Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 15.01.2023, Eisenerz HS-109
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maksim Bartolj Słowenia 440  
2 Louis Obersteiner Austria 436 -4
3 Stephan Embacher Austria 401 -39
4 Julijan Smid Austria 390 -50
5 Raffael Zimmermann Austria 257 -183
6 Jonas Schuster Austria 246 -194
7 Johannes Poelz Austria 226 -214
8 Simon Steinberger Austria 208 -232
9 Taj Ekart Słowenia 205 -235
10 Rok Masle Słowenia 200 -240
11 Emanuel Schmid Niemcy 194 -246
12 Andre Fussenegger Austria 191 -249
13 Jakob Steinberger Austria 146 -294
14 Gorazd Zavrsnik Słowenia 142 -298
15 Simon Steinbeisser Niemcy 132 -308
16 Remo Imhof Szwajcaria 129 -311
17 Sebastian Schwarz Niemcy 125 -315
  Luka Filip Słowenia 125 -315
  Enzo Milesi Francja 125 -315
20 Ozbe Zupan Słowenia 111 -329
21 Juri Kesseli Szwajcaria 107 -333
22 Enej Faletic Słowenia 94 -346
23 Tobias Hussl Austria 89 -351
24 Jannik Faisst Niemcy 81 -359
25 David Rygl Czechy 71 -369
26 David Tritscher Austria 69 -371
27 Jules Chervet Francja 68 -372
28 Ben Bayer Niemcy 64 -376
  Elia Ernst Austria 64 -376
30 Julian Fussi Niemcy 62 -378
31 Yanick Wasser Szwajcaria 53 -387
32 Adrian Tittel Niemcy 43 -397
33 Clemens Vinatzer Austria 42 -398
34 Kilian Weichselbraun Austria 41 -399
35 Lean Niederberger Szwajcaria 39 -401
  Fabian Held Austria 39 -401
37 Jiri Konvalinka Czechy 36 -404
38 Jaka Drinovec Słowenia 33 -407
39 Anej Razpotnik Słowenia 31 -409
40 Miha Sincic Słowenia 30 -410
  Daniel Skarka Czechy 30 -410
42 Lucas Haagen Austria 25 -415
43 Alex Reiter Niemcy 24 -416
44 Andraz Veres Słowenia 20 -420
45 Lukas Nellenschulte Niemcy 16 -424
46 Urban Simnic Słowenia 10 -430
47 Nik Heberle Słowenia 9 -431
48 Martin Jekovec Słowenia 8 -432
49 Marius Sieber Szwajcaria 7 -433
50 Philipp Fries Niemcy 6 -434
51 Ziga Jancar Słowenia 5 -435
52 Lasse Deimel Niemcy 4 -436
53 Matic Jereb Słowenia 3 -437
54 Janne Holz Niemcy 1 -439
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2870  
2 Słowenia Słowenia 1466 -1404
3 Niemcy Niemcy 752 -2118
4 Szwajcaria Szwajcaria 335 -2535
5 Francja Francja 193 -2677
6 Czechy Czechy 137 -2733

« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2022/2023

Alpen Cup 2022/2023

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich