Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 25.02.1989, Saalfelden K-85
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Robert Leonhardt RFN 70  
  Harald Rodlauer Austria 70  
3 Primoz Kopac Jugosławia 64 -6
4 Tomaz Dolar Jugosławia 61 -9
5 Stefan Horngacher Austria 57 -13
6 Bernhard Winkler Austria 54 -16
7 Paul Erat Austria 44 -26
8 Roberto Frison Włochy 29 -41
9 Heinz Kuttin Austria 26 -44
  Janez Stirn Jugosławia 26 -44
11 Kent Johanssen Norwegia 25 -45
  Christian Hauswirth Szwajcaria 25 -45
  Andreas Rauschmeier Austria 25 -45
14 Franci Petek Jugosławia 22 -48
15 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 21 -49
16 Bernat Sola Hiszpania 20 -50
  Josef Heumann RFN 20 -50
  Patrik Luedi Szwajcaria 20 -50
  Ron Richards Kanada 20 -50
20 Alexander Pointner Austria 18 -52
21 Ivo Pertile Włochy 17 -53
  Markus Steiner Austria 17 -53
  Carlo Pinzani Włochy 17 -53
  Vladimir Podzimek Czechosłowacja 17 -53
25 Robert Kopac Jugosławia 16 -54
26 Werner Haim Austria 15 -55
  Matjaz Debelak Jugosławia 15 -55
28 Markus Schiendorfer Austria 14 -56
  Bruno Romang Szwajcaria 14 -56
30 Miroslav Danek Czechosłowacja 12 -58
  Damian Brantschen Szwajcaria 12 -58
  Frantisek Jez Czechosłowacja 12 -58
  Christoph Lehmann Szwajcaria 12 -58
  Roberto Cecon Włochy 12 -58
35 Oliver Strohmaier Austria 11 -59
  Yvan Vouillamoz Szwajcaria 11 -59
  Wolfgang Margreiter Austria 11 -59
38 Stephan Zuend Szwajcaria 10 -60
  Guenther Stranner Austria 10 -60
  Stephan Rochat Szwajcaria 10 -60
  Guenter Schoeffmann Austria 10 -60
42 Juri Doudarev ZSRR 9 -61
  Ernst Boesch Szwajcaria 9 -61
  Roman Kovac Czechosłowacja 9 -61
  Thomas Ihle RFN 9 -61
46 Stanislav Vasko Czechosłowacja 8 -62
47 Laszlo Fischer Węgry 7 -63
  Klaus Huber Austria 7 -63
  Thomas Kindlimann Szwajcaria 7 -63
50 Janez Debelak Jugosławia 6 -64
  Zacharij Sotirov Bułgaria 6 -64
  Tomas Raszka Czechosłowacja 6 -64
  Fabrice Piazzini Szwajcaria 6 -64
54 Herwig Millonig Austria 5 -65
  Alojzy Moskal Polska 5 -65
56 Markus Gahler Szwajcaria 4 -66
57 Hans Steindl Austria 3 -67
58 Iztok Melin Jugosławia 2 -68
  Gerard Balanche Szwajcaria 2 -68
60 Jaroslav Rybak Czechosłowacja 1 -69
  Goran Janus Jugosławia 1 -69
  Andraz Kopac Jugosławia 1 -69
  Matej Oblak Jugosławia 1 -69
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 397  
2 Jugosławia Jugosławia 215 -182
3 Szwajcaria Szwajcaria 142 -255
4 RFN RFN 99 -298
5 Czechosłowacja Czechosłowacja 86 -311
6 Włochy Włochy 75 -322
7 Norwegia Norwegia 25 -372
8 Hiszpania Hiszpania 20 -377
  Kanada Kanada 20 -377
10 ZSRR ZSRR 9 -388
11 Węgry Węgry 7 -390
12 Bułgaria Bułgaria 6 -391
13 Polska Polska 5 -392

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich