 -443
  Andreas Strolz Austria 82 -443
48 Łukasz Rutkowski Polska 80 -445
  Danny Queck Niemcy 80 -445
50 Bartłomiej Kłusek Polska 79 -446
51 Stefan Hayboeck Austria 76 -449
52 Krzysztof Biegun Polska 73 -452
53 Espen Enger Halvorsen Norwegia 70 -455
54 Nicholas Alexander USA 67 -458
55 Vincent Descombes Sevoie Francja 66 -459
  Anze Lanisek Słowenia 66 -459
57 Philipp Aschenwald Austria 63 -462
  Ilmir Hazetdinov Rosja 63 -462
59 Daniel Althaus Niemcy 61 -464
60 Seou Choi Korea Pd. 60 -465
61 Cene Prevc Słowenia 58 -467
  Tomaz Naglic Słowenia 58 -467
63 Markus Schiffner Austria 57 -468
64 Markus Eisenbichler Niemcy 52 -473
  Andrzej Zapotoczny Polska 52 -473
66 Pascal Kaelin Szwajcaria 47 -478
67 Sho Suzuki Japonia 42 -483
  David Unterberger Austria 42 -483
69 Gasper Bartol Słowenia 41 -484
70 Shota Tanaka Japonia 39 -486
  Marco Grigoli Szwajcaria 39 -486
72 Fumihisa Yumoto Japonia 38 -487
73 Sami Heiskanen Finlandia 36 -489
  Ernest Prislic Słowenia 36 -489
75 Thomas Lackner Austria 35 -490
76 Alexandre Mabboux Francja 33 -492
77 Dimitry Ipatov Rosja 32 -493
78 Jaka Kosec Słowenia 26 -499
  Yumu Harada Japonia 26 -499
80 Chil-Ku Kang Korea Pd. 25 -500
  Johan Martin Brandt Norwegia 25 -500
82 Anders Johnson USA 24 -501
  Alexander Sardyko Rosja 24 -501
  Anssi Koivuranta Finlandia 24 -501
  Peter Frenette USA 24 -501
  Marcin Bachleda Polska 24 -501
87 Nicholas Fairall USA 23 -502
  Rafał ¦liż Polska 23 -502
89 David Winkler Niemcy 20 -505
90 Pascal Egloff Szwajcaria 19 -506
91 Heung Chul Choi Korea Pd. 18 -507
  Jakub Kot Polska 18 -507
  David Viry Francja 18 -507
94 Andrea Morassi Włochy 15 -510
95 Jiri Mazoch Czechy 14 -511
  Florian Menz Niemcy 14 -511
  Simen Key Grimsrud Norwegia 14 -511
  Grzegorz Miętus Polska 14 -511
99 Johann Andre Forfang Norwegia 12 -513
  Rok Urbanc Słowenia 12 -513
101 Taro Takayanagi Japonia 10 -515
  Primoz Pikl Słowenia 10 -515
  Killian Peier Szwajcaria 10 -515
104 Chris Lamb USA 9 -516
  Jere Kykkänen Finlandia 9 -516
106 Yuhei Sasaki Japonia 8 -517
  Vojtech Stursa Czechy 8 -517
108 Alexey Buyvolov Rosja 7 -518
  Martin Cikl Czechy 7 -518
110 Kevin Horlacher Niemcy 6 -519
  Davide Bresadola Włochy 6 -519
112 Dusty Korek Kanada 4 -521
  Alexander Mitz Szwecja 4 -521
  Stanisław Biela Polska 4 -521
  Christoph Stauder Austria 4 -521
  Tobias Loeffler Niemcy 4 -521
117 Diego Dellasega Włochy 3 -522
  Oldrik van der Aalst Holandia 3 -522
119 Lars Antonissen Holandia 2 -523
  Joachim Hauer Norwegia 2 -523
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 2 -523
  Daniel Huber Austria 2 -523
  Shohtaroh Hosoda Japonia 2 -523
124 Nico Polychronidis Grecja 1 -524
  Matthew Rowley Kanada 1 -524
  Florian Gugg Austria 1 -524
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2635  
2 Słowenia Słowenia 2574 -61
3 Niemcy Niemcy 2356 -279
4 Norwegia Norwegia 2262 -373
5 Polska Polska 1343 -1292
6 Czechy Czechy 429 -2206
7 Japonia Japonia 394 -2241
8 Szwajcaria Szwajcaria 281 -2354
9 USA USA 147 -2488
10 Włochy Włochy 138 -2497
11 Rosja Rosja 126 -2509
12 Francja Francja 117 -2518
13 Korea Pd. Korea Pd. 103 -2532
14 Finlandia Finlandia 69 -2566
15 Holandia Holandia 5 -2630
  Kanada Kanada 5 -2630
17 Szwecja Szwecja 4 -2631
18 Grecja Grecja 1 -2634

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andreas Wank
Dzi¶ urodziny obchodz±:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewag± zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
17 lutego 2019 (niedziela)
11:45
P¦ kobiet Oberstdorf
13:00
P¦ kobiet Oberstdorf
14:15
P¦ Willingen
15:15
P¦ Willingen
19 lutego 2019 (wtorek)
20:00
M¦ Seefeld
odprawa techniczna M
20 lutego 2019 (¶roda)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
18:00
M¦ Seefeld
ceremonia otwarcia
21 lutego 2019 (czwartek)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
22 lutego 2019 (pi±tek)
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:30
M¦ Seefeld
kwalifikacje M
17:00
CoC Brotterode
odprawa techniczna K/M
20:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna K/M
23 lutego 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening K/M
09:30
CoC Brotterode
oficjalny trening M
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na HS-130 ?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Timi Zajc
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »