Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
24.08.2019, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 27.11.2005, St.Moritz K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Wojciech Skupień Polska 310  
2 Mario Innauer Austria 200 -110
  Rafał ¦liż Polska 200 -110
4 Christoph Strickner Austria 186 -124
5 Kenshiro Ito Japonia 160 -150
6 Marco Steinauer Szwajcaria 156 -154
7 Anze Damjan Słowenia 140 -170
8 Tobias Bogner Niemcy 125 -185
9 Tomasz Pochwała Polska 110 -200
10 Kevin Horlacher Niemcy 100 -210
11 Stefan Nyffeler Szwajcaria 98 -212
12 Matic Kramarsic Słowenia 95 -215
13 David Fallmann Austria 90 -220
  Yoshihiko Osanai Japonia 90 -220
15 Piotr Żyła Polska 85 -225
16 Shohei Tochimoto Japonia 80 -230
17 Thomas Thurnbichler Austria 77 -233
18 Rok Mandl Słowenia 76 -234
19 Luka Bardorfer Słowenia 71 -239
20 Vincent Lechner Austria 66 -244
21 Nicolas Fettner Austria 65 -245
22 Christoph Lenz Austria 64 -246
  Patrick Bodmer Niemcy 64 -246
24 Stefan Innerwinkler Austria 61 -249
25 Primoz Zupan Słowenia 60 -250
  Jan Tomazin Słowenia 60 -250
27 Remi Santiago Francja 58 -252
  Markus Lechner Austria 58 -252
29 Wojciech Tajner Polska 57 -253
30 Petr Ermis Czechy 56 -254
31 Naoya Toyama Japonia 53 -257
32 Stefan Rupp Niemcy 52 -258
  Robert Hrgota Słowenia 52 -258
34 Markus Eggenhofer Austria 51 -259
35 Paweł Urbański Polska 44 -266
36 Johannes Peer Austria 40 -270
  Andraz Kern Słowenia 40 -270
38 Nicholas Fairall USA 39 -271
39 Kenneth Gangnes Norwegia 36 -274
40 Stefan Hula Polska 34 -276
  Sandro Steiner Szwajcaria 34 -276
42 Trevor Morrice Kanada 33 -277
43 Skyler Keate USA 30 -280
44 Michael Nagiller Austria 29 -281
  Andreas Strolz Austria 29 -281
  Jernej Kosnjek Słowenia 29 -281
47 Stefan Becker Austria 28 -282
  Pierre Emanuel Robe Francja 28 -282
49 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 26 -284
50 Benjamin Bourqui Francja 25 -285
51 Łukasz Rutkowski Polska 24 -286
52 Jiri Mazoch Czechy 23 -287
53 Marek Michniak Polska 22 -288
  Ziga Pelko Słowenia 22 -288
  Peter Kurbus Słowenia 22 -288
  Alexey Korolev Kazachstan 22 -288
57 Christian Perischa Austria 18 -292
  Gorazd Robnik Słowenia 18 -292
  Andreas Stjernen Norwegia 18 -292
60 David Unterberger Austria 17 -293
  Tsubasa Chonan Japonia 17 -293
62 Roman Koudelka Czechy 16 -294
  Marco Beltrame Włochy 16 -294
64 Remi Francais Szwajcaria 15 -295
65 Felix Schoft Niemcy 13 -297
66 Tomas Slavik Czechy 12 -298
  Uros Smolej Słowenia 12 -298
  Hyung Ku Hyun Korea Pd. 12 -298
  Florian Lorenz Niemcy 12 -298
70 Florian Knaus Austria 11 -299
  Oleksander Lazarovych Ukraina 11 -299
72 Lukas Tschuschnig Austria 10 -300
73 Patrick Kaltenbach Niemcy 9 -301
  Florian Enders Niemcy 9 -301
  Rozle Zagar Słowenia 9 -301
  Christoph Menz Niemcy 9 -301
77 Pascal Bodmer Niemcy 8 -302
  Saso Trpin Słowenia 8 -302
  Sven Rauber Szwajcaria 8 -302
80 Sebastian Wider Niemcy 7 -303
  Jianxun Wang Chiny 7 -303
82 Yoann Morel Francja 6 -304
  Vladimir Struhar Czechy 6 -304
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 6 -304
  Dimitri Afanasenko Białoru¶ 6 -304
86 Chris Francis USA 5 -305
  Jeffrey Denney jr. USA 5 -305
88 Samuel Burke USA 4 -306
89 Tomas Zmoray Słowacja 3 -307
  Matija Druml Austria 3 -307
  Guang Yang Chiny 3 -307
92 Ales Vodseldalek Czechy 2 -308
93 Billy Chedal Francja 1 -309
  Evan Bliss USA 1 -309
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1103  
2 Polska Polska 886 -217
3 Słowenia Słowenia 714 -389
4 Niemcy Niemcy 408 -695
5 Japonia Japonia 400 -703
6 Szwajcaria Szwajcaria 311 -792
7 Francja Francja 118 -985
8 Czechy Czechy 115 -988
9 USA USA 84 -1019
10 Norwegia Norwegia 80 -1023
11 Kanada Kanada 33 -1070
12 Kazachstan Kazachstan 22 -1081
13 Ukraina Ukraina 17 -1086
14 Włochy Włochy 16 -1087
15 Korea Pd. Korea Pd. 12 -1091
16 Chiny Chiny 10 -1093
17 Białoru¶ Białoru¶ 6 -1097
18 Słowacja Słowacja 3 -1100

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2005/2006

FIS Cup 2005/2006

Kalendarium
Anders Bardal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Nicholas Alexander (1988)
Najbliższe zawody
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich