Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 10.09.2017, Szczyrk HS-77
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 235  
2 Sergey Tkachenko Kazachstan 200 -35
3 Ilya Kratov Kazachstan 160 -75
4 Tomasz Pilch Polska 150 -85
5 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 137 -98
6 Daniel Andrei Cacina Rumunia 126 -109
7 Kacper Juroszek Polska 120 -115
8 Piotr Kudzia Polska 118 -117
9 Radu Mihai Pacurar Rumunia 116 -119
10 Damian Skupień Polska 104 -131
11 Kacper Stosel Polska 93 -142
12 Krzysztof Kieta Polska 84 -151
13 Adam Niżnik Polska 80 -155
14 Szymon Pawłowski Polska 69 -166
15 Karol Niemczyk Polska 65 -170
16 Szymon Jojko Polska 63 -172
17 Petr Vaverka Czechy 58 -177
18 Radek Selcer Czechy 56 -179
19 Mateusz Gruszka Polska 54 -181
20 Andrei Feldorean Rumunia 53 -182
21 Sungwoo Cho Korea Pd. 46 -189
22 Decker Dean USA 45 -190
23 Florian Molnar Węgry 42 -193
24 Stanisław Majerczyk Polska 41 -194
25 Dawid Jarz±bek Polska 35 -200
26 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 32 -203
  Andrew Urlaub USA 32 -203
28 Mateusz Małyjurek Polska 31 -204
  Ibraim Abdukhalilov Kazachstan 31 -204
30 Matthew White USA 29 -206
31 Danil Vassilyev Kazachstan 25 -210
32 Jakub Sikola Czechy 24 -211
  Sebastian Kellerman Czechy 24 -211
  Mikhail Boiko Kazachstan 24 -211
35 Patryk Hutyra Polska 23 -212
36 Soohyeon Yim Korea Pd. 22 -213
  Nikita Devyatkin Kazachstan 22 -213
  Mateusz Rajda Polska 22 -213
39 Jan Rzadkosz Polska 18 -217
40 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 17 -218
  Jan Bukowski Polska 17 -218
42 Jan Habdas Polska 16 -219
43 Viktor Hristov Bułgaria 15 -220
  Radek Rydl Czechy 15 -220
45 Ilshat Kadyrov Kazachstan 14 -221
46 Hunor Farkas Rumunia 12 -223
47 David Kelemen Węgry 10 -225
  Benedikt Holub Czechy 10 -225
49 Kacper Konior Polska 7 -228
50 Wiktor Pękala Polska 6 -229
51 Mikulas Sluka Czechy 5 -230
52 Jakub Chowaniec Polska 3 -232
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1219  
2 Rumunia Rumunia 679 -540
3 Kazachstan Kazachstan 493 -726
4 Czechy Czechy 192 -1027
5 USA USA 106 -1113
6 Korea Pd. Korea Pd. 68 -1151
7 Węgry Węgry 52 -1167
8 Bułgaria Bułgaria 47 -1172

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Yuki Ito
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich