Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 25.09.2005, Bischofshofen K-65
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Mario Innauer Austria 200  
  Wojciech Skupień Polska 200  
3 Anze Damjan Słowenia 140 -60
  Christoph Strickner Austria 140 -60
  Marco Steinauer Szwajcaria 140 -60
6 Tobias Bogner Niemcy 125 -75
7 Kevin Horlacher Niemcy 100 -100
8 Stefan Nyffeler Szwajcaria 98 -102
9 Matic Kramarsic Słowenia 95 -105
10 Yoshihiko Osanai Japonia 90 -110
11 Thomas Thurnbichler Austria 77 -123
12 Rok Mandl Słowenia 76 -124
13 Luka Bardorfer Słowenia 71 -129
14 Nicolas Fettner Austria 65 -135
15 Patrick Bodmer Niemcy 64 -136
  Christoph Lenz Austria 64 -136
17 Vincent Lechner Austria 62 -138
18 Jan Tomazin Słowenia 60 -140
  Primoz Zupan Słowenia 60 -140
20 Stefan Rupp Niemcy 52 -148
  Robert Hrgota Słowenia 52 -148
22 David Fallmann Austria 47 -153
23 Andraz Kern Słowenia 40 -160
24 Nicholas Fairall USA 39 -161
25 Stefan Innerwinkler Austria 38 -162
26 Kenneth Gangnes Norwegia 36 -164
27 Johannes Peer Austria 34 -166
28 Trevor Morrice Kanada 33 -167
29 Skyler Keate USA 30 -170
30 Andreas Strolz Austria 29 -171
  Jernej Kosnjek Słowenia 29 -171
32 Stefan Becker Austria 28 -172
33 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 26 -174
34 Benjamin Bourqui Francja 25 -175
  Michael Nagiller Austria 25 -175
36 Łukasz Rutkowski Polska 24 -176
37 Markus Lechner Austria 23 -177
38 Peter Kurbus Słowenia 22 -178
  Marek Michniak Polska 22 -178
  Alexey Korolev Kazachstan 22 -178
  Ziga Pelko Słowenia 22 -178
42 Andreas Stjernen Norwegia 18 -182
  Gorazd Robnik Słowenia 18 -182
44 David Unterberger Austria 17 -183
45 Marco Beltrame Włochy 16 -184
46 Markus Eggenhofer Austria 15 -185
47 Christian Perischa Austria 14 -186
48 Sandro Steiner Szwajcaria 13 -187
  Felix Schoft Niemcy 13 -187
50 Florian Lorenz Niemcy 12 -188
  Uros Smolej Słowenia 12 -188
52 Oleksander Lazarovych Ukraina 11 -189
  Florian Knaus Austria 11 -189
54 Christoph Menz Niemcy 9 -191
  Florian Enders Niemcy 9 -191
  Patrick Kaltenbach Niemcy 9 -191
  Rozle Zagar Słowenia 9 -191
58 Pascal Bodmer Niemcy 8 -192
  Saso Trpin Słowenia 8 -192
60 Sebastian Wider Niemcy 7 -193
61 Dimitri Afanasenko Białoru¶ 6 -194
  Yoann Morel Francja 6 -194
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 6 -194
64 Chris Francis USA 5 -195
  Jeffrey Denney jr. USA 5 -195
66 Samuel Burke USA 4 -196
67 Matija Druml Austria 3 -197
  Tomas Zmoray Słowacja 3 -197
69 Evan Bliss USA 1 -199
  Billy Chedal Francja 1 -199
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 892  
2 Słowenia Słowenia 714 -178
3 Niemcy Niemcy 408 -484
4 Szwajcaria Szwajcaria 251 -641
5 Polska Polska 246 -646
6 Japonia Japonia 90 -802
7 USA USA 84 -808
8 Norwegia Norwegia 80 -812
9 Kanada Kanada 33 -859
10 Francja Francja 32 -860
11 Kazachstan Kazachstan 22 -870
12 Ukraina Ukraina 17 -875
13 Włochy Włochy 16 -876
14 Białoru¶ Białoru¶ 6 -886
15 Słowacja Słowacja 3 -889

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2005/2006

FIS Cup 2005/2006

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
22 stycznia 2020 (¶roda)
09:00
YOG Lozanna
s. próbna (szt. mix)
10:00
YOG Lozanna
szt. mix (skoki)
13:30
YOG Lozanna
szt. mix (bieg)
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
03:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
CoC-k Rena
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich