Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
08.08.2006 - Predazzo (Włochy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Adam Małysz Polska 128.5 129.0 265.5
2 Andreas Küttel Szwajcaria 126.0 128.5 262.6
3 Jakub Janda Czechy 125.5 126.0 254.7
4 Andreas Kofler Austria 125.0 125.0 250.0
5 Martin Schmitt Niemcy 123.0 127.5 249.9
6 Simon Ammann Szwajcaria 120.0 130.5 248.9
7 Martin Koch Austria 125.5 124.0 246.1
8 Wolfgang Loitzl Austria 122.0 125.0 241.6
9 David Lazzaroni Francja 121.5 124.5 240.3
10 Martin Höllwarth Austria 119.5 126.0 239.9
11 Rok Benkovic Słowenia 125.0 119.5 239.1
12 Manuel Fettner Austria 124.0 121.0 239.0
13 Andrea Morassi Włochy 125.0 120.5 237.4
14 Roman Koudelka Czechy 119.5 125.0 237.1
15 Christian Ulmer Niemcy 123.5 121.0 236.6
16 Denis Kornilov Rosja 124.0 120.5 236.1
17 Takanobu Okabe Japonia 124.0 119.5 235.8
18 Dmitriy Vassiliev Rosja 120.5 123.5 235.7
19 Sebastian Colloredo Włochy 122.5 121.0 235.3
20 Emmanuel Chedal Francja 122.0 122.0 234.7
21 Gregor Schlierenzauer Austria 124.5 130.0 233.1
22 Georg Späth Niemcy 121.0 121.5 232.5
23 Primoz Pikl Słowenia 122.5 118.5 229.3
24 Martin Mesik Słowacja 122.5 118.5 228.8
25 Michael Neumayer Niemcy 122.5 118.0 224.9
26 Jernej Damjan Słowenia 121.5 117.0 223.8
27 Julian Musiol Niemcy 120.0 118.5 222.8
28 Antonin Hajek Czechy 119.5 118.0 222.0
29 Dimitry Ipatov Rosja 121.5 116.5 220.4
30 Kazuya Yoshioka Japonia 119.0 117.5 220.2
31 Alessio Bolognani Włochy 118.0 115.5 212.3
32 Rok Urbanc Słowenia 117.0   108.6
33 Andreas Widhölzl Austria 117.5   108.5
34 Primoz Peterka Słowenia 118.0   108.4
35 Kamil Stoch Polska 117.5   107.5
36 Jan Matura Czechy 114.5   102.6
37 Ilja Rosliakov Rosja 113.5   100.8
38 Gregory Baxter Kanada 113.5   99.3
39 Vincent Descombes Sevoie Francja 113.0   98.4
40 Piotr Żyła Polska 112.5   98.0
  Tsuyoshi Ichinohe Japonia 112.5   98.0
42 Mathias Hafele Austria 112.5   97.0
43 Maksim Anisimov Białoru¶ 113.0   96.9
44 Stefan Hula Polska 109.5   92.6
45 Petr Chaadaev Białoru¶ 109.5   90.6
46 Taku Takeuchi Japonia 109.0   90.2
47 Nikolay Karpenko Kazachstan 109.5   89.6
48 Trevor Morrice Kanada 98.0   68.4
49 Jens Salumäe Estonia DNS   DNS
50 Alexey Korolev Kazachstan DNS   DNS

« Grand Prix Czterech Narodów 2006 - wszystkie konkursy »
Grand Prix Czterech Narodów 2006

Grand Prix Czterech Narodów 2006

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich