Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 12.03.2023, Oberhof HS-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stephan Embacher Austria 701  
2 Maksim Bartolj Słowenia 665 -36
3 Louis Obersteiner Austria 650 -51
4 Julijan Smid Austria 448 -253
5 Jonas Schuster Austria 426 -275
6 Andre Fussenegger Austria 394 -307
7 Taj Ekart Słowenia 366 -335
8 Raffael Zimmermann Austria 355 -346
9 Johannes Poelz Austria 332 -369
10 Simon Steinberger Austria 273 -428
11 Juri Kesseli Szwajcaria 272 -429
12 Emanuel Schmid Niemcy 245 -456
13 Rok Masle Słowenia 200 -501
14 Jakob Steinberger Austria 184 -517
15 Enzo Milesi Francja 181 -520
  Simon Steinbeisser Niemcy 181 -520
17 Ozbe Zupan Słowenia 165 -536
18 Tobias Hussl Austria 161 -540
19 Luka Filip Słowenia 158 -543
20 Sebastian Schwarz Niemcy 151 -550
21 Gorazd Zavrsnik Słowenia 142 -559
22 Enej Faletic Słowenia 141 -560
23 Remo Imhof Szwajcaria 129 -572
24 Adrian Tittel Niemcy 126 -575
25 Anej Razpotnik Słowenia 116 -585
26 Daniel Skarka Czechy 110 -591
27 Jannik Faisst Niemcy 97 -604
28 Clemens Vinatzer Austria 95 -606
29 David Rygl Czechy 85 -616
30 Jules Chervet Francja 79 -622
31 Jaka Drinovec Słowenia 74 -627
32 Felix Trunz Szwajcaria 69 -632
  David Tritscher Austria 69 -632
34 Elia Ernst Austria 64 -637
  Ben Bayer Niemcy 64 -637
36 Julian Fussi Niemcy 62 -639
37 Fabian Held Austria 60 -641
38 Lucas Haagen Austria 56 -645
39 Miha Sincic Słowenia 54 -647
40 Yanick Wasser Szwajcaria 53 -648
41 Lean Niederberger Szwajcaria 48 -653
42 Kilian Weichselbraun Austria 41 -660
43 Jiri Konvalinka Czechy 36 -665
44 Nik Gostisa Lah Słowenia 34 -667
  Philipp Fries Niemcy 34 -667
46 Alex Reiter Niemcy 30 -671
47 Andraz Veres Słowenia 20 -681
  Jannik Morin Austria 20 -681
49 Ari Repellin Francja 16 -685
  Lukas Nellenschulte Niemcy 16 -685
51 Lukas Laimer Austria 10 -691
  Urban Simnic Słowenia 10 -691
  Nik Heberle Słowenia 10 -691
54 Martin Jekovec Słowenia 8 -693
55 Marius Sieber Szwajcaria 7 -694
56 Janne Holz Niemcy 5 -696
  Ziga Jancar Słowenia 5 -696
58 Lasse Deimel Niemcy 4 -697
  Matija Prosenc Słowenia 4 -697
  Matthias Wieser Austria 4 -697
  Julien Gay Francja 4 -697
62 Matic Jereb Słowenia 3 -698
  Otto Maus Niemcy 3 -698
  Mauro Imhof Szwajcaria 3 -698
65 Felix Resinger Austria 2 -699
  Elias Malcher Niemcy 2 -699
67 Max Unglaube Niemcy 1 -700
  Faustin Moureaux Francja 1 -700
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4345  
2 Słowenia Słowenia 2175 -2170
3 Niemcy Niemcy 1021 -3324
4 Szwajcaria Szwajcaria 581 -3764
5 Francja Francja 281 -4064
6 Czechy Czechy 231 -4114

« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2022/2023

Alpen Cup 2022/2023

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich