TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 12.08.2017, Kuopio K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Timi Zajc Słowenia 318  
2 Pius Paschke Niemcy 186 -132
3 Przemysław Kantyka Polska 184 -134
4 Elias Tollinger Austria 177 -141
5 Lukas Wagner Niemcy 137 -181
6 Thomas Lackner Austria 135 -183
7 Eetu Nousiainen Finlandia 130 -188
8 Bartosz Czyż Polska 113 -205
9 Federico Cecon Włochy 102 -216
10 Yuken Iwasa Japonia 82 -236
11 Jarkko Määttä Finlandia 81 -237
12 Ulrich Wohlgenannt Austria 76 -242
13 Giovanni Bresadola Włochy 74 -244
14 Andreas Alamommo Finlandia 72 -246
15 Frans Taehkaevuori Finlandia 60 -258
16 Andraz Pograjc Słowenia 57 -261
17 Paweł W±sek Polska 56 -262
18 Sebastian Bradatsch Niemcy 49 -269
  Patrick Kogler Austria 49 -269
20 Niko Kytoesaho Finlandia 48 -270
21 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 46 -272
22 Juho Ojala Finlandia 40 -278
23 Thomas Diethart Austria 34 -284
24 Krzysztof Biegun Polska 33 -285
25 Maximilian Lienher Austria 32 -286
26 Andraz Modic Słowenia 30 -288
27 Anze Lavtizar Słowenia 29 -289
  Rishi Saether Norwegia 29 -289
29 Stanisław Biela Polska 28 -290
30 Clemens Leitner Austria 26 -292
31 Noah Valtiner Austria 25 -293
32 Henri Kavilo Finlandia 24 -294
33 Janne Korhonen Finlandia 22 -296
34 Vladislav Boyarintsev Rosja 21 -297
35 Thomas Aasen Markeng Norwegia 19 -299
36 Oscar Alexander Hafslund Norwegia 18 -300
37 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 15 -303
  Aljaz Vodan Słowenia 15 -303
39 Taavi Pappel Estonia 14 -304
40 Kacper Juroszek Polska 13 -305
  Blaz Pavlic Słowenia 13 -305
  Carl Henning Lippestad Norwegia 13 -305
  Axel Maylaender Niemcy 13 -305
44 Eetu Merilainen Finlandia 12 -306
45 Justin Weigel Niemcy 11 -307
  Mika Schwann Austria 11 -307
47 Juha Miettinen Finlandia 10 -308
  Rok Tarman Słowenia 10 -308
49 Matthew Soukup Kanada 9 -309
  Ruslan Akchurin Rosja 9 -309
51 Niko Loeytaeinen Finlandia 8 -310
52 Kevin Maltsev Estonia 7 -311
  Fabian Seidl Niemcy 7 -311
54 Manuel Poppinger Austria 6 -312
  Ole Mathis Nedrejord Norwegia 6 -312
56 Dominik Maylaender Niemcy 5 -313
  Elias Vaenskae Finlandia 5 -313
58 Francisco Moerth Austria 4 -314
59 Zeno di Lenardo Włochy 3 -315
  Joergen Madsen Norwegia 3 -315
61 Josef Dirnbauer Austria 2 -316
  Kalle Heikkinen Finlandia 2 -316
  Aljaz Osterc Słowenia 2 -316
  Janni Reisenauer Austria 2 -316
  Muhammet Ali Bedir Turcja 2 -316
66 Arttu Pohjola Finlandia 1 -317
  Karol Niemczyk Polska 1 -317
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 579  
2 Finlandia Finlandia 515 -64
3 Słowenia Słowenia 474 -105
4 Polska Polska 428 -151
5 Niemcy Niemcy 408 -171
6 Włochy Włochy 179 -400
7 Norwegia Norwegia 88 -491
8 Japonia Japonia 82 -497
9 Turcja Turcja 63 -516
10 Rosja Rosja 30 -549
11 Estonia Estonia 21 -558
12 Kanada Kanada 9 -570

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »