TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
15.12.2018, godz. 11:00
Premanon HS-90
P¦ kobiet
Klasyfikacja po konkursie: 09.03.2018, Chaux-Neuve K-106
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sandro Hauswirth Szwajcaria 637  
2 Jan Kus Słowenia 525 -112
3 Aljaz Osterc Słowenia 497 -140
4 Luca Roth Niemcy 463 -174
5 Jan Hoerl Austria 382 -255
6 Zak Mogel Słowenia 347 -290
7 Justin Lisso Niemcy 339 -298
8 Clemens Leitner Austria 311 -326
9 Cedrik Weigel Niemcy 278 -359
10 Philipp Raimund Niemcy 260 -377
11 Maximilian Lienher Austria 228 -409
12 Dominik Peter Szwajcaria 221 -416
13 Jonathan Siegel Niemcy 215 -422
14 Jonathan Learoyd Francja 214 -423
15 Mika Schwann Austria 203 -434
16 Jan Bombek Słowenia 191 -446
17 Philipp Haagen Austria 180 -457
18 Julian Wienerroither Austria 162 -475
19 Noah Valtiner Austria 157 -480
20 Max Goller Niemcy 146 -491
21 Domen Prevc Słowenia 145 -492
22 Stefan Rainer Austria 144 -493
  Tine Bogataj Słowenia 144 -493
24 Blaz Pavlic Słowenia 132 -505
25 Axel Maylaender Niemcy 126 -511
26 David Haagen Austria 116 -521
27 Medard Brezovnik Słowenia 102 -535
28 Mathis Contamine Francja 92 -545
  Kilian Maerkl Niemcy 92 -545
30 Lovro Vodusek Słowenia 91 -546
31 Mark Hafnar Słowenia 83 -554
32 Adrian Sell Niemcy 80 -557
33 Rok Oblak Słowenia 75 -562
34 Jernej Presecnik Słowenia 74 -563
35 Giovanni Bresadola Włochy 71 -566
36 Lovro Kos Słowenia 63 -574
37 Lennart Weigel Niemcy 62 -575
38 Simon Spiewok Niemcy 35 -602
39 Niclas Heumann Niemcy 32 -605
40 Justin Weigel Niemcy 31 -606
41 Peter Resinger Austria 30 -607
42 Francisco Moerth Austria 28 -609
  Julian Wackernell Austria 28 -609
44 Francesco Cecon Włochy 27 -610
45 Gabriele Zambelli Włochy 19 -618
46 Luca Geyer Niemcy 16 -621
  Olan Lacroix Szwajcaria 16 -621
48 Dominik Schwei Austria 15 -622
49 Alessandro Batby Francja 13 -624
50 Tom Gerisch Niemcy 12 -625
  Claudio Moerth Austria 12 -625
  Tomi Jovan Słowenia 12 -625
53 Florian Mittendorfer Austria 11 -626
54 Rok Masle Słowenia 10 -627
55 Quirin Modricken Niemcy 8 -629
56 Bernard Dobre Słowenia 7 -630
  Claudio Haas Niemcy 7 -630
58 Tjas Grilc Słowenia 6 -631
  Maximilian Schmalnauer Austria 6 -631
60 Sebastian Ludwig Niemcy 4 -633
  Urban Rogelj Słowenia 4 -633
62 Valentin Praun Austria 3 -634
  Nejc Toporis Słowenia 3 -634
  Matija Vidic Słowenia 3 -634
65 Dan Belhar Słowenia 0 -637
  Noah Widhoelzl Austria 0 -637
  Niklas Bachlinger Austria 0 -637
  Enzo Milesi Francja 0 -637
  Luka Robnik Słowenia 0 -637
  Marcel Rep Słowenia 0 -637
  Gorazd Zavrsnik Słowenia 0 -637
  Lars Kindlimann Szwajcaria 0 -637
  Mattia Galiani Włochy 0 -637
  Elias Maurer Austria 0 -637
  Noah Camenzind Szwajcaria 0 -637
  Tim Hettich Niemcy 0 -637
  Andrea Campregher Włochy 0 -637
  Jack White Francja 0 -637
  Valentin Foubert Francja 0 -637
  Lean Niederberger Szwajcaria 0 -637
  Xaver Aigner Austria 0 -637
  Daniel Moroder Włochy 0 -637
  Hannes Landerer Austria 0 -637
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 2514  
2 Niemcy Niemcy 2206 -308
3 Austria Austria 2016 -498
4 Szwajcaria Szwajcaria 874 -1640
5 Francja Francja 319 -2195
6 Włochy Włochy 117 -2397

« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2017/2018

Alpen Cup 2017/2018

Kalendarium
Evgeni Plekhov
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
13:30
CoC Ruka
oficjalny trening
13:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
15:00
P¦ Engelberg
seria próbna
16:00
CoC Ruka
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
konkurs ind.
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »