Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
25.08.2019, godz. 09:30
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 19.01.2019, Planica HS-102
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Luca Egloff Szwajcaria 418  
2 Fabian Seidl Niemcy 386 -32
3 Justin Nietzel Niemcy 339 -79
4 Markus Rupitsch Austria 264 -154
5 Maximilian Lienher Austria 253 -165
6 Stefan Rainer Austria 252 -166
7 Stefan Huber Austria 215 -203
8 Maximilian Steiner Austria 204 -214
9 Johannes Schubert Niemcy 203 -215
10 Ren Nikaido Japonia 200 -218
11 Cene Prevc Słowenia 186 -232
12 Jaka Hvala Słowenia 169 -249
13 David Haagen Austria 166 -252
14 Dominik Maylaender Niemcy 165 -253
  Jan Hoerl Austria 165 -253
16 Hiroaki Watanabe Japonia 160 -258
17 Claudio Moerth Austria 150 -268
18 Kacper Juroszek Polska 141 -277
19 Elias Tollinger Austria 138 -280
20 Markus Schiffner Austria 135 -283
21 Clemens Leitner Austria 134 -284
22 Gregor Deschwanden Szwajcaria 130 -288
23 Thomas Aasen Markeng Norwegia 129 -289
24 Naoki Nakamura Japonia 125 -293
25 Dusan Dolezel Czechy 123 -295
26 Julian Wienerroither Austria 120 -298
  Casey Larson USA 120 -298
28 Federico Cecon Włochy 112 -306
  Philipp Raimund Niemcy 112 -306
30 Thomas Hofer Austria 110 -308
31 Vojtech Stursa Czechy 108 -310
32 Joakim Aune Norwegia 105 -313
33 Matthew Soukup Kanada 100 -318
34 Zak Mogel Słowenia 96 -322
35 Mika Schwann Austria 92 -326
36 Paul Winter Niemcy 85 -333
37 Andrew Urlaub USA 81 -337
38 Tim Fuchs Niemcy 78 -340
39 Francesco Cecon Włochy 74 -344
40 Martti Nomme Estonia 72 -346
  Matevz Samec Słowenia 72 -346
42 Janni Reisenauer Austria 71 -347
43 Thomas Lackner Austria 69 -349
44 Lovro Vodusek Słowenia 67 -351
45 Ulrich Wohlgenannt Austria 64 -354
  Guang Yang Chiny 64 -354
47 Luca Roth Niemcy 63 -355
48 Oscar P. Westerheim Norwegia 62 -356
  Greyson Scharffs USA 62 -356
  Shinnosuke Fujita Japonia 62 -356
51 Cedrik Weigel Niemcy 61 -357
52 Patrick Gasienica USA 60 -358
53 Adrian Sell Niemcy 59 -359
54 Przemysław Kantyka Polska 54 -364
55 Kevin Maltsev Estonia 51 -367
  Hunor Farkas Rumunia 51 -367
57 Julian Hahn Niemcy 48 -370
58 Yevgen Marusyak Ukraina 47 -371
59 Yukiya Sato Japonia 46 -372
  Tomas Vancura Czechy 46 -372
  Nigel Lauchlan Kanada 46 -372
62 Manuel Poppinger Austria 45 -373
  Lukas Wagner Niemcy 45 -373
64 Andraz Pograjc Słowenia 44 -374
65 Jan Bombek Słowenia 42 -376
66 Mateusz Gruszka Polska 40 -378
  Adam Niżnik Polska 40 -378
  Anders Ladehaug Norwegia 40 -378
69 Julian Wackernell Austria 39 -379
  Florian Molnar Węgry 39 -379
  Krzysztof Biegun Polska 39 -379
72 Decker Dean USA 38 -380
  Sam Bolton Wielka Brytania 38 -380
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 38 -380
75 Tjas Grilc Słowenia 37 -381
76 Mattia Galiani Włochy 35 -383
77 Anton Schluetter Niemcy 34 -384
  Damian Skupień Polska 34 -384
  Gabriel Karlen Szwajcaria 34 -384
80 Hunter Gibson USA 33 -385
81 Peter Resinger Austria 32 -386
82 Mico Ahonen Finlandia 31 -387
  Chao Li Chiny 31 -387
84 Jernej Presecnik Słowenia 30 -388
  Shun Oi Japonia 30 -388
  Niko Kytoesaho Finlandia 30 -388
87 Kacper Stosel Polska 29 -389
88 Jingtao Hu Chiny 28 -390
89 Sandro Hauswirth Szwajcaria 26 -392
  Christian Ingebrigtsen Norwegia 26 -392
91 Zhe Chen Chiny 25 -393
  Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 25 -393
  Tomasz Pilch Polska 25 -393
94 Nathaniel Mah Kanada 24 -394
95 Kalle Heikkinen Finlandia 23 -395
  Robert Lock Wielka Brytania 23 -395
97 Sebastian Rombach Niemcy 22 -396
98 Ernest Prislic Słowenia 21 -397
  Henri Kavilo Finlandia 21 -397
100 Benedikt Holub Czechy 20 -398
101 Stephane Tremblay Kanada 19 -399
  Richard Haukedal Norwegia 19 -399
  Mark Hafnar Słowenia 19 -399
104 Heung Chul Choi Korea Pd. 18 -400
  Nathan Mattoon USA 18 -400
  Giovanni Bresadola Włochy 18 -400
107 Lucas Gasienica USA 17 -401
108 Lovro Kos Słowenia 16 -402
  Jonas Gropen Soegard Norwegia 16 -402
  Guozheng Li Chiny 16 -402
  Gabriele Zambelli Włochy 16 -402
112 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 15 -403
  Aljaz Osterc Słowenia 15 -403
  Radek Selcer Czechy 15 -403
115 Sander Vossan Eriksen Norwegia 13 -405
116 Davide Bresadola Włochy 12 -406
  Luka Robnik Słowenia 12 -406
  Kiril Kotik Rosja 12 -406
119 Andreas Alamommo Finlandia 11 -407
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 11 -407
  Noah Rolseth Kanada 11 -407
122 Jonne Veteläinen Finlandia 10 -408
  Miha Kveder Słowenia 10 -408
  Noah Valtiner Austria 10 -408
125 Christian Roeste Solberg Norwegia 9 -409
  Axel Maylaender Niemcy 9 -409
127 Sung-Woo Cho Korea Pd. 8 -410
128 Joergen Madsen Norwegia 7 -411
  Kaito Nishimori Japonia 7 -411
  Jesper Oedegaard Norwegia 7 -411
131 Matija Vidic Słowenia 6 -412
132 Frantisek Holik Czechy 5 -413
  Yuken Iwasa Japonia 5 -413
  Szymon Jojko Polska 5 -413
  Andrii Vaskul Ukraina 5 -413
136 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 4 -414
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 4 -414
138 Andreas Varsi Breivik Norwegia 3 -415
  Sota Kudo Japonia 3 -415
  Sebastian Kellerman Czechy 3 -415
141 Bartosz Czyż Polska 2 -416
142 Andrei Feldorean Rumunia 1 -417
  Jonas-Sloth Sandell Norwegia 1 -417
  Nik Fabijan Słowenia 1 -417
  Arttu Pohjola Finlandia 1 -417
  Łukasz Bukowski Polska 1 -417
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2728  
2 Niemcy Niemcy 1709 -1019
3 Słowenia Słowenia 843 -1885
4 Japonia Japonia 638 -2090
5 Szwajcaria Szwajcaria 608 -2120
6 Norwegia Norwegia 504 -2224
7 USA USA 429 -2299
8 Polska Polska 410 -2318
9 Czechy Czechy 320 -2408
10 Włochy Włochy 267 -2461
11 Kanada Kanada 200 -2528
12 Chiny Chiny 164 -2564
13 Finlandia Finlandia 127 -2601
14 Estonia Estonia 123 -2605
15 Ukraina Ukraina 67 -2661
16 Rumunia Rumunia 63 -2665
17 Wielka Brytania Wielka Brytania 61 -2667
18 Węgry Węgry 39 -2689
19 Korea Pd. Korea Pd. 26 -2702
20 Rosja Rosja 12 -2716
21 Turcja Turcja 4 -2724

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich