Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 14.01.2007, Sapporo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Morten Solem Norwegia 448  
2 Kenshiro Ito Japonia 308 -140
3 Mario Innauer Austria 270 -178
4 Wojciech Skupień Polska 269 -179
5 Arthur Pauli Austria 261 -187
6 Rafał ¦liż Polska 245 -203
7 Harri Olli Finlandia 240 -208
8 Bastian Kaltenböck Austria 235 -213
9 Thomas Lobben Norwegia 234 -214
10 Jan Mazoch Czechy 231 -217
11 Rok Urbanc Słowenia 227 -221
12 Henning Stensrud Norwegia 218 -230
13 Ondrej Vaculik Czechy 208 -240
14 Lauri Hakola Finlandia 187 -261
15 Daniel Lackner Austria 184 -264
16 Shohei Tochimoto Japonia 183 -265
17 Taku Takeuchi Japonia 162 -286
18 Mathias Hafele Austria 146 -302
19 Peter Zonta Słowenia 143 -305
20 Fumihisa Yumoto Japonia 141 -307
21 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 137 -311
22 Stefan Thurnbichler Austria 135 -313
23 Martin Cikl Czechy 134 -314
24 Roland Mueller Austria 131 -317
25 Jussi Hautamäki Finlandia 126 -322
26 Manuel Fettner Austria 125 -323
27 Akira Higashi Japonia 124 -324
  Risto Jussilainen Finlandia 124 -324
29 Tom Hilde Norwegia 116 -332
30 Balthasar Schneider Austria 115 -333
31 Primoz Roglic Słowenia 112 -336
  Johan Erikson Szwecja 112 -336
33 Andreas Widhölzl Austria 100 -348
34 Jon Aaraas Norwegia 97 -351
35 Stephan Hocke Niemcy 87 -361
36 Keita Umezaki Japonia 86 -362
  Kamil Stoch Polska 86 -362
38 Kalle Keituri Finlandia 83 -365
39 Alan Alborn USA 66 -382
40 Hiroki Yamada Japonia 62 -386
41 Anze Obreza Słowenia 58 -390
42 Seou Choi Korea Pd. 56 -392
43 Andreas Vilberg Norwegia 55 -393
44 Primoz Pikl Słowenia 50 -398
45 Marcin Bachleda Polska 47 -401
46 Kazuya Yoshioka Japonia 46 -402
  Joonas Ikonen Finlandia 46 -402
  Jurij Tepes Słowenia 46 -402
49 Stefan Kaiser Austria 44 -404
  Isak Grimholm Szwecja 44 -404
51 Julian Musiol Niemcy 43 -405
52 Robert Hrgota Słowenia 42 -406
  Andreas Wank Niemcy 42 -406
54 Michael Möllinger Szwajcaria 40 -408
55 Gregory Baxter Kanada 37 -411
56 Clint Jones USA 35 -413
57 Robert Kranjec Słowenia 32 -416
  Jure Radelj Słowenia 32 -416
59 Felix Schoft Niemcy 30 -418
60 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 28 -420
61 Piotr Żyła Polska 27 -421
  Stefan Hula Polska 27 -421
63 Stefan Read Kanada 26 -422
64 Chil-Ku Kang Korea Pd. 24 -424
  Florian Liegl Austria 24 -424
66 Kevin Horlacher Niemcy 23 -425
67 Jakob Grimholm Szwecja 21 -427
68 Robert Mateja Polska 20 -428
  Yoshihiko Osanai Japonia 20 -428
70 Andreas Aren Szwecja 18 -430
  Stanislav Oshepkov Rosja 18 -430
  Krystian Długopolski Polska 18 -430
73 Shuji Endo Japonia 15 -433
74 Pekka Salminen Finlandia 14 -434
75 Yusuke Endo Japonia 13 -435
76 Mitja Meznar Słowenia 11 -437
77 Jernej Kosnjek Słowenia 10 -438
  Emmanuel Chedal Francja 10 -438
79 Kimmo Yliriesto Finlandia 9 -439
80 Marc Krauspenhaar Niemcy 7 -441
  Lukas Hlava Czechy 7 -441
  Nikolay Karpenko Kazachstan 7 -441
83 Jure Sinkovec Słowenia 5 -443
  Radik Zhaparov Kazachstan 5 -443
  Oleksandr Lazarovych Ukraina 5 -443
  Tomasz Pochwała Polska 5 -443
87 Thomas Thurnbichler Austria 4 -444
  Yumu Harada Japonia 4 -444
  Evgeni Plekhov Rosja 4 -444
  Eirik Kjelstrup Norwegia 4 -444
91 Pavel Karelin Rosja 3 -445
  Kota Endo Japonia 3 -445
  Alexey Korolev Kazachstan 3 -445
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 3 -445
95 Alexey Silaev Rosja 2 -446
  Trevor Morrice Kanada 2 -446
97 Benjamin Bourqui Francja 1 -447
  Tobias Bogner Niemcy 1 -447
  Matic Kramarsic Słowenia 1 -447
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1774  
2 Norwegia Norwegia 1203 -571
3 Japonia Japonia 1167 -607
4 Finlandia Finlandia 966 -808
5 Słowenia Słowenia 769 -1005
6 Polska Polska 744 -1030
7 Czechy Czechy 580 -1194
8 Niemcy Niemcy 233 -1541
9 Szwecja Szwecja 195 -1579
10 USA USA 101 -1673
11 Korea Pd. Korea Pd. 80 -1694
12 Kanada Kanada 65 -1709
13 Szwajcaria Szwajcaria 40 -1734
14 Rosja Rosja 27 -1747
15 Kazachstan Kazachstan 15 -1759
16 Francja Francja 11 -1763
17 Ukraina Ukraina 5 -1769

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich