Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 15.01.2011, Szczyrk K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tomas Zmoray Słowacja 577  
2 Ilmir Hazetdinov Rosja 303 -274
3 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 290 -287
4 Fredrik Balkasen Szwecja 255 -322
5 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 223 -354
6 Anssi Koivuranta Finlandia 200 -377
  Lukas Mueller Austria 200 -377
8 Peter Frenette USA 180 -397
  Marco Grigoli Szwajcaria 180 -397
10 Carl Nordin Szwecja 168 -409
11 Tommy Lianes Norwegia 166 -411
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 166 -411
13 Tord Markussen Hammer Norwegia 160 -417
14 Alexey Romashov Rosja 152 -425
15 Adrian Schuler Szwajcaria 150 -427
16 Lauri Asikainen Finlandia 140 -437
17 David Winkler Niemcy 135 -442
18 Remus Tudor Rumunia 133 -444
  Milos Kadlec Czechy 133 -444
20 Pius Paschke Niemcy 132 -445
  Sigmund Hagehaugen Norwegia 132 -445
22 Antti Määttä Finlandia 129 -448
23 Vital Anken Szwajcaria 125 -452
  Markus Eggenhofer Austria 125 -452
25 Jan Jeske Niemcy 115 -462
26 Denis Veselov Rosja 111 -466
  Oldrik van der Aalst Holandia 111 -466
28 Klaus Ovlien Engen Norwegia 110 -467
29 Patrik Lichy Słowacja 109 -468
30 Roberto Dellasega Włochy 107 -470
31 Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 106 -471
32 Volodymyr Boshchuk Ukraina 105 -472
33 Egor Usachev Rosja 102 -475
  Cestmir Kozisek Czechy 102 -475
35 Andrey Pachin Rosja 101 -476
  Isak Grimholm Szwecja 101 -476
37 Thomas Diethart Austria 100 -477
  Sergey Bychkov Rosja 100 -477
  Anders Johnson USA 100 -477
  Ziga Mandl Słowenia 100 -477
41 Mikhail Maksimochkin Rosja 98 -479
42 Ondrej Vaculik Czechy 96 -481
43 Stefan Thurnbichler Austria 95 -482
  Sebastian Klinga Finlandia 95 -482
45 Pascal Egloff Szwajcaria 90 -487
46 Nicholas Fairall USA 88 -489
47 Davide Bresadola Włochy 87 -490
  Robert Kuban Czechy 87 -490
49 Stefan Hayboeck Austria 86 -491
  Michael Lunardi Włochy 86 -491
51 Josef Larsson Szwecja 85 -492
52 Andreas Myhre Hellerud Norwegia 83 -494
53 Eric Mitchell Kanada 81 -496
54 Maciej Kot Polska 80 -497
55 Joachim Hauer Norwegia 79 -498
  Stian Andre Skinnes Norwegia 79 -498
57 Sami Heiskanen Finlandia 76 -501
  Chris Lamb USA 76 -501
59 Dawid Kowal Polska 73 -504
60 David Viry Francja 72 -505
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 72 -505
  Simen Key Grimsrud Norwegia 72 -505
  Markus Schiffner Austria 72 -505
64 Alessio de Crignis Włochy 68 -509
65 Nico Hermann Niemcy 65 -512
66 Nico Faller Niemcy 63 -514
  Vojtech Stursa Czechy 63 -514
68 Daniel Andre Tande Norwegia 60 -517
69 Faik Yuksel Turcja 59 -518
70 Pavel Farkas Czechy 58 -519
71 Alexey Pchelintsev Kazachstan 53 -524
72 Jere Kykkänen Finlandia 52 -525
73 Janne Nordman Finlandia 50 -527
  Marius Fredrik Johansen Norwegia 50 -527
  Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 50 -527
76 Arthur Pauli Austria 48 -529
77 Ramil Zarifullin Rosja 47 -530
78 Gregor Deschwanden Szwajcaria 46 -531
79 Thomas Thurnbichler Austria 45 -532
80 Johannes Obermayr Austria 44 -533
  Roman Kuryavskiv Kazachstan 44 -533
82 Aleksander Zniszczoł Polska 43 -534
  Jan Ziobro Polska 43 -534
84 Remi Francais Szwajcaria 40 -537
  Bogomil Pavlov Bułgaria 40 -537
  Sondre Myhre Norwegia 40 -537
  Ronan Lamy Chappuis Francja 40 -537
  Pascal Sommer Szwajcaria 40 -537
89 Martti Nomme Estonia 38 -539
90 Erik Simon Niemcy 36 -541
  Veit Glaser Niemcy 36 -541
  Federico Cecon Włochy 36 -541
  Florian Horst Niemcy 36 -541
94 Manuel Poppinger Austria 35 -542
  Anze Lanisek Słowenia 35 -542
96 Anssi Ylipulli Finlandia 32 -545
  Vladislav Persiyancev Rosja 32 -545
  Luka Brnot Słowenia 32 -545
  Anders Stensloekken Norwegia 32 -545
  Oddvar Ystgaard Norwegia 32 -545
101 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 31 -546
  Ole Fredrik Gyth-Delhi Norwegia 31 -546
103 Mathias Ristad Norwegia 30 -547
  Tomas Friedrich Czechy 30 -547
105 Christian Fendt Niemcy 29 -548
  Clemens Aigner Austria 29 -548
  Martin Kvernberg Norwegia 29 -548
  Yukon de Leeuw Kanada 29 -548
109 Sondre Skeie Norwegia 27 -550
  Pascal Kaelin Szwajcaria 27 -550
  Alexander Haupt USA 27 -550
112 Stian Tillung Norwegia 26 -551
  Hans Petter Bergquist Norwegia 26 -551
114 Mats Piho Estonia 25 -552
  Marat Zhaparov Kazachstan 25 -552
116 Tommy Schmid Szwajcaria 24 -553
117 Alexander Mitz Szwecja 23 -554
  Niklas Wangler Niemcy 23 -554
119 Martin Cikl Czechy 22 -555
120 Harri Hintsala Finlandia 19 -558
121 Yaroslav Dysko Ukraina 17 -560
122 Mario Innauer Austria 16 -561
  Michael Glasder USA 16 -561
  Miika Ylipulli Finlandia 16 -561
125 Hans Erik Torgersen Norwegia 14 -563
  Szilvester Kozma Rumunia 14 -563
127 Rauno Loit Estonia 13 -564
  Rozle Zagar Słowenia 13 -564
  Aliaksei Muravitski Białoru¶ 13 -564
  Artur Kukuła Polska 13 -564
131 Matej Likar Słowenia 12 -565
  Alexander Henningsen Norwegia 12 -565
  Mateusz Kojzar Polska 12 -565
  Thomas Ortner Austria 12 -565
  Jussi Kaerkkinen Finlandia 12 -565
  Piotr Czyż Polska 12 -565
  Lukas Dilitz Austria 12 -565
  David Grm Słowenia 12 -565
  Lars Grossen Szwajcaria 12 -565
140 Mojmir Nosal Słowacja 11 -566
  Klemen Omladic Słowenia 11 -566
  Killian Peier Szwajcaria 11 -566
  Robert Valentin Tatu Rumunia 11 -566
  Stanisław Biela Polska 11 -566
145 Trevor Wert USA 10 -567
  Jędrzej ¦cisłowicz Polska 10 -567
  Olivier Anken Szwajcaria 10 -567
  Andrey Sintsov Rosja 10 -567
149 Patrick Kaiser Niemcy 9 -568
  Szilvester Fulop Rumunia 9 -568
  Vladimir Rosko Słowacja 9 -568
  Rok Justin Słowenia 9 -568
153 Vit Hacek Czechy 8 -569
  Daniel Weiss Niemcy 8 -569
  David Fallmann Austria 8 -569
  Jaka Debelak Słowenia 8 -569
157 Espen Roee Norwegia 7 -570
  Sebastian Ekman Szwecja 7 -570
  Phillip Sjoeen Norwegia 7 -570
  Lars Antonissen Holandia 7 -570
161 Thomas Juffinger Austria 6 -571
  Urban Zamernik Chorwacja 6 -571
  William Rhoads USA 6 -571
  Alexander Shuvalov Rosja 6 -571
  Fredrik Aalien Norwegia 6 -571
166 Gasper Klinec Słowenia 5 -572
  Jonas Faller Niemcy 5 -572
  Anton Kankenov Kazachstan 5 -572
169 Benjamin Raffort Francja 4 -573
  Martin Gundersson Szwecja 4 -573
  Dawid Kanik Polska 4 -573
  Primoz Peterka Słowenia 4 -573
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 4 -573
  Samet Karta Turcja 4 -573
175 Benjamin Larsson Szwecja 3 -574
  Szymon Szostok Polska 3 -574
  Assymzhan Khashirov Kazachstan 3 -574
  Jesper Daun Szwecja 3 -574
179 Oleksander Lazarovych Ukraina 2 -575
  Jonas Schoien Oevregaard Norwegia 2 -575
  Deyan Funtarov Bułgaria 2 -575
  Simon Eriksson Szwecja 2 -575
183 Krzysztof Biegun Polska 1 -576
  Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 1 -576
  Je-Un Park Korea Pd. 1 -576
  Marco Aberger Austria 1 -576
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1708  
2 Rosja Rosja 1062 -646
3 Austria Austria 934 -774
4 Finlandia Finlandia 821 -887
5 Szwajcaria Szwajcaria 755 -953
6 Słowacja Słowacja 706 -1002
7 Niemcy Niemcy 692 -1016
8 Szwecja Szwecja 651 -1057
9 Czechy Czechy 599 -1109
10 USA USA 503 -1205
11 Włochy Włochy 384 -1324
12 Polska Polska 356 -1352
13 Kanada Kanada 333 -1375
14 Ukraina Ukraina 321 -1387
15 Słowenia Słowenia 241 -1467
16 Kazachstan Kazachstan 206 -1502
17 Rumunia Rumunia 167 -1541
18 Holandia Holandia 118 -1590
19 Francja Francja 116 -1592
20 Estonia Estonia 76 -1632
21 Turcja Turcja 63 -1645
22 Bułgaria Bułgaria 42 -1666
23 Białoru¶ Białoru¶ 13 -1695
24 Chorwacja Chorwacja 6 -1702
25 Korea Pd. Korea Pd. 1 -1707

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

Najbliższe zawody
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna
18:15
CoC-k Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
13 grudnia 2019 (pi±tek)
11:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
17:30
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
18:30
CoC-k Notodden
seria próbna
19:15
CoC-k Notodden
konkurs ind.
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich