Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
Klasyfikacja po konkursie: 02.01.2002, Innsbruck K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ylijärvi Finlandia 689  
2 Robert Kranjec Słowenia 580 -109
3 Alan Alborn USA 532 -157
4 Kimmo Yliriesto Finlandia 451 -238
5 Michael Neumayer Niemcy 440 -249
6 Primoz Peterka Słowenia 383 -306
7 Kai Bracht Niemcy 357 -332
8 Janne Happonen Finlandia 336 -353
9 Martin Koch Austria 332 -357
10 Clint Jones USA 318 -371
11 Pekka Salminen Finlandia 263 -426
12 Roland Audenrieth Niemcy 260 -429
13 Daniel Forfang Norwegia 240 -449
14 Stephan Hocke Niemcy 210 -479
15 Teppei Takano Japonia 209 -480
16 Yasuhiro Shibata Japonia 198 -491
17 Jakub Hlava Czechy 182 -507
18 Jure Radelj Słowenia 180 -509
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 180 -509
  Peter Zonta Słowenia 180 -509
21 Gasper Cavlovic Słowenia 178 -511
22 Igor Medved Słowenia 175 -514
23 Sigurd Pettersen Norwegia 169 -520
24 Heung Chul Choi Korea Pd. 162 -527
25 Lassi Huuskonen Finlandia 153 -536
26 Markus Eigentler Austria 145 -544
27 Bernhard Metzler Austria 140 -549
  Ildar Fatchullin Rosja 140 -549
29 Dirk Else Niemcy 137 -552
30 Stefan Kaiser Austria 128 -561
31 Morten Solem Norwegia 126 -563
32 Michal Dolezal Czechy 121 -568
33 Akseli Kokkonen Finlandia 111 -578
34 Stefan Pieper Niemcy 106 -583
35 Jan Matura Czechy 104 -585
36 Pasi Ahonen Finlandia 102 -587
37 Stefan Thurnbichler Austria 101 -588
38 Georg Späth Niemcy 100 -589
39 Hiroki Yamada Japonia 99 -590
40 Brendan Doran USA 98 -591
  Matej Uram Słowacja 98 -591
42 Martin Mesik Słowacja 97 -592
43 Reinhard Schwarzenberger Austria 96 -593
  Kalle Keituri Finlandia 96 -593
45 Andrew Osadetz Kanada 93 -596
46 Blaz Vrhovnik Słowenia 92 -597
47 Primoz Zupan-Urh Słowenia 86 -603
48 Frode Haare Norwegia 84 -605
  Maximilian Mechler Niemcy 84 -605
50 Kristian Brenden Norwegia 82 -607
51 Marco Steinauer Szwajcaria 81 -608
  Damjan Fras Słowenia 81 -608
  Remi Santiago Francja 81 -608
54 Jakub Jiroutek Czechy 77 -612
55 Haavard Lie Norwegia 74 -615
  Roberto Cecon Włochy 74 -615
57 Marcin Bachleda Polska 71 -618
  Ole Christen Enger Norwegia 71 -618
59 Simon Ammann Szwajcaria 69 -620
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 69 -620
61 Andreas Küttel Szwajcaria 68 -621
62 Glynn Pedersen Wielka Brytania 67 -622
  Maxim Polunin Kazachstan 67 -622
64 Alexander Volkov Rosja 66 -623
  Thomas Hörl Austria 66 -623
  Balthasar Schneider Austria 66 -623
67 Łukasz Kruczek Polska 63 -626
  Tami Kiuru Finlandia 63 -626
  Lauri Hakola Finlandia 63 -626
70 Yusuke Kaneko Japonia 62 -627
71 Trond-Arild Evensen Norwegia 61 -628
  Masayuki Sato Japonia 61 -628
73 Christian Nagiller Austria 60 -629
  Wojciech Skupień Polska 60 -629
  Jakub Janda Czechy 60 -629
76 Jim Denney jr USA 58 -631
77 Primoz Pikl Słowenia 57 -632
  Grzegorz ¦liwka Polska 57 -632
79 Tomasz Pochwała Polska 55 -634
  Grega Lang Słowenia 55 -634
81 Bine Norcic Słowenia 52 -637
  Paul Lebel Kanada 52 -637
83 Tom Age Aarnes Norwegia 51 -638
84 Niels de Groot Holandia 49 -640
85 Tom Sandvold Norwegia 48 -641
  Anton Kalinitschenko Rosja 48 -641
87 Jan Mazoch Czechy 47 -642
  Mathias Hafele Austria 47 -642
89 Wolfgang Loitzl Austria 46 -643
90 Uros Kocnik Słowenia 42 -647
  Stefan Read Kanada 42 -647
92 Tommy Schwall USA 40 -649
93 Bard Naess Norwegia 39 -650
  Miroslav Formanek Słowacja 39 -650
95 Gregory Baxter Kanada 36 -653
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 36 -653
  Seou Choi Korea Pd. 36 -653
98 Jeffrey Denney jr. USA 33 -656
99 David Andersen Norwegia 32 -657
  Arttu Lappi Finlandia 32 -657
  Chris Holland Kanada 32 -657
  Jaroslav Sakala Czechy 32 -657
103 Andreas Baumgartner Austria 31 -658
104 Henning Stensrud Norwegia 29 -660
105 Jason Myslicki Kanada 28 -661
106 Borek Sedlak Czechy 27 -662
107 Hartman Rector USA 26 -663
  Stanislav Filimonov Kazachstan 26 -663
109 Anders Johnson USA 25 -664
  Erik Leine Wangen Norwegia 25 -664
111 Erling Enger Norwegia 24 -665
  Olav Magne Dönnem Norwegia 24 -665
113 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 22 -667
114 Jaan Juris Estonia 21 -668
115 Pavel Gaiduk Kazachstan 20 -669
116 Tomisław Tajner Polska 18 -671
  Frank Löffler Niemcy 18 -671
  Yukio Sakano Japonia 18 -671
  Valery Kobelev Rosja 18 -671
  Casey Colby USA 18 -671
121 Rok Benkovic Słowenia 17 -672
  Lars Kristian Nystroem Norwegia 17 -672
123 Brian Welch USA 16 -673
  Gerhard Hofer Austria 16 -673
125 Akseli Lajunen Finlandia 15 -674
126 Simon Podrebersek Słowenia 14 -675
  Jiri Parma jr. Czechy 14 -675
  Tore S. Sneli Norwegia 14 -675
129 Nicolas Dessum Francja 13 -676
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 13 -676
131 Chris Decker USA 12 -677
  Rolando Kaligaro Słowenia 12 -677
  Johannes Wenninger Austria 12 -677
  Jernej Damjan Słowenia 12 -677
135 Hans Petrat Niemcy 11 -678
  Michael Möllinger Niemcy 11 -678
  Pasi Hyytiae Finlandia 11 -678
  Hannu Alakunnas Finlandia 11 -678
  Tuukka Lemola Finlandia 11 -678
  Dominik Bafia Kanada 11 -678
141 Krystian Długopolski Polska 10 -679
  Tim Nelson USA 10 -679
  Jake Wolf USA 10 -679
  Primoz Delavec Słowenia 10 -679
145 Florian Liegl Austria 9 -680
  Florentin Durand Francja 9 -680
147 Aurelien Ducroz Francja 8 -681
  Frank Ludwig Niemcy 8 -681
  Kristoffer Jaafs Szwecja 8 -681
150 Roman Perko Słowenia 7 -682
  Jostein Smedbye Norwegia 7 -682
  Dimitri Zhuchichin Rosja 7 -682
153 Yuki Yasukawa Japonia 6 -683
  Sergej Kozhevnikov Rosja 6 -683
  Robert Meglic Słowenia 6 -683
156 Emmanuel Chedal Francja 5 -684
  Maxim Kouzennyi Rosja 5 -684
  Jani Moisander Finlandia 5 -684
  Christian Meyer Norwegia 5 -684
160 Taylor Hoffman USA 4 -685
  Tom-Arild Losoa Norwegia 4 -685
  Michael Nell Kanada 4 -685
163 Alexey Silaev Rosja 3 -686
  Yukitaka Fukita Japonia 3 -686
  Graeme Gorham Kanada 3 -686
  Boy van Baarle Holandia 3 -686
  Andrej Lyskovec Białoru¶ 3 -686
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 3 -686
169 Gorazd Robnik Słowenia 2 -687
  Sota Okamura Japonia 2 -687
  Wesley Harris Kanada 2 -687
  Max Thompson Kanada 2 -687
  Wolfgang Erlacher Austria 2 -687
  Manuel Fettner Austria 2 -687
175 Primoz Gostic Słowenia 1 -688
  Albert Gasienica USA 1 -688
  Georgi Zharkov Bułgaria 1 -688
  Bastian Kaltenböck Austria 1 -688
  Pavel Fizek Czechy 1 -688
  Luka Ajnik Słowenia 1 -688
  Tore Nyhus Norwegia 1 -688
  Peter Kostial Słowacja 1 -688
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 2415  
2 Niemcy Niemcy 2322 -93
3 Słowenia Słowenia 2273 -142
4 Austria Austria 1550 -865
5 Norwegia Norwegia 1399 -1016
6 USA USA 1201 -1214
7 Czechy Czechy 765 -1650
8 Japonia Japonia 658 -1757
9 Korea Pd. Korea Pd. 597 -1818
10 Szwajcaria Szwajcaria 587 -1828
11 Polska Polska 534 -1881
12 Kanada Kanada 305 -2110
13 Rosja Rosja 293 -2122
14 Słowacja Słowacja 235 -2180
15 Francja Francja 116 -2299
16 Kazachstan Kazachstan 113 -2302
17 Włochy Włochy 74 -2341
18 Wielka Brytania Wielka Brytania 67 -2348
19 Holandia Holandia 52 -2363
20 Estonia Estonia 21 -2394
21 Szwecja Szwecja 8 -2407
22 Białoru¶ Białoru¶ 3 -2412
23 Bułgaria Bułgaria 1 -2414

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
17:06
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
jutro
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich