Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
Klasyfikacja po konkursie: 21.12.2007, Garmisch-Partenkirchen K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Manuel Fettner Austria 365  
2 Roland Mueller Austria 340 -25
3 Andreas Vilberg Norwegia 269 -96
4 Jakub Janda Czechy 220 -145
5 Mario Innauer Austria 217 -148
6 Thomas Thurnbichler Austria 216 -149
7 Balthasar Schneider Austria 178 -187
8 Jan Matura Czechy 137 -228
9 Mitja Meznar Słowenia 135 -230
  Stefan Kaiser Austria 135 -230
11 Martin Höllwarth Austria 130 -235
12 Stefan Thurnbichler Austria 124 -241
13 Sami Niemi Finlandia 115 -250
14 Borek Sedlak Czechy 114 -251
15 Andrea Morassi Włochy 110 -255
16 Martin Schmitt Niemcy 100 -265
17 Andreas Wank Niemcy 97 -268
18 Kenshiro Ito Japonia 80 -285
19 Julian Musiol Niemcy 79 -286
20 Lars Bystoel Norwegia 76 -289
21 Severin Freund Niemcy 73 -292
22 Veli-Matti Lindström Finlandia 67 -298
23 Piotr Żyła Polska 63 -302
  Erik Simon Niemcy 63 -302
25 David Unterberger Austria 59 -306
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 59 -306
27 Jon Aaraas Norwegia 57 -308
28 Sebastian Colloredo Włochy 55 -310
29 Ville Larinto Finlandia 45 -320
30 Thomas Lobben Norwegia 39 -326
31 Jan Mazoch Czechy 37 -328
32 Marcin Bachleda Polska 36 -329
33 Jure Bogataj Słowenia 34 -331
  Antoine Guignard Szwajcaria 34 -331
  Jussi Hautamäki Finlandia 34 -331
36 Łukasz Rutkowski Polska 32 -333
37 Henning Stensrud Norwegia 29 -336
38 Kai Kovaljeff Finlandia 25 -340
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 25 -340
  Markus Eggenhofer Austria 25 -340
41 Andreas Widhölzl Austria 24 -341
42 Bastian Kaltenböck Austria 22 -343
43 Kazuya Yoshioka Japonia 21 -344
  Rok Urbanc Słowenia 21 -344
45 Ondrej Vaculik Czechy 18 -347
  Olli Muotka Finlandia 18 -347
  Mika Kauhanen Finlandia 18 -347
  Jurij Tepes Słowenia 18 -347
49 Lukas Hlava Czechy 14 -351
  Tobias Bogner Niemcy 14 -351
51 Stefan Hula Polska 11 -354
52 Felix Schoft Niemcy 9 -356
  Johan Erikson Szwecja 9 -356
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 9 -356
55 Jure Sinkovec Słowenia 8 -357
56 Eirik Kjelstrup Norwegia 7 -358
57 Pascal Bodmer Niemcy 5 -360
  Robert Hrgota Słowenia 5 -360
59 Robert Mateja Polska 4 -361
  Remi Francais Szwajcaria 4 -361
61 Gorazd Robnik Słowenia 3 -362
  Jiri Mazoch Czechy 3 -362
63 Anze Damjan Słowenia 2 -363
  Anders Johnson USA 2 -363
65 Fredrik Balkasen Szwecja 1 -364
  Primoz Roglic Słowenia 1 -364
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1835  
2 Czechy Czechy 543 -1292
3 Norwegia Norwegia 536 -1299
4 Niemcy Niemcy 449 -1386
5 Finlandia Finlandia 347 -1488
6 Słowenia Słowenia 227 -1608
7 Włochy Włochy 165 -1670
8 Polska Polska 146 -1689
9 Japonia Japonia 101 -1734
10 Szwajcaria Szwajcaria 38 -1797
11 Szwecja Szwecja 10 -1825
12 USA USA 2 -1833

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Anders Jacobsen
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich