Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Grand Prix Czterech Narodów 2006
06.08.2006 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
08.08.2006 Predazzo Włochy HS-134 K-120
12.08.2006 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
14.08.2006 Courchevel Francja HS-132 K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Kofler Austria 1002.0  
2 Adam Małysz Polska 994.3 -7.7
3 Gregor Schlierenzauer Austria 990.9 -11.1
4 Wolfgang Loitzl Austria 971.9 -30.1
5 Simon Ammann Szwajcaria 967.9 -34.1
6 Martin Höllwarth Austria 936.9 -65.1
7 Manuel Fettner Austria 935.4 -66.6
8 Georg Späth Niemcy 933.4 -68.6
9 Takanobu Okabe Japonia 919.7 -82.3
10 Michael Neumayer Niemcy 915.7 -86.3
11 Andreas Küttel Szwajcaria 841.5 -160.5
12 Martin Schmitt Niemcy 808.9 -193.1
13 David Lazzaroni Francja 798.5 -203.5
14 Denis Kornilov Rosja 789.0 -213.0
15 Roman Koudelka Czechy 786.7 -215.3
16 Jernej Damjan Słowenia 777.5 -224.5
17 Emmanuel Chedal Francja 765.0 -237.0
18 Dimitry Ipatov Rosja 759.3 -242.7
19 Lars Bystoel Norwegia 710.3 -291.7
20 Rok Benkovic Słowenia 691.5 -310.5
21 Jakub Janda Czechy 680.2 -321.8
22 Dimitry Vassiliev Rosja 670.5 -331.5
23 Roar Ljoekelsoey Norwegia 663.5 -338.5
24 Tom Hilde Norwegia 659.4 -342.6
25 Antonin Hajek Czechy 654.0 -348.0
26 Kamil Stoch Polska 649.4 -352.6
27 Christian Ulmer Niemcy 609.8 -392.2
28 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 586.1 -415.9
29 Anders Bardal Norwegia 562.3 -439.7
30 Michael Möllinger Szwajcaria 542.3 -459.7
31 Mathias Hafele Austria 517.2 -484.8
32 Kazuya Yoshioka Japonia 507.3 -494.7
33 Anders Jacobsen Norwegia 490.0 -512.0
34 Michael Uhrmann Niemcy 475.4 -526.6
35 Martin Mesik Słowacja 432.9 -569.1
  Daiki Ito Japonia 432.9 -569.1
37 Andrea Morassi Włochy 423.5 -578.5
38 Taku Takeuchi Japonia 400.5 -601.5
39 Jan Matura Czechy 387.8 -614.2
40 Martin Koch Austria 361.6 -640.4
41 Stefan Hula Polska 351.5 -650.5
42 Andreas Widhölzl Austria 346.5 -655.5
43 Seou Choi Korea Pd. 329.1 -672.9
44 Julian Musiol Niemcy 326.2 -675.8
45 Ilja Rosliakov Rosja 325.5 -676.5
46 Sebastian Colloredo Włochy 308.2 -693.8
47 Maksim Anisimov Białoru¶ 289.7 -712.3
48 Petr Chaadaev Białoru¶ 273.8 -728.2
49 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 273.0 -729.0
50 Harri Olli Finlandia 257.0 -745.0
51 Matti Hautamäki Finlandia 255.0 -747.0
52 Janne Happonen Finlandia 251.5 -750.5
53 Tami Kiuru Finlandia 244.5 -757.5
54 Primoz Pikl Słowenia 229.3 -772.7
55 Kalle Keituri Finlandia 228.0 -774.0
56 Mario Innauer Austria 225.6 -776.4
57 Rafał ¦liż Polska 219.5 -782.5
58 Jurij Tepes Słowenia 217.3 -784.7
59 Rok Urbanc Słowenia 213.0 -789.0
60 Alessio Bolognani Włochy 212.3 -789.7
61 Piotr Żyła Polska 204.5 -797.5
62 Gregory Baxter Kanada 194.1 -807.9
63 Vincent Descombes Sevoie Francja 191.8 -810.2
64 Jure Sinkovec Słowenia 180.5 -821.5
65 Nikolay Karpenko Kazachstan 176.6 -825.4
66 Jussi Hautamäki Finlandia 109.0 -893.0
67 Primoz Peterka Słowenia 108.4 -893.6
68 Sigurd Pettersen Norwegia 102.5 -899.5
69 Stefan Read Kanada 97.1 -904.9
70 Ildar Fatchullin Rosja 88.8 -913.2
71 Guido Landert Szwajcaria 86.6 -915.4
72 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 84.6 -917.4
73 Nicolas Dessum Francja 77.0 -925.0
74 Heung Chul Choi Korea Pd. 75.7 -926.3
75 Remi Santiago Francja 73.8 -928.2
76 Trevor Morrice Kanada 68.4 -933.6
77 Damien Maitre Francja 67.0 -935.0
78 Alexey Korolev Kazachstan 59.3 -942.7
Wyniki konkursów
06.08.2006 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Georg Späth (Niemcy)
08.08.2006 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
12.08.2006 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
14.08.2006 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Grand Prix Czterech Narodów 2006

Grand Prix Czterech Narodów 2006

Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich