TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
23.03.2019, godz. 10:00
Planica HS-240
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 19.12.2018, Park City HS-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Fabian Seidl Niemcy 327  
2 Justin Nietzel Niemcy 310 -17
3 Luca Egloff Szwajcaria 296 -31
4 Stefan Rainer Austria 214 -113
5 Markus Rupitsch Austria 210 -117
6 Maximilian Steiner Austria 204 -123
7 Ren Nikaido Japonia 200 -127
8 Jan Hoerl Austria 165 -162
9 Maximilian Lienher Austria 147 -180
10 Johannes Schubert Niemcy 146 -181
11 Markus Schiffner Austria 135 -192
12 Clemens Leitner Austria 134 -193
13 Gregor Deschwanden Szwajcaria 130 -197
14 Thomas Aasen Markeng Norwegia 129 -198
15 Kacper Juroszek Polska 126 -201
16 Naoki Nakamura Japonia 125 -202
17 Philipp Raimund Niemcy 112 -215
18 Dominik Maylaender Niemcy 111 -216
19 Thomas Hofer Austria 110 -217
20 Elias Tollinger Austria 109 -218
21 Joakim Aune Norwegia 105 -222
22 Zak Mogel Słowenia 96 -231
  Julian Wienerroither Austria 96 -231
24 Mika Schwann Austria 92 -235
25 Hiroaki Watanabe Japonia 80 -247
26 Paul Winter Niemcy 77 -250
27 Martti Nomme Estonia 72 -255
28 Ulrich Wohlgenannt Austria 64 -263
29 Luca Roth Niemcy 63 -264
30 Shinnosuke Fujita Japonia 62 -265
  Oscar P. Westerheim Norwegia 62 -265
32 Casey Larson USA 60 -267
33 Lovro Vodusek Słowenia 56 -271
34 Przemysław Kantyka Polska 54 -273
35 Kevin Maltsev Estonia 51 -276
  Hunor Farkas Rumunia 51 -276
  Thomas Lackner Austria 51 -276
38 Tim Fuchs Niemcy 50 -277
  Matthew Soukup Kanada 50 -277
40 Julian Hahn Niemcy 48 -279
41 Yukiya Sato Japonia 46 -281
  Tomas Vancura Czechy 46 -281
43 Lukas Wagner Niemcy 45 -282
  Francesco Cecon Włochy 45 -282
45 Andraz Pograjc Słowenia 44 -283
46 Jan Bombek Słowenia 42 -285
47 Stefan Huber Austria 40 -287
  Federico Cecon Włochy 40 -287
  Anders Ladehaug Norwegia 40 -287
  Mateusz Gruszka Polska 40 -287
51 Krzysztof Biegun Polska 39 -288
  Julian Wackernell Austria 39 -288
53 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 38 -289
54 Andrew Urlaub USA 36 -291
55 Patrick Gasienica USA 35 -292
  Mattia Galiani Włochy 35 -292
57 Gabriel Karlen Szwajcaria 34 -293
58 Tjas Grilc Słowenia 33 -294
59 Cedrik Weigel Niemcy 32 -295
  Peter Resinger Austria 32 -295
  Adrian Sell Niemcy 32 -295
  Guang Yang Chiny 32 -295
63 Janni Reisenauer Austria 31 -296
64 Jernej Presecnik Słowenia 30 -297
  Shun Oi Japonia 30 -297
66 Kacper Stosel Polska 29 -298
67 David Haagen Austria 26 -301
  Nigel Lauchlan Kanada 26 -301
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 26 -301
  Christian Ingebrigtsen Norwegia 26 -301
71 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 25 -302
72 Sam Bolton Wielka Brytania 24 -303
73 Sebastian Rombach Niemcy 22 -305
  Greyson Scharffs USA 22 -305
  Niko Kytoesaho Finlandia 22 -305
76 Damian Skupień Polska 21 -306
77 Benedikt Holub Czechy 20 -307
  Decker Dean USA 20 -307
79 Mark Hafnar Słowenia 19 -308
  Richard Haukedal Norwegia 19 -308
81 Heung Chul Choi Korea Pd. 18 -309
  Hunter Gibson USA 18 -309
83 Dusan Dolezel Czechy 17 -310
84 Gabriele Zambelli Włochy 16 -311
  Jingtao Hu Chiny 16 -311
  Jonas Gropen Soegard Norwegia 16 -311
87 Aljaz Osterc Słowenia 15 -312
  Chao Li Chiny 15 -312
  Yevgen Marusyak Ukraina 15 -312
90 Robert Lock Wielka Brytania 14 -313
91 Sander Vossan Eriksen Norwegia 13 -314
  Florian Molnar Węgry 13 -314
93 Kiril Kotik Rosja 12 -315
  Radek Selcer Czechy 12 -315
  Henri Kavilo Finlandia 12 -315
  Zhe Chen Chiny 12 -315
97 Noah Rolseth Kanada 11 -316
  Andreas Alamommo Finlandia 11 -316
99 Miha Kveder Słowenia 10 -317
  Lucas Gasienica USA 10 -317
  Noah Valtiner Austria 10 -317
102 Stephane Tremblay Kanada 9 -318
  Axel Maylaender Niemcy 9 -318
  Christian Roeste Solberg Norwegia 9 -318
105 Guozheng Li Chiny 8 -319
  Sung-Woo Cho Korea Pd. 8 -319
107 Joergen Madsen Norwegia 7 -320
  Luka Robnik Słowenia 7 -320
  Kaito Nishimori Japonia 7 -320
  Jesper Oedegaard Norwegia 7 -320
  Nathan Mattoon USA 7 -320
112 Adam Niżnik Polska 6 -321
113 Andrii Vaskul Ukraina 5 -322
  Ernest Prislic Słowenia 5 -322
  Yuken Iwasa Japonia 5 -322
  Szymon Jojko Polska 5 -322
117 Daniel Andrei Cacina Rumunia 4 -323
  Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 4 -323
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 4 -323
  Giovanni Bresadola Włochy 4 -323
121 Andreas Varsi Breivik Norwegia 3 -324
  Sota Kudo Japonia 3 -324
  Lovro Kos Słowenia 3 -324
  Kalle Heikkinen Finlandia 3 -324
125 Bartosz Czyż Polska 2 -325
  Mico Ahonen Finlandia 2 -325
127 Łukasz Bukowski Polska 1 -326
  Andrei Feldorean Rumunia 1 -326
  Jonas-Sloth Sandell Norwegia 1 -326
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1909  
2 Niemcy Niemcy 1384 -525
3 Japonia Japonia 558 -1351
4 Norwegia Norwegia 504 -1405
5 Szwajcaria Szwajcaria 486 -1423
6 Słowenia Słowenia 360 -1549
7 Polska Polska 323 -1586
8 USA USA 208 -1701
9 Włochy Włochy 140 -1769
10 Estonia Estonia 123 -1786
11 Kanada Kanada 96 -1813
12 Czechy Czechy 95 -1814
13 Chiny Chiny 83 -1826
14 Rumunia Rumunia 56 -1853
15 Finlandia Finlandia 50 -1859
16 Wielka Brytania Wielka Brytania 38 -1871
17 Korea Pd. Korea Pd. 26 -1883
18 Ukraina Ukraina 20 -1889
19 Węgry Węgry 13 -1896
20 Rosja Rosja 12 -1897
21 Turcja Turcja 4 -1905

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Kalendarium
Robert Johansson
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ Planica
seria próbna
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
13:00
CoC Czajkowski
seria próbna
14:00
CoC Czajkowski
konkurs ind.
24 marca 2019 (niedziela)
05:15
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
06:30
CoC Czajkowski
seria próbna
07:30
CoC Czajkowski
konkurs ind.
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kot zdobędzie mał± kryształow± kulę?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Domen Prevc
Timi Zajc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »