Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 11.01.2002, Sapporo K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ylijärvi Finlandia 689  
2 Robert Kranjec Słowenia 580 -109
3 Alan Alborn USA 532 -157
4 Kimmo Yliriesto Finlandia 451 -238
5 Michael Neumayer Niemcy 440 -249
6 Primoz Peterka Słowenia 383 -306
7 Janne Happonen Finlandia 372 -317
8 Kai Bracht Niemcy 357 -332
9 Martin Koch Austria 332 -357
10 Clint Jones USA 318 -371
11 Pekka Salminen Finlandia 263 -426
12 Roland Audenrieth Niemcy 260 -429
13 Daniel Forfang Norwegia 240 -449
14 Teppei Takano Japonia 229 -460
15 Stephan Hocke Niemcy 210 -479
16 Yasuhiro Shibata Japonia 206 -483
17 Jakub Hlava Czechy 182 -507
18 Jörg Ritzerfeld Niemcy 180 -509
  Jure Radelj Słowenia 180 -509
  Peter Zonta Słowenia 180 -509
21 Gasper Cavlovic Słowenia 178 -511
22 Igor Medved Słowenia 175 -514
23 Sigurd Pettersen Norwegia 169 -520
24 Heung Chul Choi Korea Pd. 162 -527
25 Markus Eigentler Austria 158 -531
26 Lassi Huuskonen Finlandia 153 -536
27 Bernhard Metzler Austria 140 -549
  Ildar Fatchullin Rosja 140 -549
29 Dirk Else Niemcy 137 -552
30 Stefan Kaiser Austria 128 -561
31 Morten Solem Norwegia 126 -563
32 Michal Dolezal Czechy 121 -568
33 Akseli Kokkonen Finlandia 111 -578
34 Stefan Pieper Niemcy 106 -583
35 Jan Matura Czechy 104 -585
36 Pasi Ahonen Finlandia 102 -587
37 Stefan Thurnbichler Austria 101 -588
38 Georg Späth Niemcy 100 -589
  Akira Higashi Japonia 100 -589
40 Hiroki Yamada Japonia 99 -590
41 Matej Uram Słowacja 98 -591
  Brendan Doran USA 98 -591
43 Martin Mesik Słowacja 97 -592
44 Reinhard Schwarzenberger Austria 96 -593
  Kalle Keituri Finlandia 96 -593
46 Andrew Osadetz Kanada 93 -596
47 Blaz Vrhovnik Słowenia 92 -597
48 Primoz Zupan-Urh Słowenia 86 -603
49 Frode Haare Norwegia 84 -605
  Maximilian Mechler Niemcy 84 -605
51 Kristian Brenden Norwegia 82 -607
52 Remi Santiago Francja 81 -608
  Damjan Fras Słowenia 81 -608
  Marco Steinauer Szwajcaria 81 -608
55 Yuta Watase Japonia 80 -609
56 Jakub Jiroutek Czechy 77 -612
57 Haavard Lie Norwegia 74 -615
  Roberto Cecon Włochy 74 -615
59 Marcin Bachleda Polska 71 -618
  Ole Christen Enger Norwegia 71 -618
61 Simon Ammann Szwajcaria 69 -620
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 69 -620
63 Andreas Küttel Szwajcaria 68 -621
64 Maxim Polunin Kazachstan 67 -622
  Glynn Pedersen Wielka Brytania 67 -622
66 Alexander Volkov Rosja 66 -623
  Balthasar Schneider Austria 66 -623
  Thomas Hörl Austria 66 -623
69 Łukasz Kruczek Polska 63 -626
  Tami Kiuru Finlandia 63 -626
  Lauri Hakola Finlandia 63 -626
72 Yusuke Kaneko Japonia 62 -627
73 Trond-Arild Evensen Norwegia 61 -628
  Masayuki Sato Japonia 61 -628
75 Daiki Ito Japonia 60 -629
  Wojciech Skupień Polska 60 -629
  Jakub Janda Czechy 60 -629
  Christian Nagiller Austria 60 -629
79 Jim Denney jr USA 58 -631
80 Primoz Pikl Słowenia 57 -632
  Grzegorz ¦liwka Polska 57 -632
82 Tomasz Pochwała Polska 55 -634
  Grega Lang Słowenia 55 -634
84 Paul Lebel Kanada 52 -637
  Bine Norcic Słowenia 52 -637
86 Tom Age Aarnes Norwegia 51 -638
87 Shusaku Hosoyama Japonia 50 -639
88 Niels de Groot Holandia 49 -640
89 Tom Sandvold Norwegia 48 -641
  Anton Kalinitschenko Rosja 48 -641
91 Jan Mazoch Czechy 47 -642
  Mathias Hafele Austria 47 -642
93 Wolfgang Loitzl Austria 46 -643
94 Hiroya Saitoh Japonia 45 -644
95 Uros Kocnik Słowenia 42 -647
  Stefan Read Kanada 42 -647
97 Tommy Schwall USA 40 -649
  Naoki Yasuzaki Japonia 40 -649
99 Miroslav Formanek Słowacja 39 -650
  Bard Naess Norwegia 39 -650
101 Chil-Ku Kang Korea Pd. 36 -653
  Seou Choi Korea Pd. 36 -653
  Gregory Baxter Kanada 36 -653
  Yukio Sakano Japonia 36 -653
105 Jeffrey Denney jr. USA 33 -656
106 Jaroslav Sakala Czechy 32 -657
  Kazuya Nakagawa Japonia 32 -657
  Arttu Lappi Finlandia 32 -657
  David Andersen Norwegia 32 -657
  Chris Holland Kanada 32 -657
111 Andreas Baumgartner Austria 31 -658
112 Henning Stensrud Norwegia 29 -660
  Ferdinand Bader Niemcy 29 -660
114 Jason Myslicki Kanada 28 -661
115 Borek Sedlak Czechy 27 -662
116 Stanislav Filimonov Kazachstan 26 -663
  Takanobu Okabe Japonia 26 -663
  Hartman Rector USA 26 -663
119 Anders Johnson USA 25 -664
  Erik Leine Wangen Norwegia 25 -664
121 Olav Magne Dönnem Norwegia 24 -665
  Erling Enger Norwegia 24 -665
  Kim-Roar Hansen Norwegia 24 -665
124 Shinichiro Saito Japonia 22 -667
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 22 -667
126 Jaan Juris Estonia 21 -668
127 Pavel Gaiduk Kazachstan 20 -669
128 Casey Colby USA 18 -671
  Tomisław Tajner Polska 18 -671
  Frank Löffler Niemcy 18 -671
  Valery Kobelev Rosja 18 -671
  Yasunori Suzuki Japonia 18 -671
133 Lars Kristian Nystroem Norwegia 17 -672
  Rok Benkovic Słowenia 17 -672
135 Brian Welch USA 16 -673
  Gerhard Hofer Austria 16 -673
137 Akseli Lajunen Finlandia 15 -674
  Ryohei Nishimori Japonia 15 -674
139 Tore S. Sneli Norwegia 14 -675
  Homare Kishimoto Japonia 14 -675
  Simon Podrebersek Słowenia 14 -675
  Jiri Parma jr. Czechy 14 -675
143 Kazuyoshi Sakurai Japonia 13 -676
  Yukitaka Fukita Japonia 13 -676
  Nicolas Dessum Francja 13 -676
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 13 -676
  Yuta Araseki Japonia 13 -676
148 Rolando Kaligaro Słowenia 12 -677
  Chris Decker USA 12 -677
  Johannes Wenninger Austria 12 -677
  Sota Okamura Japonia 12 -677
  Jernej Damjan Słowenia 12 -677
153 Pasi Hyytiae Finlandia 11 -678
  Dominik Bafia Kanada 11 -678
  Hannu Alakunnas Finlandia 11 -678
  Michael Möllinger Niemcy 11 -678
  Tuukka Lemola Finlandia 11 -678
  Hans Petrat Niemcy 11 -678
159 Krystian Długopolski Polska 10 -679
  Primoz Delavec Słowenia 10 -679
  Tim Nelson USA 10 -679
  Jake Wolf USA 10 -679
163 Florentin Durand Francja 9 -680
  Florian Liegl Austria 9 -680
165 Frank Ludwig Niemcy 8 -681
  Yoshikazu Norota Japonia 8 -681
  Aurelien Ducroz Francja 8 -681
  Kristoffer Jaafs Szwecja 8 -681
169 Roman Perko Słowenia 7 -682
  Dimitri Zhuchichin Rosja 7 -682
  Jostein Smedbye Norwegia 7 -682
172 Sergej Kozhevnikov Rosja 6 -683
  Robert Meglic Słowenia 6 -683
  Teruyoshi Sugimoto Japonia 6 -683
  Yuki Yasukawa Japonia 6 -683
  Kazuki Nishishita Japonia 6 -683
177 Emmanuel Chedal Francja 5 -684
  Maxim Kouzennyi Rosja 5 -684
  Jani Moisander Finlandia 5 -684
  Christian Meyer Norwegia 5 -684
181 Hiroyuki Saito Japonia 4 -685
  Taylor Hoffman USA 4 -685
  Shingo Ueno Japonia 4 -685
  Tom-Arild Losoa Norwegia 4 -685
  Michael Nell Kanada 4 -685
186 Boy van Baarle Holandia 3 -686
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 3 -686
  Andrej Lyskovec Białoru¶ 3 -686
  Alexey Silaev Rosja 3 -686
  Graeme Gorham Kanada 3 -686
191 Wolfgang Erlacher Austria 2 -687
  Gorazd Robnik Słowenia 2 -687
  Manuel Fettner Austria 2 -687
  Katsunari Kimoto Japonia 2 -687
  Wesley Harris Kanada 2 -687
  Max Thompson Kanada 2 -687
  Noboru Kubo Japonia 2 -687
198 Primoz Gostic Słowenia 1 -688
  Tore Nyhus Norwegia 1 -688
  Albert Gasienica USA 1 -688
  Georgi Zharkov Bułgaria 1 -688
  Luka Ajnik Słowenia 1 -688
  Bastian Kaltenböck Austria 1 -688
  Pavel Fizek Czechy 1 -688
  Peter Kostial Słowacja 1 -688
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 2451  
2 Niemcy Niemcy 2351 -100
3 Słowenia Słowenia 2273 -178
4 Austria Austria 1563 -888
5 Norwegia Norwegia 1423 -1028
6 Japonia Japonia 1284 -1167
7 USA USA 1201 -1250
8 Czechy Czechy 765 -1686
9 Korea Pd. Korea Pd. 597 -1854
10 Szwajcaria Szwajcaria 587 -1864
11 Polska Polska 534 -1917
12 Kanada Kanada 305 -2146
13 Rosja Rosja 293 -2158
14 Słowacja Słowacja 235 -2216
15 Francja Francja 116 -2335
16 Kazachstan Kazachstan 113 -2338
17 Włochy Włochy 74 -2377
18 Wielka Brytania Wielka Brytania 67 -2384
19 Holandia Holandia 52 -2399
20 Estonia Estonia 21 -2430
21 Szwecja Szwecja 8 -2443
22 Białoru¶ Białoru¶ 3 -2448
23 Bułgaria Bułgaria 1 -2450

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Pilch
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich