Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
Klasyfikacja po konkursie: 17.02.2007, Schonach K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anette Sagen Norwegia 1064  
2 Ulrike Graessler Niemcy 942 -122
3 Juliane Seyfarth Niemcy 801 -263
4 Daniela Iraschko-Stolz Austria 794 -270
5 Lindsey Van USA 735 -329
6 Katie Willis Kanada 697 -367
7 Jacqueline Seifriedsberger Austria 484 -580
8 Line Jahr Norwegia 403 -661
9 Alissa Johnson USA 375 -689
10 Nata de Leeuw Kanada 370 -694
11 Jessica Jerome USA 346 -718
12 Ayumi Watase Japonia 285 -779
13 Abby Ringquist USA 284 -780
14 Tanja Drage Austria 255 -809
15 Izumi Yamada Japonia 253 -811
16 Lisa Demetz Włochy 236 -828
17 Anja Tepes Słowenia 213 -851
18 Lisa Rexhäuser Niemcy 208 -856
19 Atsuko Tanaka Kanada 185 -879
20 Bigna Windmueller Szwajcaria 184 -880
21 Roberta D Agostina Włochy 179 -885
22 Avery Ardovino USA 175 -889
23 Carina Vogt Niemcy 169 -895
24 Elena Runggaldier Włochy 163 -901
25 Vladena Pustkova Czechy 161 -903
26 Eva Logar Słowenia 146 -918
27 Anna Haefele Niemcy 145 -919
28 Melanie Faisst Niemcy 144 -920
29 Salome Fuchs Szwajcaria 133 -931
30 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 114 -950
31 Brenna Ellis USA 111 -953
32 Sabrina Windmueller Szwajcaria 94 -970
33 Katja Pozun Słowenia 69 -995
34 Evelyn Insam Włochy 59 -1005
35 Zoya Lynch Kanada 56 -1008
36 Monika Pogladic Słowenia 43 -1021
37 Rieko Kanai Japonia 42 -1022
38 Gyda Enger Norwegia 41 -1023
39 Verena Pock Austria 38 -1026
40 Maja Vtic Słowenia 36 -1028
41 Yurika Hirayama Japonia 35 -1029
42 Misaki Shigeno Japonia 31 -1033
43 Malika Schuepbach Szwajcaria 30 -1034
44 Jenna Mohr Niemcy 26 -1038
45 Seiko Koasa Japonia 20 -1044
46 Karla Keck USA 19 -1045
47 Jaklyn Devos Kanada 16 -1048
48 Karin Friberg USA 14 -1050
49 Elisabeth Andersson USA 11 -1053
50 Ramona Straub Niemcy 10 -1054
  Esther Steindl Austria 10 -1054
52 Brittany Rhoads USA 9 -1055
53 Magdalena Schnurr Niemcy 7 -1057
54 Svenja Wuerth Niemcy 6 -1058
  Nicole Hauer Niemcy 6 -1058
56 Caroline Runggaldier Włochy 3 -1061
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2464  
2 USA USA 2079 -385
3 Austria Austria 1581 -883
4 Norwegia Norwegia 1508 -956
5 Kanada Kanada 1324 -1140
6 Japonia Japonia 780 -1684
7 Włochy Włochy 640 -1824
8 Słowenia Słowenia 507 -1957
9 Szwajcaria Szwajcaria 441 -2023
10 Czechy Czechy 161 -2303

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
jutro
13:40
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - studio
LIVE
jutro
14:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - 1. seria
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
LIVE
jutro
14:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
63%
Halvor Egner Granerud
16%
Kamil Stoch
4%
Stefan Kraft
4%
Anze Lanisek
3%
Ryoyu Kobayashi
2%
Piotr Żyła
2%
inny skoczek
2%
Marius Lindvik
1%
Peter Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Manuel Fettner
1%
Markus Eisenbichler
0%
Daniel Andre Tande
0%
Robert Johansson
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich