Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
Klasyfikacja po konkursie: 12.02.2006, Zakopane K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 851  
2 Morten Solem Norwegia 739 -112
3 Gerald Wambacher Austria 569 -282
4 Mathias Hafele Austria 459 -392
5 Rok Urbanc Słowenia 457 -394
6 Harri Olli Finlandia 417 -434
7 Rafał ¦liż Polska 409 -442
8 Bastian Kaltenböck Austria 358 -493
9 Roland Mueller Austria 351 -500
10 Henning Stensrud Norwegia 310 -541
11 Manuel Fettner Austria 305 -546
12 Daniel Lackner Austria 297 -554
13 Stefan Kaiser Austria 275 -576
  Maximilian Mechler Niemcy 275 -576
15 Reinhard Schwarzenberger Austria 273 -578
16 Piotr Żyła Polska 245 -606
17 Jure Radelj Słowenia 244 -607
18 Jure Sinkovec Słowenia 235 -616
19 Anze Damjan Słowenia 231 -620
20 Stefan Thurnbichler Austria 219 -632
21 Borek Sedlak Czechy 208 -643
22 Marcin Bachleda Polska 194 -657
23 Stephan Hocke Niemcy 191 -660
24 Thomas Lobben Norwegia 186 -665
25 Tom Hilde Norwegia 182 -669
26 Bine Zupan Słowenia 171 -680
27 Lauri Hakola Finlandia 168 -683
28 Jurij Tepes Słowenia 167 -684
29 Primoz Roglic Słowenia 164 -687
30 Balthasar Schneider Austria 158 -693
31 Primoz Pikl Słowenia 148 -703
32 Seou Choi Korea Pd. 145 -706
33 Emmanuel Chedal Francja 141 -710
34 Krystian Długopolski Polska 131 -720
35 Maksim Anisimov Białoru¶ 130 -721
36 Jure Bogataj Słowenia 129 -722
37 Primoz Zupan Słowenia 121 -730
38 Gorazd Robnik Słowenia 120 -731
39 Kai Bracht Niemcy 119 -732
40 Jussi Hautamäki Finlandia 113 -738
41 Kenshiro Ito Japonia 112 -739
  Veli-Matti Lindström Finlandia 112 -739
43 Kimmo Yliriesto Finlandia 108 -743
44 Arttu Lappi Finlandia 101 -750
45 Tomasz Pochwała Polska 99 -752
46 Yukio Sakano Japonia 98 -753
47 Anders Jacobsen Norwegia 96 -755
48 Jernej Damjan Słowenia 89 -762
  Michal Dolezal Czechy 89 -762
  Shohei Tochimoto Japonia 89 -762
51 Ondrej Vaculik Czechy 87 -764
52 Robert Hrgota Słowenia 86 -765
53 Christian Bruder Niemcy 85 -766
54 Julian Musiol Niemcy 83 -768
55 Andreas Wank Niemcy 81 -770
56 Masahiko Harada Japonia 80 -771
57 Yang Li Chiny 76 -775
58 Kalle Keituri Finlandia 73 -778
  Akira Higashi Japonia 73 -778
60 Stefan Hula Polska 72 -779
  Kazuya Yoshioka Japonia 72 -779
62 Hiroki Yamada Japonia 69 -782
63 Tommy Egeberg Norwegia 63 -788
64 Mario Kürschner Niemcy 56 -795
65 Hideharu Miyahira Japonia 54 -797
66 Matevz Sparovec Słowenia 52 -799
67 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 51 -800
68 Lukas Hlava Czechy 50 -801
69 Jon Aaraas Norwegia 47 -804
  Jakob Grimholm Szwecja 47 -804
71 Wojciech Skupień Polska 45 -806
72 David Lazzaroni Francja 44 -807
73 Taku Takeuchi Japonia 42 -809
74 Jan Mazoch Czechy 40 -811
  Mario Innauer Austria 40 -811
76 Shingo Ueno Japonia 39 -812
77 Zhandong Tian Chiny 37 -814
78 Marc Krauspenhaar Niemcy 31 -820
79 Antonin Hajek Czechy 29 -822
80 Nejc Frank Słowenia 28 -823
  Clint Jones USA 28 -823
82 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 26 -825
  Michael Möllinger Szwajcaria 26 -825
84 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -827
  Yoshihiko Osanai Japonia 24 -827
86 Guido Landert Szwajcaria 23 -828
87 Łukasz Rutkowski Polska 22 -829
  Simon Ammann Szwajcaria 22 -829
89 Morten Gjesvold Norwegia 20 -831
  Vincent Descombes Sevoie Francja 20 -831
91 Nicolas Fettner Austria 19 -832
  Erik Simon Niemcy 19 -832
  Severin Freund Niemcy 19 -832
94 Frantisek Vaculik Czechy 18 -833
95 Branko Iskra Słowenia 15 -836
96 Nicolas Dessum Francja 13 -838
97 Nikolay Karpenko Kazachstan 12 -839
98 Saso Tadic Słowenia 11 -840
99 Olav Magne Dönnem Norwegia 10 -841
  Arthur Pauli Austria 10 -841
101 Kevin Horlacher Niemcy 9 -842
  Marco Steinauer Szwajcaria 9 -842
103 Antti Lehtinen Finlandia 8 -843
  Evgeni Plekhov Rosja 8 -843
  Tomisław Tajner Polska 8 -843
106 Valery Kobelev Rosja 7 -844
  Nico Faller Niemcy 7 -844
108 Christoph Lenz Austria 6 -845
  Stefan Pieper Niemcy 6 -845
  Petr Chaadaev Białoru¶ 6 -845
111 Damien Maitre Francja 5 -846
112 Chil-Ku Kang Korea Pd. 4 -847
113 Volodymyr Boshchuk Ukraina 3 -848
  Gregor Schlierenzauer Austria 3 -848
115 Christoph Strickner Austria 2 -849
  Wojciech Tajner Polska 2 -849
  Patrick Bodmer Niemcy 2 -849
118 Roman Koudelka Czechy 1 -850
  Tommy Schwall USA 1 -850
  Mateusz Rutkowski Polska 1 -850
  Damjan Fras Słowenia 1 -850
  Shusaku Hosoyama Japonia 1 -850
  Alexey Korolev Kazachstan 1 -850
  Jens Salumäe Estonia 1 -850
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3344  
2 Norwegia Norwegia 2504 -840
3 Słowenia Słowenia 2469 -875
4 Polska Polska 1228 -2116
5 Finlandia Finlandia 1126 -2218
6 Niemcy Niemcy 983 -2361
7 Japonia Japonia 753 -2591
8 Czechy Czechy 522 -2822
9 Korea Pd. Korea Pd. 224 -3120
10 Francja Francja 223 -3121
11 Białoru¶ Białoru¶ 136 -3208
12 Chiny Chiny 113 -3231
13 Szwajcaria Szwajcaria 80 -3264
14 Szwecja Szwecja 47 -3297
15 USA USA 29 -3315
16 Rosja Rosja 15 -3329
17 Kazachstan Kazachstan 13 -3331
18 Ukraina Ukraina 3 -3341
19 Estonia Estonia 1 -3343

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Fatih Arda Ipcioglu
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
07:28
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
dzisiaj
17:01
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
14:00
Eurosport 2 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich