Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 12.08.2017, Kuopio K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Timi Zajc Słowenia 318  
2 Pius Paschke Niemcy 186 -132
3 Przemysław Kantyka Polska 184 -134
4 Elias Tollinger Austria 177 -141
5 Lukas Wagner Niemcy 137 -181
6 Thomas Lackner Austria 135 -183
7 Eetu Nousiainen Finlandia 130 -188
8 Bartosz Czyż Polska 113 -205
9 Federico Cecon Włochy 102 -216
10 Yuken Iwasa Japonia 82 -236
11 Jarkko Määttä Finlandia 81 -237
12 Ulrich Wohlgenannt Austria 76 -242
13 Giovanni Bresadola Włochy 74 -244
14 Andreas Alamommo Finlandia 72 -246
15 Frans Taehkaevuori Finlandia 60 -258
16 Andraz Pograjc Słowenia 57 -261
17 Paweł W±sek Polska 56 -262
18 Sebastian Bradatsch Niemcy 49 -269
  Patrick Kogler Austria 49 -269
20 Niko Kytoesaho Finlandia 48 -270
21 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 46 -272
22 Juho Ojala Finlandia 40 -278
23 Thomas Diethart Austria 34 -284
24 Krzysztof Biegun Polska 33 -285
25 Maximilian Lienher Austria 32 -286
26 Andraz Modic Słowenia 30 -288
27 Rishi Saether Norwegia 29 -289
  Anze Lavtizar Słowenia 29 -289
29 Stanisław Biela Polska 28 -290
30 Clemens Leitner Austria 26 -292
31 Noah Valtiner Austria 25 -293
32 Henri Kavilo Finlandia 24 -294
33 Janne Korhonen Finlandia 22 -296
34 Vladislav Boyarintsev Rosja 21 -297
35 Thomas Aasen Markeng Norwegia 19 -299
36 Oscar Alexander Hafslund Norwegia 18 -300
37 Aljaz Vodan Słowenia 15 -303
  Muhammet Irfan Cintimar Turcja 15 -303
39 Taavi Pappel Estonia 14 -304
40 Kacper Juroszek Polska 13 -305
  Blaz Pavlic Słowenia 13 -305
  Carl Henning Lippestad Norwegia 13 -305
  Axel Maylaender Niemcy 13 -305
44 Eetu Merilainen Finlandia 12 -306
45 Mika Schwann Austria 11 -307
  Justin Weigel Niemcy 11 -307
47 Juha Miettinen Finlandia 10 -308
  Rok Tarman Słowenia 10 -308
49 Matthew Soukup Kanada 9 -309
  Ruslan Akchurin Rosja 9 -309
51 Niko Loeytaeinen Finlandia 8 -310
52 Kevin Maltsev Estonia 7 -311
  Fabian Seidl Niemcy 7 -311
54 Manuel Poppinger Austria 6 -312
  Ole Mathis Nedrejord Norwegia 6 -312
56 Dominik Maylaender Niemcy 5 -313
  Elias Vaenskae Finlandia 5 -313
58 Francisco Moerth Austria 4 -314
59 Zeno di Lenardo Włochy 3 -315
  Joergen Madsen Norwegia 3 -315
61 Janni Reisenauer Austria 2 -316
  Muhammet Ali Bedir Turcja 2 -316
  Josef Dirnbauer Austria 2 -316
  Kalle Heikkinen Finlandia 2 -316
  Aljaz Osterc Słowenia 2 -316
66 Karol Niemczyk Polska 1 -317
  Arttu Pohjola Finlandia 1 -317
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 579  
2 Finlandia Finlandia 515 -64
3 Słowenia Słowenia 474 -105
4 Polska Polska 428 -151
5 Niemcy Niemcy 408 -171
6 Włochy Włochy 179 -400
7 Norwegia Norwegia 88 -491
8 Japonia Japonia 82 -497
9 Turcja Turcja 63 -516
10 Rosja Rosja 30 -549
11 Estonia Estonia 21 -558
12 Kanada Kanada 9 -570

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich