Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 05.09.2015, Einsiedeln K-105
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Domen Prevc Słowenia 100  
2 Tim Fuchs Niemcy 80 -20
3 Markus Rupitsch Austria 60 -40
4 David Siegel Niemcy 50 -50
5 Janni Reisenauer Austria 45 -55
6 Thomas Hofer Austria 40 -60
7 Paul Brasme Francja 36 -64
8 Jan Kus Słowenia 32 -68
9 Andraz Modic Słowenia 29 -71
10 Jonathan Siegel Niemcy 26 -74
11 Clemens Leitner Austria 24 -76
12 Sebastian Bradatsch Niemcy 22 -78
13 Felix Greber Austria 20 -80
14 Tilen Bartol Słowenia 18 -82
  Adrian Sell Niemcy 18 -82
16 Maximilian Schmalnauer Austria 15 -85
17 Jan-Oswald Krassnegger Austria 14 -86
18 Axel Maylaender Niemcy 13 -87
19 Patrick Kogler Austria 12 -88
20 Florian Mittendorfer Austria 11 -89
21 Felix Hoffmann Niemcy 10 -90
22 Martin Hamann Niemcy 9 -91
  Maximilian Lienher Austria 9 -91
24 Tine Bogataj Słowenia 7 -93
25 Timi Zajc Słowenia 6 -94
26 Tobias Birchler Szwajcaria 5 -95
27 Mario Mendel Austria 4 -96
28 Anze Lavtizar Słowenia 3 -97
29 Jan Hoerl Austria 2 -98
30 Urban Rogelj Słowenia 1 -99
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 256  
2 Niemcy Niemcy 228 -28
3 Słowenia Słowenia 196 -60
4 Francja Francja 36 -220
5 Szwajcaria Szwajcaria 5 -251

« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2015/2016

Alpen Cup 2015/2016

Kalendarium
Frantisek Holik
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich