Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 08.09.2012, Lillehammer K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Daniela Iraschko-Stolz Austria 100  
2 Jacqueline Seifriedsberger Austria 80 -20
3 Julia Kykkänen Finlandia 60 -40
4 Bigna Windmueller Szwajcaria 50 -50
5 Eva Logar Słowenia 45 -55
6 Anja Tepes Słowenia 40 -60
7 Evelyn Insam Włochy 36 -64
8 Alexandra Pretorius Kanada 32 -68
9 Atsuko Tanaka Kanada 29 -71
10 Taylor Henrich Kanada 26 -74
  Elena Runggaldier Włochy 26 -74
12 Cornelia Roider Austria 22 -78
13 Maja Vtic Słowenia 20 -80
14 Maren Lundby Norwegia 18 -82
15 Sonja Schoitsch Austria 16 -84
16 Chiara Hoelzl Austria 15 -85
17 Line Jahr Norwegia 14 -86
18 Wendy Vuik Holandia 13 -87
19 Aki Matsuhashi Japonia 12 -88
20 Lisa Demetz Włochy 11 -89
21 Ursa Bogataj Słowenia 10 -90
22 Katharina Keil Austria 9 -91
23 Seiko Koasa Japonia 8 -92
24 Jenny Rautionaho Finlandia 7 -93
25 Yurika Hirayama Japonia 6 -94
26 Ayuka Takeda Japonia 5 -95
27 Misaki Shigeno Japonia 4 -96
28 Noora Heikkinen Finlandia 3 -97
29 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 2 -98
30 Barbora Blazkova Czechy 1 -99
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 242  
2 Słowenia Słowenia 115 -127
3 Kanada Kanada 87 -155
4 Włochy Włochy 73 -169
5 Finlandia Finlandia 70 -172
6 Szwajcaria Szwajcaria 50 -192
7 Japonia Japonia 35 -207
8 Norwegia Norwegia 32 -210
9 Holandia Holandia 13 -229
10 Rumunia Rumunia 2 -240
11 Czechy Czechy 1 -241

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Henriette Smeby
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Deyan Funtarov (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich