TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 11.09.2016, Czajkowski K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maciej Kot Polska 380  
2 Andreas Wellinger Niemcy 285 -95
3 Taku Takeuchi Japonia 266 -114
4 Anders Fannemel Norwegia 240 -140
5 Karl Geiger Niemcy 237 -143
6 Robert Kranjec Słowenia 227 -153
7 Kamil Stoch Polska 215 -165
8 Stefan Kraft Austria 209 -171
9 Anze Semenic Słowenia 204 -176
10 Tomas Vancura Czechy 193 -187
11 Ryoyu Kobayashi Japonia 165 -215
12 Michael Hayboeck Austria 163 -217
13 Peter Prevc Słowenia 145 -235
14 Jaka Hvala Słowenia 137 -243
15 Clemens Aigner Austria 133 -247
16 Joachim Hauer Norwegia 120 -260
17 Andreas Wank Niemcy 110 -270
18 Halvor Egner Granerud Norwegia 97 -283
19 Vojtech Stursa Czechy 96 -284
20 Lukas Hlava Czechy 86 -294
21 Gregor Deschwanden Szwajcaria 84 -296
22 Killian Peier Szwajcaria 83 -297
  Kevin Bickner USA 83 -297
24 Daniel Andre Tande Norwegia 79 -301
25 Markus Schiffner Austria 78 -302
  David Siegel Niemcy 78 -302
27 Klemens Murańka Polska 76 -304
28 Nejc Dezman Słowenia 72 -308
29 Dawid Kubacki Polska 70 -310
30 Denis Kornilov Rosja 67 -313
31 Junshiro Kobayashi Japonia 65 -315
32 Kento Sakuyama Japonia 63 -317
33 Stephan Leyhe Niemcy 62 -318
34 Daiki Ito Japonia 60 -320
35 Stefan Hula Polska 58 -322
36 Andreas Kofler Austria 57 -323
  Simon Ammann Szwajcaria 57 -323
38 Jarkko Määttä Finlandia 55 -325
39 Vincent Descombes Sevoie Francja 47 -333
40 Richard Freitag Niemcy 46 -334
41 Philipp Aschenwald Austria 45 -335
42 Jurij Tepes Słowenia 44 -336
  Evgeniy Klimov Rosja 44 -336
44 Jan Ziobro Polska 41 -339
45 Jakub Wolny Polska 39 -341
46 Jakub Janda Czechy 36 -344
47 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 34 -346
  Piotr Żyła Polska 34 -346
49 Andreas Stjernen Norwegia 32 -348
50 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 28 -352
51 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 27 -353
  Yumu Harada Japonia 27 -353
53 Tom Hilde Norwegia 26 -354
54 Noriaki Kasai Japonia 25 -355
55 Johann Andre Forfang Norwegia 22 -358
56 Markus Eisenbichler Niemcy 20 -360
  Florian Altenburger Austria 20 -360
  Anze Lanisek Słowenia 20 -360
  Roman Koudelka Czechy 20 -360
60 Viktor Polasek Czechy 19 -361
61 Andrzej Stękała Polska 18 -362
62 Cestmir Kozisek Czechy 14 -366
  Ronan Lamy Chappuis Francja 14 -366
64 Manuel Poppinger Austria 12 -368
  Jan Matura Czechy 12 -368
66 Vadim Shishkin Rosja 10 -370
67 Robert Johansson Norwegia 9 -371
68 Martin Hamann Niemcy 8 -372
  Ernest Prislic Słowenia 8 -372
70 Sebastian Colloredo Włochy 4 -376
  Phillip Sjoeen Norwegia 4 -376
  Ville Larinto Finlandia 4 -376
73 Jernej Damjan Słowenia 3 -377
74 Luca Egloff Szwajcaria 2 -378
  Pius Paschke Niemcy 2 -378
  Kenshiro Ito Japonia 2 -378
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1210  
2 Niemcy Niemcy 1148 -62
3 Polska Polska 1081 -129
4 Norwegia Norwegia 1056 -154
5 Austria Austria 967 -243
6 Japonia Japonia 773 -437
7 Czechy Czechy 676 -534
8 Szwajcaria Szwajcaria 276 -934
9 Rosja Rosja 149 -1061
10 USA USA 83 -1127
11 Francja Francja 61 -1149
12 Finlandia Finlandia 59 -1151
13 Kanada Kanada 34 -1176
14 Włochy Włochy 4 -1206

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »