Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
Klasyfikacja po konkursie: 05.03.2006, Vikersund K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 1071  
2 Morten Solem Norwegia 847 -224
3 Mathias Hafele Austria 624 -447
4 Gerald Wambacher Austria 617 -454
5 Rok Urbanc Słowenia 529 -542
6 Harri Olli Finlandia 517 -554
7 Bastian Kaltenböck Austria 479 -592
8 Rafał ¦liż Polska 478 -593
9 Daniel Lackner Austria 463 -608
10 Roland Mueller Austria 430 -641
11 Thomas Lobben Norwegia 410 -661
12 Reinhard Schwarzenberger Austria 394 -677
13 Stefan Kaiser Austria 372 -699
14 Henning Stensrud Norwegia 371 -700
15 Manuel Fettner Austria 350 -721
16 Maximilian Mechler Niemcy 323 -748
17 Piotr Żyła Polska 314 -757
18 Primoz Roglic Słowenia 295 -776
19 Stefan Thurnbichler Austria 289 -782
20 Tom Hilde Norwegia 284 -787
21 Balthasar Schneider Austria 260 -811
22 Emmanuel Chedal Francja 253 -818
  Bine Zupan Słowenia 253 -818
  Kimmo Yliriesto Finlandia 253 -818
25 Stephan Hocke Niemcy 250 -821
26 Jure Radelj Słowenia 244 -827
27 Jurij Tepes Słowenia 236 -835
28 Jure Sinkovec Słowenia 235 -836
29 Jussi Hautamäki Finlandia 233 -838
30 Anze Damjan Słowenia 231 -840
31 Marcin Bachleda Polska 223 -848
32 Lauri Hakola Finlandia 212 -859
33 Borek Sedlak Czechy 208 -863
34 Arttu Lappi Finlandia 177 -894
35 Julian Musiol Niemcy 163 -908
36 Veli-Matti Lindström Finlandia 157 -914
37 Primoz Pikl Słowenia 153 -918
38 Kai Bracht Niemcy 147 -924
39 Seou Choi Korea Pd. 145 -926
  Krystian Długopolski Polska 145 -926
41 David Lazzaroni Francja 140 -931
42 Maksim Anisimov Białoru¶ 130 -941
43 Jure Bogataj Słowenia 129 -942
44 Primoz Zupan Słowenia 121 -950
45 Gorazd Robnik Słowenia 120 -951
46 Taku Takeuchi Japonia 115 -956
47 Kenshiro Ito Japonia 112 -959
48 Christian Bruder Niemcy 111 -960
49 Anders Jacobsen Norwegia 109 -962
50 Tomasz Pochwała Polska 99 -972
51 Yukio Sakano Japonia 98 -973
52 Andreas Wank Niemcy 94 -977
53 Shohei Tochimoto Japonia 89 -982
  Michal Dolezal Czechy 89 -982
  Jernej Damjan Słowenia 89 -982
56 Ondrej Vaculik Czechy 87 -984
57 Robert Hrgota Słowenia 86 -985
58 Masahiko Harada Japonia 80 -991
59 Yang Li Chiny 76 -995
60 Kalle Keituri Finlandia 73 -998
  Akira Higashi Japonia 73 -998
62 Kazuya Yoshioka Japonia 72 -999
  Stefan Hula Polska 72 -999
64 Vincent Descombes Sevoie Francja 70 -1001
65 Hiroki Yamada Japonia 69 -1002
66 Tommy Egeberg Norwegia 63 -1008
67 Mario Kürschner Niemcy 62 -1009
68 Nicolas Dessum Francja 58 -1013
69 Hideharu Miyahira Japonia 54 -1017
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 54 -1017
71 Matevz Sparovec Słowenia 52 -1019
72 Lukas Hlava Czechy 50 -1021
73 Jon Aaraas Norwegia 47 -1024
  Jakob Grimholm Szwecja 47 -1024
75 Łukasz Rutkowski Polska 46 -1025
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 46 -1025
  Erik Simon Niemcy 46 -1025
78 Wojciech Skupień Polska 45 -1026
79 Jan Mazoch Czechy 40 -1031
  Mario Innauer Austria 40 -1031
81 Shingo Ueno Japonia 39 -1032
82 Zhandong Tian Chiny 37 -1034
83 Marc Krauspenhaar Niemcy 31 -1040
84 Christoph Lenz Austria 30 -1041
85 Antonin Hajek Czechy 29 -1042
  Heung Chul Choi Korea Pd. 29 -1042
87 Nejc Frank Słowenia 28 -1043
  Clint Jones USA 28 -1043
89 Michael Möllinger Szwajcaria 26 -1045
90 Yoshihiko Osanai Japonia 24 -1047
91 Guido Landert Szwajcaria 23 -1048
92 Simon Ammann Szwajcaria 22 -1049
93 Damien Maitre Francja 21 -1050
94 Morten Gjesvold Norwegia 20 -1051
95 Nicolas Fettner Austria 19 -1052
  Severin Freund Niemcy 19 -1052
97 Frantisek Vaculik Czechy 18 -1053
98 Marco Steinauer Szwajcaria 17 -1054
99 Branko Iskra Słowenia 15 -1056
100 Nikolay Karpenko Kazachstan 12 -1059
101 Saso Tadic Słowenia 11 -1060
  Christian Ulmer Niemcy 11 -1060
103 Arthur Pauli Austria 10 -1061
  Olav Magne Dönnem Norwegia 10 -1061
105 Kevin Horlacher Niemcy 9 -1062
106 Antti Lehtinen Finlandia 8 -1063
  Evgeni Plekhov Rosja 8 -1063
  Tomisław Tajner Polska 8 -1063
109 Valery Kobelev Rosja 7 -1064
  Michael Glasder USA 7 -1064
  Dawid Kowal Polska 7 -1064
  Nico Faller Niemcy 7 -1064
113 Petr Chaadaev Białoru¶ 6 -1065
  Stefan Pieper Niemcy 6 -1065
115 Chil-Ku Kang Korea Pd. 5 -1066
116 Andreas Vilberg Norwegia 4 -1067
117 Nicholas Fairall USA 3 -1068
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 3 -1068
  Gregor Schlierenzauer Austria 3 -1068
120 Patrick Bodmer Niemcy 2 -1069
  Wojciech Tajner Polska 2 -1069
  Christoph Strickner Austria 2 -1069
  Hartman Rector USA 2 -1069
124 Roman Koudelka Czechy 1 -1070
  Mateusz Rutkowski Polska 1 -1070
  Damjan Fras Słowenia 1 -1070
  Alexey Korolev Kazachstan 1 -1070
  Jens Salumäe Estonia 1 -1070
  Shusaku Hosoyama Japonia 1 -1070
  Tommy Schwall USA 1 -1070
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4382  
2 Norwegia Norwegia 3236 -1146
3 Słowenia Słowenia 2828 -1554
4 Finlandia Finlandia 1676 -2706
5 Polska Polska 1440 -2942
6 Niemcy Niemcy 1281 -3101
7 Japonia Japonia 826 -3556
8 Francja Francja 542 -3840
9 Czechy Czechy 522 -3860
10 Korea Pd. Korea Pd. 233 -4149
11 Białoru¶ Białoru¶ 136 -4246
12 Chiny Chiny 113 -4269
13 Szwajcaria Szwajcaria 88 -4294
14 Szwecja Szwecja 47 -4335
15 USA USA 41 -4341
16 Rosja Rosja 15 -4367
17 Kazachstan Kazachstan 13 -4369
18 Ukraina Ukraina 3 -4379
19 Estonia Estonia 1 -4381

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Fatih Arda Ipcioglu
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
07:28
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
dzisiaj
17:01
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
14:00
Eurosport 2 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich